Parametrické vyhľadávanie


 

116

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, redukcie a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, redukcie a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Delock USB 3.0 kabel A samec/ Micro samec délka 3m

This USB cable by Delock complies with the latest USB 3.0 standard and convinces with its considerably higher data transfer rate of up to 5Gbps (Super Speed). It is designed for connection of new USB3.0 devices with Micro USB3.0 interface. Specification...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.10 EUR 6.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock USB 3.0 kabel prodlužující A/A samec/samice délka 3m

This cable by Delock enables you to extend the USB 3.0 interface. USB 3.0 is the latest USB standard and convinces with its considerably higher data transfer rate of up to 5Gbps (Super Speed). Furthermore the USB-A connector is compatible to its forerunne...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.06 EUR 6.07 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock USB 3.0 kabel prodlužující A/A samec/samice délka 5m

This cable by Delock enables you to extend the USB 3.0 interface. USB 3.0 is the latest USB standard and convinces with its considerably higher data transfer rate of up to 5Gbps (Super Speed). Furthermore the USB-A connector is compatible to its forerunne...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.94 EUR 7.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3 m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 2 • Cable diameter 3mm • ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.90 EUR 5.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 2 • Cable diameter 3mm • ST ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.50 EUR 6.60 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.58 EUR 5.50 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FC-Kabel OM3, MMF, 10m, LC/LC 8Gbit/s

optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 5 m optimized for 8 Gbit/s

Cena bez DPH /  Cena s DPH
38.75 EUR 46.50 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC Power Cord Kit, ( 6ea) ,Locking, 10A, 100-230V, C13 to C14 0,6m

Bezpečnostní západka proti uvolnění kabelu ze zásuvky Počet napájecích kabelů 6ks délka 0,6m vstup IEC-320 C14 výstup IEC 320 C13 maximální proud 10A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
40.39 EUR 48.47 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC Power Cord Kit, ( 6ea) ,Locking, 10A, 100-230V, C13 to C14 1,2m

Bezpečnostní západka proti uvolnění kabelu ze zásuvky Počet napájecích kabelů 6ks délka 1,2m vstup IEC-320 C14 výstup IEC 320 C13 maximální proud 10A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
61.67 EUR 74.00 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
APC Power Cord Kit (6 ea), Locking, C19 to C20 (90 Degree), 0.6m

Bezpečnostní západka proti uvolnění kabelu ze zásuvky Počet napájecích kabelů 6ks délka 0,6m vstup IEC-320 C20 pravoúhlý výstup IEC 320 C19 maximální proud 16A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
80.70 EUR 96.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC Power Cord Kit (6 ea), Locking, C19 to C20 (90 Degree), 1.2m

Bezpečnostní západka proti uvolnění kabelu ze zásuvky Počet napájecích kabelů 6ks délka 1,2m vstup IEC-320 C20 pravoúhlý výstup IEC 320 C19 maximální proud 16A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
105.35 EUR 126.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC Power Cord Kit (6 ea), Locking, C19 to C20 (90 Degree), 1.8m

Bezpečnostní západka proti uvolnění kabelu ze zásuvky Počet napájecích kabelů 6ks délka 1,8m vstup IEC-320 C20 pravoúhlý výstup IEC 320 C19 maximální proud 16A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
128.87 EUR 154.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC Power Cord Kit (6 ea), Locking, C19 to C20, 0.6m

Bezpečnostní západka proti uvolnění kabelu ze zásuvky Počet napájecích kabelů 6ks délka 0,6m vstup IEC-320 C20 výstup IEC 320 C19 maximální proud 16A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
80.70 EUR 96.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC Power Cord Kit (6 ea), Locking, C19 to C20, 1.2m

Bezpečnostní západka proti uvolnění kabelu ze zásuvky Počet napájecích kabelů 6ks délka 1,2m vstup IEC-320 C20 výstup IEC 320 C19 maximální proud 16A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
105.35 EUR 126.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC Power Cord Kit (6 ea), Locking, C19 to C20, 1.8m

Bezpečnostní západka proti uvolnění kabelu ze zásuvky Počet napájecích kabelů 6ks délka 1,8m vstup IEC-320 C20 výstup IEC 320 C19 maximální proud 16A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
128.87 EUR 154.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC Power Cord Kit, ( 6ea) ,Locking, 10A, 100-230V, C13 to C14 (pravoúhlý) 1,8m

Bezpečnostní západka proti uvolnění kabelu ze zásuvky Počet napájecích kabelů 6ks délka 1,8m vstup IEC-320 C14 pravoúhlý výstup IEC 320 C13 maximální proud 10A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
90.76 EUR 108.91 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP DisplayPort to dual link DVI

Originální HP adaptér HP DisplayPort na Dual Link DVI-D

Cena bez DPH /  Cena s DPH
102.97 EUR 123.56 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Kabel GEMBIRD HDMI-HDMI 1,8m, 1.4, M/M stíněný, zlacené kontakty, černý

Popis produktu: High-Definition Multimedia Interface (HDMI) digital audio/video interface cable Supports data transfer bandwidth of up to 10 Gigabits/sec Allows bi-directional communication between smart HDMI devices Supports 3D TV with video resolutions...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.67 EUR 3.20 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Kabel GEMBIRD HDMI-HDMI 3m, 1.4, M/M stíněný, zlacené kontakty, černý

Popis produktu: High-Definition Multimedia Interface (HDMI) digital audio/video interface cable Supports data transfer bandwidth of up to 10 Gigabits/sec Allows bi-directional communication between smart HDMI devices Supports 3D TV with video resolutions...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.18 EUR 5.02 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock adaptér Displayport mini samec > Displayport samica

Displayport female • Colour: white • Connector: n

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.93 EUR 3.52 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock adaptér Displayport samec > Displayport mini samice, bílá

This Displayport adapter by Delock can be connected to a Displayport interface of your PC in order to convert it into mini Displayport. Thus you can also connect a Mac-specific device with mini Displayport interface to your PC. Specification • Connector...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.89 EUR 4.67 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Power Adapter SATA 15-pin samec > Molex samice 4-pin + SATA 15-pin samice, 16,5cm

This Y-power cable by Delock can be connected to the 15 pin SATA male connector of a power supply and enables the power supply for a IDE drive as well as SATA drive. Specification • For connection of 1x IDE drive and 1x SATA drive • Connector: SATA 15 p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.08 EUR 1.30 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 7m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Co...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.31 EUR 8.77 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord prodlužovací kabel napájení 240V, délka 5m IEC C13/C14

Délka kabelu 5 m Průřez vodiče: 3x0,75mm2 Proudové zatížení: max 10A Napětí max.: 250V Barevné provedení: Černé

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.55 EUR 4.26 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
APC Power Cord Kit, ( 6ea) ,Locking, 10A, 100-230V, C13 to C14, 1,8m

Bezpečnostní západka proti uvolnění kabelu ze zásuvky Počet napájecích kabelů 6ks délka 1,8m vstup IEC-320 C14 výstup IEC 320 C13 maximální proud 10A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
88.06 EUR 105.67 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
APC Power Cord, Locking C19 to CEE/7 Schuko, 3.0 m

Bezpečnostní západka proti uvolnění kabelu ze zásuvky UPS

Cena bez DPH /  Cena s DPH
49.33 EUR 59.20 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
NETWORK KIT (krimp 8p+6p, Stripper, Tester, plugy)

- krimpovací kleště 8p+6p - ořezávací nástroj - tester - 8p8c plugy - 6p6c plugy

Cena bez DPH /  Cena s DPH
48.04 EUR 57.65 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock kabel USB 2.0 A samec > micro-USB B samec, ferit, 2 m

USB 2.0 A samec na Micro-USB B samec Nový Micro-USB standard pro řadu mobilních telefonů nebo fotoaparátů s feritovým jádrem

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.91 EUR 3.49 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock kabel USB 2.0 A samec > micro-USB B samec, ferit, 3 m

USB 2.0 A samec na Micro-USB B samec Nový Micro-USB standard pro řadu mobilních telefonů nebo fotoaparátů s feritovým jádrem

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.56 EUR 4.27 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Belkin kabel USB 2.0 A/mini B 5-pin řada standard, 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.16 EUR 14.59 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Belkin kabel VGA náhradní pro monitory, 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.84 EUR 20.21 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Belkin kabel VGA náhradní pro monitory, 1,8m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.16 EUR 14.59 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Belkin kabel VGA prodlužovací pro monitory, 1,8m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.16 EUR 14.59 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Belkin kabel USB 2.0. A/B řada standard, 4,8m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.71 EUR 22.45 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock adaptér VGA samec -> samice pravoúhlý

This VGA adapter by Delock enables you to lead the female port of your VGA devices, e.g. monitor, etc. 90° rightwards. Thus you can connect your VGA cable without any problem in case the existing VGA female port is difficult to access. Specification • V...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.19 EUR 3.83 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus modulární dvojzás.CAT6 De embedded, 2xstíněná,pod omítku,bílá ,LSA

Vysoce kvalitní zásuvka certifikovaná i pro Categorii 6 De Embedded (vylepšená specifikace CAT6, t.j. vyhovuje CAT6) DIGITUS CAT 6 De Embedded wall outlets, design compatible, flush mount •CAT 6, EIA/TIA 568 und ISO/IEC 11801 / EN 50173 •GHMT CAT 6 ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.25 EUR 6.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus USB napájecí Y kabel, 2xUSB A na mini USB B, Měď, 1m

USB Y-connection cable, 2x USB A -mini USB B, 1.00m, CU, AWG28, 2x shielded, M/M, UL, USB 2.0 compliant, black Cable serves, for example, the connection of external USB devices (e.g. external 2.5" hard disks) without an external electricity supply compel...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.79 EUR 0.95 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Belkin kabel USB 2.0 prodlužovací řada standard, 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.16 EUR 14.59 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Belkin kabel PATCH UTP CAT5e CROSS 3m šedý/žlutý

Advantages : • Perfect in conjunction with 10 and 100 Base-T networks. • 50 micron gold plated connectors to ensure a clean and clear transmission. • This product is guaranteed for life! • Molded strain relief provides extra security around connector. • E...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.35 EUR 11.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Belkin kabel CAT5e RJ45 datový modrý, 5m

Belkin kabel PATCH STP CAT5e modrý Snagless baleno v blistru Advantages : • Exceeds the performance requirement of Category 5e. • Perfect in conjunction with 10 Base-T and 100 Base-T networks. • 50-micron gold plated connectors to ensure a clean and cle...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.03 EUR 16.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu