Parametrické vyhľadávanie


 

4415

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Média konvertory:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Média konvertory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 

 

 

Výrobcovia:

 DeLock

 
 
 


 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

31

položiek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, Up to 0.5km

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter - The perfect converter solution for various fiber media •Transforms wire based network media to fiber opt...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
58.75 EUR 70.50 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický media konvertor s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. The perfect converter solution for various fiber media •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excellent reliability •10/...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.72 EUR 33.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX + zdroj, 10km

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base LX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km The perfect converter solution for...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
61.85 EUR 74.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (ST) + zdroj 0,5 KM

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. The perfect converter solution for various fiber media •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excell...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
58.05 EUR 69.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP slot + zdroj 80km - bez SFP modulu

Optický konvertor 1000Base-T na SFP modul , lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excellent reliability •Connectors: 1x RJ45, 1x SFP •Distance up to 80km •Automat...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
47.19 EUR 56.63 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excellent reliability •10/100Base-TX to 100Base-FX •Connectors: ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24.75 EUR 29.70 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. The perfect converter solution for various fiber media •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excellen...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.78 EUR 32.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus 19" ŠASI pro Mediakonvertory (14 slot) ,2U

The perfect solution for various media converters DIGITUS 2U Media Converter Chassis, 14 Slots, Dual Power Supply, Redundant, For DN-82x1x, DN-82x2x and DN-82x3x Series The DIGITUS Media Converter Chassis let's you host up to 14 Media Converters in your...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
117.60 EUR 141.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP slot + zdroj 80 km - bez SFP modulu,

Optický konvertor 1000Base-T na SFP modul , lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. 1000Base-T to SFP Module Media Converter Transforms wire based network media to fiber optic High quality and excellent reliability Connectors: 1x RJ45...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
39.25 EUR 47.10 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km The perfect converter solution for...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.03 EUR 31.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. The perfect converter solution for various fiber media Transforms wire based network media to fiber optic High quality and excellent ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25.26 EUR 30.31 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
VC-234, ETH. VDSL2 KONVERTOR, 100MBIT, MASTER/SLAVE, 2X RJ-11, SPLITTER, 4X RJ-45

Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscriber Line 2) dovoluje přenést data symetrickým párem vodičů rychlostí až 100Mbitů/s na 300m nebo 20/4Mbps do vzdálenosti až 1,4km. Integrovaný splitter zacho...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
97.05 EUR 116.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
VC-231, ETH. VDSL2 KONVERTOR, 100MBIT, MASTER/SLAVE, RJ-11

Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscriber Line 2) dovoluje přenést data symetrickým párem vodičů rychlostí až 100Mbitů/s na 300m nebo 50/2Mbps do vzdálenosti až 1,4km. S pomocí externího spliter...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
91.56 EUR 109.87 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
GT-802 KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, 250/550 M

Konvertor pro přechod mezi multi-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení do 550m na straně multi-módového vlákna a do 100m na straně metalického spoje. - 1 port 1000Base-SX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , multimode (50...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
64.98 EUR 77.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
GT-905A KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/MINIGBIC SFP, WEB MANAG., OAM, SNMP

Gigabit Ethernet konvertor 1000Base-T / miniGBIC. Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený modul konvertoru miniGBIC (SFP) na metalický. Web management. Fyzické vlastnosti: rozhraní ethernet s konektorem RJ-45, podpora standardů IEEE 802.3 10Bas...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
59.73 EUR 71.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ICS-100 KONVERTOR RS-232/422/485 NA IP,1X COM, 10/100BASE-TX

Přenos sériové komunikace po IP protokolu je zvláště využíván pro sběr dat, řídící automaty a ovládání kamerových systémů. Rovněž je náhradou fyzické konverze sériového protokolu do jiného přenosového média. Prakticky neomezeně prodlužuje dosah sériové ko...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
57.34 EUR 68.81 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
IGT-905A KONVERTOR 1X 1000BASE-T,1X SFP PORT, WEB, SNMP, VLAN, SHAPER, FILTER

Zařízení pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Konvertor se snadno instaluje na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňuje nasazení dobře známé...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
104.55 EUR 125.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
GT-802S KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, 10KM

Konvertor pro přechod mezi single-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení pro 5km až 10km na straně single-módového vlákna a do 100m na straně metalického spoje. - 1 port 1000Base-LX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , sin...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
72.57 EUR 87.08 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FT-905A KONVERTOR WEB-MANAG. 10/100BASE-TX/FX SFP

Kompaktní konvertor s integrovaným web managementem, určený do sítí Fast Ethernet pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Pracuje zcela samostatně, ale je možné jej instalovat do konvertorového šasi MC-700, MC-1500 nebo MC-1500R. Specifika...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
45.09 EUR 54.11 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Media Konvertor 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km

Tento Fast Ethernet Media konvertor od Delocku může být použit pro rozšíření vaší sítě pomocí rozhraní pro optické kabely. Specifikace • Pro Single-Mode-Fiber, 1310 nm vlnová délka • Distance up to 20 km with 9/125 µm fiber • Konektor: SC Duplex k...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31.97 EUR 38.36 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, RJ45 to BNC, Incl. PSU VDSL compatible, Up to 3km

DIGITUS Media Converter, RJ45 to BNC, Incl. PSU VDSL compatible, Up to 3km The perfect converter solution for coax lines Data transmission over telephone lines Connections: 1x RJ45, 1x BNC Suitable for RG58 Coaxial Cables DIP-Switch for CO/CPE, Fast/Int...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
117.42 EUR 140.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Mini industrial media converter, 10/100M TX to 100M SC, for outdoor CAM enclosure Din-Rail and Panel mount

Mini industrial media converter, 10/100M TX to 100M SC, for outdoor CAM enclosure Din-Rail and Panel mount The DIGITUS® Industrial mini media converter is designed for the use in harsh environments, as it is able to operate under the influence of tempera...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
94.88 EUR 113.86 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Mini industrial media converter, 10/100M TX to 100M SC, SM 30KM Din-Rail and Panel mount

Mini industrial media converter, 10/100M TX to 100M SC, SM 30KM Din-Rail and Panel mount The DIGITUS® Industrial mini media converter is designed for the use in harsh environments, as it is able to operate under the influence of temperatures between -40°...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
122.65 EUR 147.18 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Mini industrial media converter, 10/100M TX to 100M ST, for outdoor CAM enclosure Din-Rail and Panel mount

Mini industrial media converter, 10/100M TX to 100M ST, for outdoor CAM enclosure Din-Rail and Panel mount The DIGITUS® Industrial mini media converter is designed for the use in harsh environments, as it is able to operate under the influence of tempera...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
98.51 EUR 118.21 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Mini industrial media converter, 10/100M TX to 100M SC, for outdoor CAM enclosure Din-Rail and Panel mount

Mini industrial media converter, 10/100M TX to 100M SC, for outdoor CAM enclosure Din-Rail and Panel mount The DIGITUS® Industrial mini media converter is designed for the use in harsh environments, as it is able to operate under the influence of tempera...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
98.51 EUR 118.21 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty. Rozsah provozních teplot: -40C až +70C Nap...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
32.16 EUR 38.59 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Media konvertor 10/100/1000Base-T to SFP, kompaktní

Tento Delock Gigabit Ethernet Media konventro bůže být použit k rozšíření vaší sítě o rozhraní optického vlákna. SFP slot může být použit k zapojení optického 100 Mb/s nebo 1 Gb/s SFP modulu. Kompaktní rozměry umožňují instalaci šetřící místo. Specifika...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
58.88 EUR 70.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Media Konvertor 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km, kompaktní

Tento Delock Gigabit Ethernet Media konventro bůže být použit k rozšíření vaší sítě o rozhraní optického vlákna. SFP slot může být použit k zapojení optimálního 100 Mb/s nebo 1 Gb/s SFP modulu. Kompaktní rozměry umožňují instalaci šetřící místo. Specifi...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
96.30 EUR 115.56 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Media Konvertor 1000Base-LX SC SM 850 nm 550 m, kompaktní

Popis This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. The compact dimensions allow a space-saving installation. Specifikace Specifikace • Konektor: SC Duplex konektor pro 1000Base-...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
86.76 EUR 104.11 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock 19" Chassis 1.5 U for 18 Media Converters

Cena bez DPH /  Cena s DPH
368.93 EUR 442.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Media Converter 1000Base-X SFP to SFP

Description This Gigabit Ethernet Media Converter by Delock can be used to connect different optical media. For example, multimode fiber can be converted to singlemode fiber. In the SFP slots, various optional 1 Gb/s SFP modules by Delock can be used. ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
58.69 EUR 70.43 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu