Parametrické vyhľadávanie


 

20502

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, adaptéry a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, adaptéry a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Emos prodlužovací šňůra P1315 - 3 zásuvky, 5m, s vypínačem

typ P1315c ~250 V/10 A max. délka 5 m prodejní obal: 1 ks, závěs

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.58 EUR 12.70 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Emos prodlužovací šňůra P1317 - 3 zásuvky, 7m, s vypínačem

typ P1317c ~250 V/10 A max. délka 7 m prodejní obal: 1 ks, závěs

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.91 EUR 17.89 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Emos prodlužovací šňůra P1310 - 3 zásuvky, 10m, s vypínačem

typ P1310c ~250 V/10 A max. délka 10 m prodejní obal: 1 ks, závěs

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.54 EUR 21.05 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Adaptér USB mini B 5-pin 90° samec na USB mini B samice

Zapojeno všech 5 pinů This USB-B mini adapter by Delock enables to angle your USB-B mini female port by 90°. Specification • Connector: USB-B mini male – female • Connector nickel-plated • 5pins connected Package • Delock poly bag

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.76 EUR 2.11 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Audio+USB kabel pro KVM s audio 1,8m

Audio + USB Cable set for KVM-Switches 2x3,5 mm/M; USB A/M 2x3,5 mm/M; USB B/M color black, length 1,8 m 2x3,5mm/M; USB A/M 2x3,5mm/M; USB B/M Color: black For: DC-11801, DC-11801-1

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.07 EUR 3.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to SC,50/125 µ, Duplex, Class OM3 3 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3 • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 3 • Cable diameter ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.62 EUR 9.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Duplex 3 m

Fiber Optic Patch Cable, LC to ST, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 3M • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter 3mm • ST c...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.92 EUR 8.30 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 2 • Cable diameter 3mm • ST co...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.51 EUR 7.81 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.82 EUR 8.18 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, SC to SC,50/125 µ, Duplex, Class OM3 3 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3 • SC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 3 • Cable diameter ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.68 EUR 9.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m OM1

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m OM1 • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.04 EUR 7.25 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 2m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter 3mm ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.48 EUR 7.78 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter 3mm • Cable...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.58 EUR 9.10 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Connector 1: LC Connector 2: SC Cable type: I-VH 2E9/125µ Fiber class: OS2 ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.19 EUR 8.63 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 1m

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Connect...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.92 EUR 8.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 3m

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Connect...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.50 EUR 9.00 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Co...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.70 EUR 8.04 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Co...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.92 EUR 8.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Co...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.62 EUR 9.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Connector ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.04 EUR 7.25 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Connector ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.48 EUR 7.78 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC C...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.19 EUR 8.63 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 7 S-FTP PiMF installation cable, raw, AWG 23/1, LSZH, 1200MHz, Color orange 1000m drum

DIGITUS CAT 7 Twisted Pair PiMF Installation Cable S/FTP, AWG 23/1, LSZH, 1000MHz, Color orange 1.000m drum 4x2xAWG23 S/FTP CAT 7 1000 MHz LSZH installation cable Suitable for building structured cabling in the secondary and tertiary area. For installat...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
677.99 EUR 813.59 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Modular Crimping Tool Incl. Stripper and Cutter 8P8C

Modular CrimPing Tool Incl. Stripper and Cutter 8P8C Save time! Use professional tools! Installation tool for modular plugs and for stripping insulation and cutting the cable Suitable for 8P8C plugs

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.23 EUR 5.08 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus zářezový nástroj 110

High quality pressing tool for “Type 110” terminal blocks and keystone jacks

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.04 EUR 8.45 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
DATACOM Patch cord UTP CAT5E 1m černý

Patch kabel UTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Parametry a specifikace: Barva: černá Kategorie: cat.5e Stínění: ne Délka

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.54 EUR 0.65 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DATACOM Patch cord UTP CAT5E 0,5m černý

Patch kabel UTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Parametry a specifikace: Barva: černá Kategorie: cat.5e Stínění: ne Délka

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.61 EUR 0.73 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DATACOM Patch cord UTP CAT5E 2m černý

Patch kabel UTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Parametry a specifikace: Barva: černá Kategorie: cat.5e Stínění: ne Délka

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.73 EUR 0.88 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 15m šedý, bulk montovaný

Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 15m šedý, bulk montovaný • Perfect in conjunction with 10 and 100 Base-T, and even 1000 Base-T networks. • 50 micron gold plated connectors to einsure a clean and clear transmission. • Premium snagless-type molding to pro

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.28 EUR 8.74 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Belkin kabel PATCH UTP CAT5e CROSS 3m šedý/žlutý, bulk

BELKIN Patch kabel CAT5e UTP křížený,3m ideální pro použití v 10 Base-T, 100 Base-T a 1000 Base-T sítí 50 mikronové pozlacené kontakty pro bezchybné přenosy doživotní záruka tvarovaná koncovka poskytuje lepší ochranu okolo konektoru

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.72 EUR 2.06 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Belkin kabel PATCH UTP CAT6 15m černý, bulk Snagless

Belkin kabel PATCH UTP CAT6 15m černý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.05 EUR 13.26 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Belkin kabel PATCH UTP CAT6 5m šedý, bulk Snagless

Belkin kabel PATCH UTP CAT6 5m šedý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru. Advantages : Capable of improving the return loss in your current network by 40%. 50 micron gold plated connectors to en

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.34 EUR 6.41 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Belkin kabel PATCH UTP CAT6 10m šedý, bulk Snagless

Belkin kabel PATCH UTP CAT6 10m šedý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru. Advantages : Capable of improving the return loss in your current network by 40%. 50 micron gold plated connectors to e

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.75 EUR 10.50 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Belkin kabel USB 2.0 A/B, 1.8m

Belkin USB 2.0 kabel pro spolehlivé připojení tiskáren, multifunkcí a dalších periferních zařízení k počítači. Délka 1.8m.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.58 EUR 7.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Belkin kabel USB 2.0 A/B, 3m

Belkin USB 2.0 kabel pro spolehlivé připojení tiskáren, multifunkcí a dalších periferních zařízení k počítači. Délka 3.0m.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.36 EUR 11.23 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Belkin kabel USB 2.0 A/B, 5m

Belkin USB 2.0 kabel pro spolehlivé připojení tiskáren, multifunkcí a dalších periferních zařízení k počítači. Délka 5.0m.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.01 EUR 16.81 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Belkin kabel USB 2.0 A/A prodlužovací, 1.8m

Belkin USB 2.0 prodlužovací kabel pro spolehlivé připojení tiskáren, multifunkcí a dalších periferních zařízení k počítači. Délka 1.8m.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.58 EUR 7.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Belkin kabel VGA monitorový, 3m

Belkin VGA kabel pro přenos obrazu v analogové kvalitě mezi počítačem a monitorem. Délka 3.0m.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.01 EUR 16.81 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Belkin kabel VGA monitorový prodlužovací, 1.8m

Belkin VGA prodlužovací kabel pro přenos obrazu v analogové kvalitě mezi počítačem a monitorem. Délka 1.8m.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.16 EUR 14.59 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 10m červený, bulk Snagless

Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 10m červený, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.31 EUR 6.37 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2019 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu