Parametrické vyhľadávanie


 

116

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, redukcie a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, redukcie a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Delock kabel DisplayPort mini (samec) na Displayport (samec), 3 metry

Displa...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.60 EUR 6.72 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock kabel interní 19pin USB 3.0 samice/samice, 45 cm

Tento USB 3.0 pinový kabel od Delocku může být použit interně pro USB 3.0 propojení. Specifikace • Konektor: USB 3.0 pinové konektory 19pin samice/samice • Průřez kabelu: data AWG 30 napájení AWG 28 • Přenosová rychlost

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.25 EUR 3.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DATACOM Datová zásuvka STP CAT5E 2xRJ45 na omítku bílá

obrázek je pouze ilustrační

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.79 EUR 3.35 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Plug 4p4c - RJ10,pack(100ks)

cena uvedena za 100ks

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.63 EUR 6.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Plug 6p6c - RJ12,pack(100ks)

cena uvedena za 1pack(100ks)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.99 EUR 8.39 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Návlek na plug RJ45 s výřezem, šedý,pack(100ks)

Návlek na plug RJ45 s výřezem,cena uvedena za 1pack(100ks)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.66 EUR 6.79 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Návlek na plug RJ45 s výřezem, modrý

Návlek na plug RJ45 s výřezem, modrý cena uvedena za 1pack(100ks) foto je pouze ilustrační

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.31 EUR 14.77 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Návlek na plug RJ45 modrý,pack(100ks)

Návlek na plug RJ45 modrý, cena uvedena za 1pack(100ks)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.50 EUR 6.60 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Návlek na plug RJ45 červený,pack(100ks)

Návlek na plug RJ45 červený, cena uvedena za 1pack(100ks) foto je pouze ilustrační

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.50 EUR 6.60 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Konektor RJ45 lanko cat6 nestíněný,pack(100ks)

cena uvedena za 1pack(100ks)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.91 EUR 26.29 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DATACOM Datová zásuvka UTP CAT6 2xRJ45 pod omítku 45st. bílá

UTP dvojzásuvka pod omítku Cat. 6

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.42 EUR 5.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FTP kabel drát, outdoor, Cat. 5e, box 305m, PVC (-40 - +70)

FTP kabel drát, Cat. 5e, box 305m, PVC - outdoor (-40 - +70)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
113.54 EUR 136.25 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP drát Cat. 5e 4páry Outdoor doublejacket Black - 305m - špulka

UTP kabel drát Cat-5e, 4 kroucené "twisted" páry, 305m, PVC AWG 24 (American Wire Gauge) Měděný Outdoorový

Cena bez DPH /  Cena s DPH
90.16 EUR 108.19 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock kabel ZIF > Toshiba + Hitachi

Tento ZIF kabel umožňuje připojení Toshiba a Hitachi 1,8“ ZIF HDDs. Specifikace • Pro 1,8“ ZIF HDD • Délka kabelu: Toshiba kabel 60mm Hitachi kabel 55mm Obsah balení • 2x ZIF kabel Balení • Delock plastikový sá

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.57 EUR 1.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus sériový kabel připojovací DB9 F/F, Měď, 3m šedý

Digitus sériový kabel připojovací DB9 F/F 3m šedý, lisovaný Umožňuje bezpečné a stabilní připojení Konektor 1: Zasuvka 9-pin DSUB, Konektor 2: Zásuvka 9-pin DSUB, Certifikovány UL: bez UL Přiřazení: 1: 1 Kápě: formovaná Stínění: jednoduché stín

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.57 EUR 1.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m OM2

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.24 EUR 5.09 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Conn

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.38 EUR 5.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus připojovací kabel DVI-I(24+5)/HDSUB15, 2xferit, černý 2m

Analogový propojovací kabel DVI (Dual-Link) na HD D-Sub15 Kabel je vhodný pro připojení zařízení s DVI-I rozhraním na starší monitory HD ready, dual link Konektor 1: DVI-I, (24 5), zástrčka Konektor 2: HD DSUB, 15-pin, zástrčka Kabel typ: Dual

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.04 EUR 3.65 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
UTP Keystone CAT5 černý

UTP Keystone Cat.5e černý (110)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.78 EUR 0.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zářezový nástroj 110

Nástroj určený pro zařezávání UTP/STP kabelu do zásuvek, patch panelů se zářezovým typem 110.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.27 EUR 12.32 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cable Tester LED

Cable Tester LED pro RJ11/RJ12/RJ45

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.21 EUR 12.25 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Konektorovací nástroj 4018 račna 6P+8P

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.81 EUR 10.57 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DATACOM modulární box nad omítku pro 1 rámeček

Modulární box nad omítku pro 1 rámeček

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.05 EUR 1.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DATACOM Rámeček pro modulární box pro 2 keystone (25x50)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.44 EUR 0.53 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP kabel drát, Cat.6, box 305m, PVC

- instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže - 4 x 2 x 0,5 z plné mědi - cat.6 - 24 AWG - 305 m BOX - barva šedá Související produkty: 4180 - Plug 8p8c RJ45 cat.6 drát - balení 100 ks 2457 - UTP dvojzásuvk

Cena bez DPH /  Cena s DPH
87.37 EUR 104.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP Keystone CAT 6 bílý (Dual - mini)

UTP Keystone CAT 6 bílý (Dual - mini)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.22 EUR 1.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
RJ45 Y-Adapter, nestíněný

RJ45 Y-Adapter, nestíněný

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.84 EUR 3.41 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zářezový nástroj 110 (Mrkev)

Zářezový nástroj 110 (Mrkev)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.99 EUR 11.99 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Modul zásuvkový 45x45 se záclonkou, do lišty

vhodné pro konektory RJ-45, RJ-12 typ Modular-Jack (keystone) včetně keystone 5e

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.51 EUR 5.41 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
S/FTP kabel licna 4páry cat. 5e - Box 305m

STP kabel licna 4páry cat. 5e - Box 305m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
118.44 EUR 142.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Kabel GEMBIRD USB A-A 1,8m 2.0 prodlužovací HQ s ferritovým jádrem

- kvalitní bezpečnostní sklo - ultra plochá : 1.43 cm - přesná čtyř-senzorová technologie - přesnost: 1 g - funkce odvážení - automatické vypnutí - indikace slabé baterie a přetížení - ovládání dotykem - dobře čitelný LCD displej

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.08 EUR 1.30 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Nářadí GEMBIRD Sada Kit 28ks TK-SOLDER, S PÁJENÍM !

Popis produktu: TK-SOLDER tool kit (28 pcs) Toolkit for soldering (28 items) Contents: *Soldering iron *Soldering wick in plastic bottle. Bottle size (length*diameter): 93 mm*17 mm. *Anti-static wrist strap *Soldering iron holder *Desolderin

Cena bez DPH /  Cena s DPH
39.32 EUR 47.18 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nářadí GEMBIRD Sada Kit 31ks TK-HOBBY

Popis produktu: TK-SOLDER tool kit (28 pcs) Toolkit for soldering (28 items)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.68 EUR 5.62 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
GEMBIRD Kabel USB Aktivní prodlužka 5m USB2.0

Popis produktu: Aktivní prodlužka USB slouží k prodloužení USB kabelu až na vzdálenost 25m pomocí 5ks prodlužek za sebe. Aktivní prodlužka USB "boostuje" data posílaná kabelem, tzn nemělo by docházet ke ztrátám způsobeným vzdáleností.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.16 EUR 7.39 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
GEMBIRD Kabel USB Aktivní prodlužka 5m USB2.0, černá

Popis produktu: Aktivní prodlužka USB slouží k prodloužení USB kabelu až na vzdálenost 25m pomocí 5ks prodlužek za sebe. Aktivní prodlužka USB "boostuje" data posílaná kabelem, tzn nemělo by docházet ke ztrátám způsobeným vzdáleností.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.12 EUR 7.34 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Eth Patch kabel GEMBIRD c5e UTP  0 5m

Popis produktu: PP12-2M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 2 meters Patch cord with moulded strain relief, 50u" 8P8C plugs, 2 meters 2xRJ45

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.37 EUR 0.44 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Eth Patch kabel GEMBIRD c5e UTP  2m

Popis produktu: PP12-2M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 2 meters Patch cord with moulded strain relief, 50u" 8P8C plugs, 2 meters 2xRJ45

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.49 EUR 0.59 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Koaxiální kabel S1250C - 100m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
40.47 EUR 48.56 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
STP dvojzásuvka ABB TANGO 2xRJ45 cat.6, na omítku

STP dvojzásuvka ABB TANGO 2xRJ45 cat.6, na omítku (obrázek je pouze ilustrační)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.69 EUR 15.23 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 4 optická vlákana singlemode 9/125, G.657A 500m

DROP FTTx 4 optická vlákana singlemode 9/125, G.657A 300m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
133.89 EUR 160.67 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu