Parametrické vyhľadávanie


 

116

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, redukcie a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, redukcie a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

210

položiek

6

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Opticord SC-SC 09/125µ 2m

Optický patch kabel duplexní SC-SC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.66 EUR 7.99 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.38 EUR 7.66 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.77 EUR 8.12 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 09/125µ 2m

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvni

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.00 EUR 7.20 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ 2m

Opticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.05 EUR 7.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.49 EUR 7.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.94 EUR 8.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
66.06 EUR 79.27 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 1m

optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.38 EUR 7.66 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 2m

optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.83 EUR 8.20 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.33 EUR 8.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.88 EUR 9.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.32 EUR 19.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.66 EUR 6.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.83 EUR 8.20 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.49 EUR 7.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.94 EUR 8.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.60 EUR 16.32 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ Xm délka na přání - 7m

7 metrů

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.32 EUR 21.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ Xm délka na přání

15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
29.14 EUR 34.97 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ Xm délka na přání

10 m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.81 EUR 33.37 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ 50m délka na přání

50m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
53.29 EUR 63.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-FC 09/125µ 2m

Optický patchcord duplex ST-FC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.81 EUR 32.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord E2000/APC-LC optický patch cord 09/125 2m

E2000/APC-LC optický patch cord 09/125

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.64 EUR 33.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH

Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem praco...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
235.37 EUR 282.44 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord DROP FTTx 8 optické vlákna singlemode 9/125, G.657A, PUR plášť šedé, 1000m

NEJPRODÁVANĚJŠÍ KABELY SOUČASNOSTI!!!! • konstrukce 2-12 vláken • PUR plášť • O 3mm • poloměr ohybu 1 cm Největší výhody kabelu: • poloměr ohybu 1 cm ve smyčce, vlákno G.657A • průměr kabelu 3 mm • možnost použití ve vnitřním i vnějším prostře

Cena bez DPH /  Cena s DPH
515.15 EUR 618.18 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Úchytka pro instalaci SAMSUNG FTTX DROP kabelu samonosným způsobem

Opticord Úchytka pro instalaci SAMSUNG FTTX DROP kabelu samonosným způsobem

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.62 EUR 3.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Úchytka pre inštaláciu SAMSUNG FTTX DROP káblu samonosným spôsobom dielektr.

Opticord Úchytka pre inštaláciu SAMSUNG FTTX DROP káblu samonosným spôsobom dielektr.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.31 EUR 2.77 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP kabel drát, Cat.5e, box 305m, PVC

UTP kabel drát Cat-5e, 4 kroucené "twisted" páry, 305m, PVC AWG 24 (American Wire Gauge) - instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže - 4 x 2 x 0,5 z plné mědi - cat.5e - 24 AWG - 305 m BOX - barva šedá - značená metráž

Cena bez DPH /  Cena s DPH
55.96 EUR 67.15 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord MTRJ-LC optický patch cord 62,5/125 - 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.54 EUR 24.65 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord MTRJ-LC optický patch cord 62,5/125 - 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.65 EUR 25.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ - 10m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.38 EUR 16.06 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord kábel gélový UNIV 50/125um, 12 vl., LSOH, CLT, so základnou ochranou proti hlodavcom - 94m

Opticord kábel gélový UNIV 50/125um, 12 vl., LSOH, CLT, so základnou ochranou proti hlodavcom - 94m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
64.93 EUR 77.92 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord MTRJ-ST optický patch cord - 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.21 EUR 14.65 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 1m Duplex OM3

Opticord LC-LC 50/125µ 1m Duplex OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.11 EUR 7.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 2m Duplex OM3

Opticord LC-LC 50/125µ 2m Duplex OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.66 EUR 7.99 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3

Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.10 EUR 9.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 5m Duplex OM3

Opticord LC-LC 50/125µ 5m Duplex OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.94 EUR 13.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24.20 EUR 29.04 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DROP FTTx 4 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A, PUR plášť šedá

NEJPRODÁVANĚJŠÍ KABELY SOUČASNOSTI!!!! • konstrukce 2-12 vláken • PUR plášť • O 3mm • poloměr ohybu 1 cm Největší výhody kabelu: • poloměr ohybu 1 cm ve smyčce, vlákno G.657A • průměr kabelu 3 mm • možnost použití ve vnitřním i

Cena bez DPH /  Cena s DPH
443.21 EUR 531.85 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu