Parametrické vyhľadávanie


 

116

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, redukcie a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, redukcie a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Gembird Kabel ESATA datový 50cm

Popis produktu: Interface cable for eSATA controllers and storage devices Fastest access limited only by your HDD or another eSATA device

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.55 EUR 1.86 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH

Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem praco...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
235.37 EUR 282.44 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord DROP FTTx 8 optické vlákna singlemode 9/125, G.657A, PUR plášť šedé, 1000m

NEJPRODÁVANĚJŠÍ KABELY SOUČASNOSTI!!!! • konstrukce 2-12 vláken • PUR plášť • O 3mm • poloměr ohybu 1 cm Největší výhody kabelu: • poloměr ohybu 1 cm ve smyčce, vlákno G.657A • průměr kabelu 3 mm • možnost použití ve vnitřním i vnějším prostře

Cena bez DPH /  Cena s DPH
515.15 EUR 618.18 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Úchytka pro instalaci SAMSUNG FTTX DROP kabelu samonosným způsobem

Opticord Úchytka pro instalaci SAMSUNG FTTX DROP kabelu samonosným způsobem

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.62 EUR 3.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Úchytka pre inštaláciu SAMSUNG FTTX DROP káblu samonosným spôsobom dielektr.

Opticord Úchytka pre inštaláciu SAMSUNG FTTX DROP káblu samonosným spôsobom dielektr.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.31 EUR 2.77 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock USB + AUDIO kabel iPhone 3G/iPOD, černý, 1m

This data- and charging cable by Delock can be connected to a free USB port of your PC or notebook and to your iPhone or iPod. Due to the USB and cinch interface the cable provides different features like charging, synchronisation with iTunes as well as t...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.81 EUR 3.37 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock napájecí deska pro 6 ventilátorů 5V/12V

This adapter by Delock enables you to connect up to six additional fans to your computer. You can modify the speed of the fans by choosing the appropriate voltage. Specification • Distribution board for 6 fans • 6x 3-pin Connector • Power via 4-Pin 3.5 M...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.11 EUR 6.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord napájecí kabel 240V, délka 2m CEE7 přímý/IEC C13

Délka kabelu 2 m, přímá vidlice CEE 7-VII (použitelná pro české i německé zásuvky) barva černá Průřez vodiče 3x0,75mm2 Proudové zatížení max 10A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.59 EUR 1.91 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord prodlužovací přívod 230V, 10m, 5 zásuvek, vypínač

Praktický prodlužovací kabel se 3 zásuvkami. Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě. Parametry a specifikace: Počet zásuvek: 5 Délka kabelu 10m Centrální vypínač Ano Baleno v PE sáčku se záv...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.72 EUR 6.86 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.94 EUR 8.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
66.06 EUR 79.27 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 1m

optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.38 EUR 7.66 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 2m

optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.83 EUR 8.20 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.33 EUR 8.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.88 EUR 9.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.32 EUR 19.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.66 EUR 6.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.83 EUR 8.20 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.49 EUR 7.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.94 EUR 8.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.60 EUR 16.32 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ Xm délka na přání - 7m

7 metrů

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.32 EUR 21.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ Xm délka na přání

15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
29.14 EUR 34.97 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ Xm délka na přání

10 m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.81 EUR 33.37 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ 50m délka na přání

50m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
53.29 EUR 63.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-FC 09/125µ 2m

Optický patchcord duplex ST-FC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.81 EUR 32.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord E2000/APC-LC optický patch cord 09/125 2m

E2000/APC-LC optický patch cord 09/125

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.64 EUR 33.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock napájací kabel p4 (4-pinový) samec/samec, 30 cm

This adapter by Delock enables you to connect up to six additional fans to your computer. You can modify the speed of the fans by choosing the appropriate voltage. Specification • Distribution board for 6 fans • 6x 3-pin Connector • Power via 4-Pin

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.87 EUR 1.04 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord prodlužovací přívod 230V, 10m, 3 zásuvky, vypínač

Praktický prodlužovací kabel se 3 zásuvkami. Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě. Parametry a specifikace: Počet zásuvek: 3 Délka kabelu 10m Centrální vypínač Ano Baleno v PE sáčku se záv...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.79 EUR 5.75 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord prodlužovací přívod 230V, 7m 3 zásuvky

Praktický prodlužovací kabel se 3 zásuvkami. Parametry a specifikace: Počet zásuvek: 3 Délka kabelu 7m Baleno v PE sáčku se závěsným systémem. 250 V max 10A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.75 EUR 4.50 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord prodlužovací přívod 230V, 10m 3 zásuvky

Praktický prodlužovací kabel se 3 zásuvkami. Parametry a specifikace: Počet zásuvek: 3 Délka kabelu 10m Baleno v PE sáčku se závěsným systémem. 250 V max 10A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.18 EUR 6.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MSI ACC COM bracket, header, 2* 5 pin

MB,COM CABLE, 2*5pin urceny pro MB MSI !!!

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.51 EUR 3.01 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MSI ACC LPT bracket, header

MB,LPT CABLE,25,300mm,26pin,KEY 2P,2.0mm,BLACK,,BRACKET,FOR MS-7383,,RoHS COMPLIANCE urceny pro MB MSI !!!

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.51 EUR 3.01 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock kabel DisplayPort (samec) na DVI 24+1 (samec), 3m

DVI 24+1 male • DVI connector with screw...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.22 EUR 17.06 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.05 EUR 7.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.66 EUR 6.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.44 EUR 7.73 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ Xm délka na přání

Opticord SC-SC 50/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.88 EUR 13.06 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 1m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.55 EUR 7.86 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 2m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.99 EUR 8.39 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu