Parametrické vyhľadávanie


 

20502

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, adaptéry a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, adaptéry a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
LanXPLORER PRO - Lan tester Premium Kit

Features: Network Tests over Copper & Fibre: Identification of active devices with Network Discovery function Comparison of active network devices against historical data with Network Verify DHCP client, Ping and Traceroute tests with VLAN support Fu...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4 412.20 EUR 5 294.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Fluke MicroScanner2 Cable Verifier Professional Kit

The MicroScanner2 Cable Verifier presents a revolutionary change in voice, data, and video cable testing. It starts by taking results from what was four differenttest modes and displaying them all at once – graphical wiremap, pair lengths, distance to fau...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 837.68 EUR 2 205.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 7A S-FTP PiMF installation cable, raw length 500m, drum, AWG 22/1, 1500 MHz LSZH-3, duplex, color yellow

DIGITUS CAT 7A S-FTP PiMF installation cable, raw length 500m, drum, AWG 22/1, 1500 MHz LSZH-3, duplex, color yellow 4 x 2 x AWG22 S-FTP CAT7A 1500MHz LSZH, Installation cable l Physical properties: l Basic conductor: Solid AWG 22/1, bare annealed cop...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
951.81 EUR 1 142.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 7 S-FTP PiMF installation cable, raw, AWG 23/1, PE, 1200MHz, Outdoor cable black 1000m drum

DIGITUS CAT 7 S-FTP PiMF installation cable, raw, AWG 23/1, PE, 1200MHz, Outdoor cable black 1000m drum 4 x 2 x AWG23 S-FTP CAT7 1200MHz PE, buried cable. Suitable for installations in dry or wet areas, outdoor or ground. Conforming to ISO/IEC 11801, DIN...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
934.85 EUR 1 121.82 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ETERNUS DX100/200 S3 Active optical cabel (AOC) 30m

Active optical cable (AOC) 30,0m between enclosures for DX1/200 S3 1x Active optical cable 30m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
919.14 EUR 1 102.97 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 7A S-FTP PiMF installation cable, raw length 1000 m, drum, AWG 22/1, 1500 MHz LSZH-3, simplex, color yello

4 x 2 x AWG22 S-FTP CAT7A 1500MHz LSZH, Installation cable l Physical properties: l Basic conductor: Solid AWG 22/1, bare annealed copper, diameter 0.60 mm nominal l Insulation: SFS-PE (Foam-Skin Polyethylene) l Total number of insulated conductors: 8...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
904.69 EUR 1 085.63 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus PIMF Installation Cable, CAT 7,LSZH,AWG 23,DUPLEX,buben 500m

DIGITUS CAT 7 Twisted Pair PiMF Installation Cable Duplex, S/FTP, AWG 23/1, LSZH, 1000MHz Color orange, 500m drum 2x 4x2xAWG23 S/FTP CAT 7 1000 MHz LSZH installation cable Suitable for building structured cabling in the secondary and tertiary area. For ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
693.72 EUR 832.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 7 S-FTP PiMF installation cable, raw, AWG 23/1, LSZH, 1200MHz, Color orange 1000m drum

DIGITUS CAT 7 Twisted Pair PiMF Installation Cable S/FTP, AWG 23/1, LSZH, 1000MHz, Color orange 1.000m drum 4x2xAWG23 S/FTP CAT 7 1000 MHz LSZH installation cable Suitable for building structured cabling in the secondary and tertiary area. For installat...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
677.99 EUR 813.59 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 12 optických vláken singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH

Optický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem prac...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
643.78 EUR 772.54 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Cable Thunderbolt™ optical male / male 20 m purple

Description This optical Thunderbolt™ cable by Delock enables the connection of external devices like displays, card readers, external HDD enclosures etc. with Thunderbolt™ interface. It uses the glass fiber technology, in order to reach a length of up

Cena bez DPH /  Cena s DPH
605.36 EUR 726.43 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ETERNUS DX100/200 S3 Mini SAS HD cable 6.0m

Mini SAS HD cable between enclosures for DX100 S3/DX200 S3(6.0m) 1x Mini SAS HD cable 6.0m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
492.69 EUR 591.23 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A, PUR plášť šedá

NEJPRODÁVANĚJŠÍ KABELY SOUČASNOSTI!!!! • konstrukce 2-12 vláken • PUR plášť • O 3mm • poloměr ohybu 1 cm Největší výhody kabelu: • poloměr ohybu 1 cm ve smyčce, vlákno G.657A • průměr kabelu 3 mm • možnost použití ve vnitřním i

Cena bez DPH /  Cena s DPH
459.21 EUR 551.05 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Cable Thunderbolt™ optical male / male 10 m purple

Description This optical Thunderbolt™ cable by Delock enables the connection of external devices like displays, card readers, external HDD enclosures etc. with Thunderbolt™ interface. It uses the glass fiber technology, in order to reach a length

Cena bez DPH /  Cena s DPH
458.08 EUR 549.70 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ATEN 2L-2910 305M HDBaseT SF/UTP CAT 6 Cable

The 2L-2910 is a twisted pair cable engineered for optimum signal transmission at resolutions up to 4K including digital and analogue data, audio, and video applications. The cable supports sweep frequency up to 400 MHz and has been verified to meet per

Cena bez DPH /  Cena s DPH
436.90 EUR 524.28 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 7 S-FTP PiMF installation cable, raw, S/FTP,AWG 23/1, LSZH Type C, 1200MHz, orange color 500m drum

DIGITUS CAT 7 S-FTP PiMF installation cable, raw, S/FTP,AWG 23/1, LSZH Type C, 1200MHz, orange color 500m drum 4 x 2 x AWG23 S-FTP CAT7 1200MHz LSZH, Installation cable Best performance and link quality for your network. Basic conductor: Solid AW

Cena bez DPH /  Cena s DPH
395.81 EUR 474.97 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH

Ke každému návinu 1000m 10 kotev ZDARMA 3612 Kotva pro FTTX DROP kabelu samonosným způsobem Optický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
391.11 EUR 469.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FTP kabel drát, Cat. 7, 500m, LSOH

Cena bez DPH /  Cena s DPH
369.20 EUR 443.04 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ATEN UEH4002 Cat 5 USB 2.0 Extender 4 USB devices up to 100 m

UEH4002 Cat 5 USB 2.0 Extender UEH4002 Zoom In UEH4002 UEH4002 UEH4002 The UEH4002 incorporates technology that enables users to extend beyond the standard 5 m cable limit for USB peripheral devices. Up to 4 USB devices can be connected to the Remo

Cena bez DPH /  Cena s DPH
361.23 EUR 433.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FTP GEMBIRD kabel (drát) Cat5e LSOH, 4páry bal.1000m

- instalační kabel se stíněním, určený pro rozvody strukturované kabeláže - z plné mědi - typ vodiče: drát - cat.5e - 24 AWG - 1 000 m na cívce - barva šedá

Cena bez DPH /  Cena s DPH
350.06 EUR 420.07 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 6A U-FTP installation cable, raw, length 500 m, drum, AWG 23/1, LSZH-1, simplex, color blue

DIGITUS CAT 6A U-FTP installation cable, raw, length 500 m, drum, AWG 23/1, LSZH-1, simplex, color blue Best performance and link quality for your network. 25 Year System Warranty Halogen free outer sheath Category 6A compilant, ISO/IEC 11801, TIA/-586-...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
349.67 EUR 419.60 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Optický kabel distribuční 09/125 4vl. vnitřní, suchý

Optický kabel pro vnitřní i venkovní vedení. Nejčastěji používaný kabel pro provádění koncových rozvodů v budovách. V případě instalace do chráničky je možné používat i na propojení budov. Konstrukce: Každé vlákno v samostatné sekundární ochraně, vlák

Cena bez DPH /  Cena s DPH
332.15 EUR 398.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Optický kabel distribuční 50/125 4vl. vnitřní, suchý

Optický kabel 50/125, 4 vláknový, těsná izolace, každé vlákno v samostatné sekundární ochraně 0,9mm, průměr kabelu 5mm.. Pro běžné rozvody v chráničce/liště. Cívka 2km (50kg). Parametry: Počet optických vláken: 4 Typ vlákna: 50/125um, dle ITU-G.65

Cena bez DPH /  Cena s DPH
332.15 EUR 398.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Optický kabel distribuční 50/125 8vl. vnitřní, suchý LS0H

Optický kabel 50/125, 8 vláknový, těsná izolace, každé vlákno v samostatné sekundární ochraně, průměr kabelu 5mm.. Pro běžné rozvody v chráničce/liště. Cívka 1km (24kg). Parametry: vnitřní, suchý plášť LS0H Počet optických vláken: 8 Typ vlákna: 50

Cena bez DPH /  Cena s DPH
332.15 EUR 398.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus PIMF Installation Cable, CAT 7, LSZH, AWG 23, buben 500m

DIGITUS CAT 7 Twisted Pair PiMF Installation Cable S/FTP, AWG 23/1, LSZH, 1000MHz, Color orange 500m drum 4x2xAWG23 S/FTP CAT 7 1000 MHz LSZH installation cable Suitable for building structured cabling in the secondary and tertiary area. For installatio...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
330.31 EUR 396.37 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ATEN 2L-2901 305M Shielded Digital Video Extension Cable

The 2L-2901 Shielded Digital Video Extension Cable is a twisted pair shielded with conductive metal film.The cable utilizes copper wires, which are widely used for data transmission.Its outer metal layer protects signal transmissions from electromagnetic ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
311.58 EUR 373.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 6A U-UTP installation cable, raw, Length 500 m, Wooden drum, LSOH, AWG 23, Simplex Color light blue RAL 501

DIGITUS CAT 6A U-UTP installation cable, raw, Length 500 m, Wooden drum, LSOH, AWG 23, Simplex Color light blue RAL 5012 DIGITUS® Category 6A U-UTP installation cables are manufactured and tested to the ISO/IEC 11801, TIA/-586-C.2 and EN 50173 Category 6...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
300.39 EUR 360.47 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ETERNUS DX100/200 S3 Add CA SAS 6G 2port

ETERNUS DX100S3/DX200S3 Channel Adapter SAS 1x SAS 6Gbit/s Host Interface 2 ports 2 ports total

Cena bez DPH /  Cena s DPH
291.68 EUR 350.02 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 8 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH

Ke každému návinu 1000m 10 kotev ZDARMA 3612 Kotva pro FTTX DROP kabelu samonosným způsobem Optický singlemódový 8 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
289.88 EUR 347.86 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock aktivní optický kabel USB 3.0-A samec > USB 3.0-A samice 50 m

Tento USB kabel od Delock se používá na propojení USB zařízení jako jsou webkamery nebo tiskárny k počítači či laptopu. Tento aktivní optický kabel je velmi tenký a dokáže virtuálně přenést signály bez ztráty i na delší vzdálenosti. Integrovaný micro USB ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
250.04 EUR 300.05 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH

Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem praco...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
243.87 EUR 292.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix CAT6A STP LSOH 500m/špulka

Kabel Solarix je čtyřpárový instalační kabel kategorie 6A, který je určen pro použití i v těch nejnáročnějších podmínkách. Tento stíněný kabel je vhodný pro bezproblémový provoz nově vzniklého vysokorychlostního protokolu 10GBaseT. Kabel Solarix - kategor...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
236.77 EUR 284.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 6A U-FTP installation cable, raw, length 305 m, drum, AWG 23/1 LSZH-1, simplex, color blue

DIGITUS CAT 6A U-FTP installation cable, raw, length 305 m, drum, AWG 23/1 LSZH-1, simplex, color blue Best performance and link quality for your network. 25 Year System Warranty Halogen free outer sheath Category 6A compilant, ISO/IEC 11801, TIA/-586-C...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
236.37 EUR 283.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP kabel (drát) Cat5e Outdoor černý -40 - 70°C, bal.1000m Double Jacket

- instalační kabel určený pro rozvody strukturované kabeláže pro venkovní použití, s dvojitým pláštěm- z plné mědi- typ vodiče: drát- cat.5e- 24 AWG- 1000 m BOX- barva černá

Cena bez DPH /  Cena s DPH
229.50 EUR 275.40 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ETERNUS DX60/100/200 S3 Mini SAS HD cable 3.5m

Mini SAS HD cable between enclosures for DX100 S3/DX200 S3(3.5m) 1x Mini SAS HD cable 3.5m MiniSAS HD (SFF8644) zu MiniSAS HD (SFF8644)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
228.00 EUR 273.60 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 6 instalační kabel F-UTP, drát, délka 305 m, dřevěný buben, LSOH, AWG 23, Simplex, barva fialová

DIGITUS CAT 6 instalační kabel F-UTP, drát, délka 305 m, dřevěný buben, LSOH, AWG 23, Simplex, barva fialová Nejlepší výkon a kvalita spojení pro pro vaši síť Kategorie 6 Instalační kabelů F-UTP DIGITUS ® jsou vyráběny a testovány s normou ISO / IEC 11...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
213.15 EUR 255.78 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus servisní sada pro PC/poč.sítě

Practical suitcase with zipper and combination lock. Each tool fixed with a rubber belt. Contents: 1. RATCH HANDLE. 2. 3 PCS FLAT SCREWDRIVER: 1/8"(small), 3/16"(medium), 1/4"(large). 3. 3 PCS PHILLIPS SCREWDRIVER: #O(small), #1(medium), #2(large). 4. 5...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
208.39 EUR 250.07 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OMEN by HP Accelerator GA1-1000nc

Změňte každodenního tažného koně na herní legendu, aniž byste museli měnit stroj. Akcelerátor OMEN, který lze připojit k nejnovějším grafickým kartám a řešením úložišť, transformuje váš elegantní, fantastický notebook, který milujete, na herní kolos, kter...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
204.94 EUR 245.93 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Emos prodlužovací buben - 4 zásuvky, 50m, 2.5mm, guma, IP44

délka 50 m počet zásuvek 4× 2P + PE napětí 230 V~ typ izolace guma/neopren fixovaný střed ne tepelná pojistka ano krytí IP44 vodič H07RN-F průřez vodiče 2,5 mm2 zatížení navinutého 230 V 5,6 A max./1 300 W zatížení rozvinutého 230 V

Cena bez DPH /  Cena s DPH
204.61 EUR 245.53 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Tasker C276-BLK - dvojlinka nestíněná 2 x 2.5mm, šedá, cívka 100m

Round flexible cable for professional loudspeaker boxes, suitable for mono Neutrik plugs.• Conductors: 2 x 2.50mm2 • External dimensions: 9.0 mm • Conductor resistance: 10 Ohm/Km (±5%) • Operative temp.: -15° to +70° C • Material: O.F.C. copper • Shi

Cena bez DPH /  Cena s DPH
204.74 EUR 245.69 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FTP SOLARIX CAT6 PVC 500m/špulka

Kategorie: CAT5E Nejvyšší podporovaný protokol [?] : 1000BaseT Nejvyšší teoretická rychlost, kterou je možné na kabelu dosáhnout Stínění: fólie kolem všech 4 párů Šířka pásma [?] : 100 MHz Dostupná šířka pásma Vodič [?] : měděný drát 0, 51 mm AWG 24 Typ a...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
195.67 EUR 234.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu