Parametrické vyhľadávanie


 

20613

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Optické Patch káble:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Optické Patch káble



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

614

položiek

16

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Opticord LC-SC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.04 EUR 8.45 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 50/125µ 1m

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.77 EUR 6.92 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 2m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.35 EUR 7.62 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.79 EUR 9.35 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 1m

optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.64 EUR 7.97 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ 1m

Opticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.31 EUR 6.37 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnit...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.52 EUR 7.82 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 2m

optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.20 EUR 9.84 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 0,5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.48 EUR 6.58 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné

SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči koncovka SC - singlemode 09/125 - délka 2m - v balení 12ks rozdílných barev

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.27 EUR 24.32 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 0,5m

LC-LC Optický patch cord 50/125 0,5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.43 EUR 6.52 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 2m Duplex OM3

Opticord LC-ST 50/125µ 2m Duplex OM3 LSZH Plášť

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.70 EUR 11.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.62 EUR 9.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.98 EUR 10.78 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 2,5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.47 EUR 7.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 2,5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.83 EUR 10.60 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m OM2

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Con...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.48 EUR 7.78 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m OM2

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Co...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.63 EUR 12.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC/APC - SC/APC 09/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.55 EUR 13.86 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord E2000/APC-SC Optický patch cord 09/125 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
34.06 EUR 40.87 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC to SC, 9/125 µ, Duplex 3 m

Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to SC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m Cost reduction by verifiable quality and high performance Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Single packed with test-report Connector 1: E2000 (APC) Conn...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
46.36 EUR 55.63 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 15m Duplex OM3

Opticord LC-ST 50/125µ 15m Duplex OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.79 EUR 24.95 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 20m Duplex OM3

Opticord LC-ST 50/125µ 20m Duplex OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24.31 EUR 29.17 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 25m Duplex OM3

Opticord LC-ST 50/125µ 25m Duplex OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.14 EUR 32.57 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 40m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
22.40 EUR 26.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 20m

Optický kabel duplexní LC-LC 50/125µ 20m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
22.40 EUR 26.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 30m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.50 EUR 31.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ 10m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.59 EUR 15.11 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: SC Cable type...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.04 EUR 7.25 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC/APC-LC optický patch cord 09/125 2m

SC/APC-LC optický patch cord 09/125 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.37 EUR 10.04 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-SC 50/125µ 10m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.12 EUR 14.54 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 8 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH

Ke každému návinu 1000m 10 kotev ZDARMA 3612 Kotva pro FTTX DROP kabelu samonosným způsobem Optický singlemódový 8 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
311.78 EUR 374.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH

Ke každému návinu 1000m 10 kotev ZDARMA 3612 Kotva pro FTTX DROP kabelu samonosným způsobem Optický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
392.61 EUR 471.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 09/125µ 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.28 EUR 15.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 10m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.91 EUR 13.09 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 50/125µ 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.90 EUR 21.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 50/125µ 10m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.13 EUR 18.16 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.90 EUR 21.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Patch cord FC/PC - SC/PC, 09/125µ - 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.87 EUR 4.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Patch cord FC/PC - SC/PC, 09/125µ - 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.10 EUR 4.92 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu