Parametrické vyhľadávanie


 

20502

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, adaptéry a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, adaptéry a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

219

položiek

6

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Opticord LC-SC 09/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.27 EUR 7.52 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 1m

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnit...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.50 EUR 7.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ Xm délka na přání

Opticord SC-SC 09/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.08 EUR 14.50 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 3m

Optický kabel duplexní SC-SC 09/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.56 EUR 7.87 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP kabel drát, Cat.5e, box 305m, PVC

UTP kabel drát Cat-5e, 4 kroucené "twisted" páry, 305m, PVC AWG 24 (American Wire Gauge) - instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže - 4 x 2 x 0,5 z plné mědi - cat.5e - 24 AWG - 305 m BOX - barva šedá - značená metráž

Cena bez DPH /  Cena s DPH
57.98 EUR 69.58 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord SC/APC-LC optický patch cord 09/125 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.34 EUR 10.01 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 2m

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.79 EUR 8.15 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 09/125µ 2m

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvni

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.83 EUR 5.80 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 2m

Optický patch kabel duplexní SC-SC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.90 EUR 8.28 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.05 EUR 9.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.02 EUR 8.42 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OPTIX SC-SC Optický patch cord 50/125 3m OM3

OPTIX SC-SC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3 LSZH Plášť (LS0H)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.76 EUR 9.31 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 10m simplex

OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 10m simplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.48 EUR 8.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 15m OM4 duplex

LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
32.90 EUR 39.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM4 Duplex

OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.65 EUR 15.18 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM4 Duplex

OPTIX SC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.14 EUR 14.57 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 15m duplex MM OM4

LC-ST Optický patch cord 50/125 15m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.32 EUR 32.78 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 20m duplex MM OM4

LC-ST Optický patch cord 50/125 20m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
29.62 EUR 35.54 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 25m duplex MM OM4

LC-ST Optický patch cord 50/125 25m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
32.21 EUR 38.65 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 30m duplex MM OM4

LC-ST Optický patch cord 50/125 30m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
34.80 EUR 41.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC-ST Optický patch cord 50/125 1m simplex

OPTIX LC-ST Optický patch cord 50/125 1m simplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.16 EUR 3.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC-ST Optický patch cord 50/125 2m simplex

OPTIX LC-ST Optický patch cord 50/125 2m simplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.45 EUR 4.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC-ST Optický patch cord 50/125 5m simplex

OPTIX LC-ST Optický patch cord 50/125 5m simplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.77 EUR 5.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX ST-ST Optický patch cord 62,5/125 15m

OPTIX ST-ST Optický patch cord 62,5/125 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.82 EUR 18.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC optický patch cord 09/125 7m simplex

OPTIX SC/APC-SC optický patch cord 09/125 7m simplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.57 EUR 10.28 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 10m simplex

OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 10m simplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.24 EUR 18.29 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC optický patch cord 09/125 8m simplex

OPTIX SC/APC-SC optický patch cord 09/125 8m simplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.19 EUR 14.63 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 3m OM4 duplex

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 3m OM4 duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.64 EUR 12.77 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord patch cord FC/APC-LC/APC 9/125um, 2m, duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.31 EUR 8.77 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 7m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.20 EUR 12.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Optický kabel distribuční 09/125 4vl. vnitřní, suchý

Optický kabel pro vnitřní i venkovní vedení. Nejčastěji používaný kabel pro provádění koncových rozvodů v budovách. V případě instalace do chráničky je možné používat i na propojení budov. Konstrukce: Každé vlákno v samostatné sekundární ochraně, vlák

Cena bez DPH /  Cena s DPH
332.15 EUR 398.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Optický kabel distribuční 50/125 4vl. vnitřní, suchý

Optický kabel 50/125, 4 vláknový, těsná izolace, každé vlákno v samostatné sekundární ochraně 0,9mm, průměr kabelu 5mm.. Pro běžné rozvody v chráničce/liště. Cívka 2km (50kg). Parametry: Počet optických vláken: 4 Typ vlákna: 50/125um, dle ITU-G.65

Cena bez DPH /  Cena s DPH
332.15 EUR 398.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.99 EUR 26.39 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST Optický patch cord 50/125 20m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24.93 EUR 29.92 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Optický kabel gelový UNIV 09/125um, 24 vl., LSOH, CLT /1m

Kabel gelový UNIV 09/125um, 24 vl., LSOH, CLT, se základní ochranou proti hlodavcům Specifikace- počet vláken 4 - 24 - jednovidové vlákno 09/125 µm - barevně rozlišená vlákna - vnější plášť - LSZH pro vnitřní/vnější užití - tahové prvky - skeln

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.82 EUR 0.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 50m OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
57.69 EUR 69.23 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Kabel gelový UNIV 50/125um, 24 vl., LSOH, CLT, OM3, se základní ochranou proti hlodavcům

počet vláken 24 jednovidové vlákno OM3 50/125 µm barevně rozlišená vlákna vnější plášť - LSZH pro vnitřní / vnější užití tahové prvky - skelná příze Speciální vlastnosti: základní ochrana proti hlodavcům rychlá a jednoduchá montáž plně vodě

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.02 EUR 2.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Optický kabel distribuční 50/125 8vl. vnitřní, suchý LS0H

Optický kabel 50/125, 8 vláknový, těsná izolace, každé vlákno v samostatné sekundární ochraně, průměr kabelu 5mm.. Pro běžné rozvody v chráničce/liště. Cívka 1km (24kg). Parametry: vnitřní, suchý plášť LS0H Počet optických vláken: 8 Typ vlákna: 50

Cena bez DPH /  Cena s DPH
332.15 EUR 398.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Vratná záloha - kabelový buben 400x150x396/8mm

Překližkový kabelový buben 400x150x396mm. Šíře stěny 8mm.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.50 EUR 16.20 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Kabel gelový UNIV 09/125um, 8vl., FRLSOH,CLT se základní ochranou proti hlodavcům

Popis produktu: ČESKÝ VÝROBEK Z DĚČÍNA! výhody: - FRLSOH plášt - bezhalogenový, plamen retardující - nejkvalitnější vlákno CORNING - materiál pláště je z kvalitních evropských surovin Specifikace - počet vláken 8 - jednovidové vlákno 09/125

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.40 EUR 0.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu