Parametrické vyhľadávanie


 

15543

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Pasívne sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Pasívne sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

330

položiek

9

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Delock Keystone Box 8-portový, nástěný

Tento prázdný box od Delocku může být použit jako krabička na stěnu nebo volně stojící. Se svými normalizovanými rozměry je vhodný pro snadnou montáž dvou Keystone modulů. Specifikace • Osm Keystone portů 19,2 x 14,9 mm • Vedení kabelů 180° • Integrovan...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.81 EUR 3.37 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Keystone Modul RJ45 samice > LSA Cat.6

Tento modul od Delocku může být použit pro připojení patch kabelu k portu samice RJ45. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e. g. a Keysto...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.05 EUR 3.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Module RJ45 samice > RJ45 samice Cat.5, spojka

RJ45 samice • Stíněn...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.16 EUR 1.39 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone rámeček pro montáž do zdířky

Tato Keystone rámeček (držák) od Delocku může být nainstalován do zdířky (např.skříňky nebo casu). Díky svým standarzdizovaným rozměrům je vhodný pro snadnou montáž jednoho Keystone modulu. Specifikace • Jeden Keystone Port 19,2 x 14,9 mm • Integrován š...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.11 EUR 1.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel, CAT5E, stíněný, 24x 8P8C LSA, 1U, šedý

DIGITUS 19" CAT 5e patch panel, shielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color grey RAL 7035 • Category 5e,EN-50173, ISO/IEC 11801 • RJ45 sockets, 8P8C • Cable installation LSA block, color-coded according to EIA7TIA 568 A & B

Cena bez DPH /  Cena s DPH
38.99 EUR 46.79 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka LC- duplexní MM

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.53 EUR 1.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus 19" vyvazovací panel 1U 5 úchytek, černý

kovový panel s kovovovými úchyty DIGITUS 19" 1U cable management panel 5x rings, Color black RAL 9005 Suitable for all 19" applications in every DIGITUS 19" cabinet. Insertable for cable management. • fixing at 19" mounting angles • sheet steel • 5 ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.59 EUR 12.71 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
STP Patchpanel, Cat.6, 24-Port s vyvázáním

STP Patchpanel, Cat.6, 24-Port s vyvázáním

Cena bez DPH /  Cena s DPH
34.12 EUR 40.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, nestíněný

DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, unshielded RJ45 to LSA Color black • Tested for Link Performance CAT 5e • Cable installation via LSA stripes, color-coded as per EIA/TIA 568 A & B • RJ 45 female for patch panel installation Kvůli rozměrům nevhodné pro po...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.02 EUR 1.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Spínaný napájecí zdroj 24V, 5A - Zd24V5A pro POE-PAN12 a POE-PAN16

Výkonný spínaný 24V napájecí zdroj s výstupním proudem 5A, designovaný zejména pro napájení většího množství aktivních prvků s odpovídajícím napětím. Silová šňůra součástí dodávky. Doporučené řešení pro napájení aktivních prvků prostřednictvím POE-PAN12...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.22 EUR 24.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul USB 3.0 A samice > USB 3.0 A samice

USB3.0 A samice • Pro Keyston...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.76 EUR 6.91 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA

Patch Panel, CAT5E, Unshielded (nestíněný), 19", 24 X 24 X Unshielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA, 1 HU black Color Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e,EN-50173, I

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24.16 EUR 28.99 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Montážní sada M6

4x klecová matice M6, 4x šroub M6, 4x plastová podložka

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.58 EUR 1.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Keystone Module RJ45 samice > RJ45 samice Cat.6, spojka

RJ45 samice • Stíněn...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.34 EUR 1.61 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel 19", CAT6, 8P8C, LSA, 1U, 24 x RJ45, stíněný, šedý

DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, shielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color grey RAL 7035 • Tested according to Link Performance Class E, for up to 250 MHz • UL certified • Housing of steel sheet • Shielded RJ45 female sockets, 8P8C • 1U • Cab

Cena bez DPH /  Cena s DPH
46.31 EUR 55.57 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul USB 3.0 A samice > USB 3.0 A samice, černý

USB3.0 A samice • Pro Keyston...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.76 EUR 6.91 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Keystone bílá krytka s otvorem

Tato krytka s otvorem od Delocku může být použita např. pro prostrčení kabelu. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Pro Keystone porty s 19,2 x 14,9 mm • Rozměry ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.02 EUR 1.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
12-portový pasivní POE injektor panel

Panel integrující 12 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až dvanácti zařízení. Vyvedený zemnící člen, provedení 19" rack, LED signalizace, OCP ochrana na každém portu. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.35 EUR 22.02 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock 19" Patch Panel 24 Portů Cat.6A černý

Tento Patch panel může být připevněn na nosnici o velikosti 10''. Do LSA bloků můžete instalovat až 12 síťových kabelů pomocí zářehového nástroje. Specifikace • Konektory: Eterní: 24 x RJ45 jack s krytím proti prachu Interní: LSA block • Pro upevn...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
78.18 EUR 93.82 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.02 EUR 16.82 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone module Toslink samice > samice

Toslink samice • P...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.21 EUR 2.65 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel desktop, CAT6, stíněný, 8x 8P8C LSA, černý,1U

DIGITUS Desktop CAT 6 patch panel, shielded 8-port RJ45, 8P8C, LSA Color black RAL 9005 Applicable for SOHO solutions Class E , up to 250 MHz, ISO IEC 11801, EN 50173 1 Gbit Ethernet Material housing: SECC, 1,5mm Electrogalvanized, Cold-rolled Steel acc...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.24 EUR 24.29 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
UTP Keystone bílý Cat.5e tooles - beznástrojový keystone

UTP Keystone Cat.5e bílý (Tooless) - beznástrojový keystone - nestíněný keystone cat.5e - barva bílá - zářezové pole typu tooless (beznástrojový)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.02 EUR 1.22 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel 19",CAT6,8P8C,LSA,1U,24 x RJ45, nestíněný,černý

DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, unshielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color black RAL 9005 • Tested according to Link Performance Class E, for up to 250 MHz • UL certified • Housing of steel sheet • Shielded RJ45 female sockets, 8P8C • 1U •

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.90 EUR 33.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus 19" vyvazovací panel klecový 1U, černý

kovový panel s kovovovými úchyty Suitable for all 483mm (19") applications in every cabinet. Insertable for cable management. o Fixing at 483mm (19") mounting angles o Sheet steel o Removable front shield o Color black RAL 9005 1U cable management cage...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.79 EUR 18.95 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber ST 9/125µ - 1m 0,9mm cable

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.39 EUR 1.67 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber SC 9/125µ - 1m 0,9mm cable

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - singlemode 09/125 - délka 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.45 EUR 1.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber LC 9/125µ - 1m 0,9mm cable

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka LC - singlemode 09/125 - délka 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.62 EUR 1.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord ST 50/125µ - 1m 0,9mm cable

- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka ST - multimode 50/125 - délka 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.56 EUR 1.87 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber SC 50/125µ - 1m 0,9mm cable

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.27 EUR 1.52 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber LC 50/125µ - 1m 0,9mm cable

-OPTIX optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka LC - multimode 50/125 - délka 1m - vlákno OM2 Technická specifikace Typ leštění PC Tlumení odrazu větší než 20 dB Vložený útlum menší než 0,3 dB Materiál fer...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.74 EUR 2.09 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber ST 62,5/125µ - 1m 0,9mm cable

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.39 EUR 1.67 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber SC 62,5/125µ - 1m 0,9mm cable

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.27 EUR 1.52 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Pigtail Fiber Optic Patch Cord LC 62,5/125µ - 1m 0,9mm cable

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka LC - singlemode 62,5/125 - délka 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.88 EUR 2.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka ST SM

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.79 EUR 0.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka ST MM

Optická spojka/ adaptér/ coupling ST-ST, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.79 EUR 0.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka SC SM

Opticord Optická Spojka SC- duplexní SM

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.65 EUR 0.78 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka SC MM

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.65 EUR 0.78 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Trubičková Ochrana Optického svaru 60mm

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.32 EUR 0.38 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Kazeta pro uchycení optického svaru 12pozic

Plastová optická kazeta VČETNĚ 2 HŘEBÍNKŮ A PRŮHLEDNÉHO KRYTU. Rozměry: 140mm x 100mm.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.63 EUR 5.56 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu