Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
UTP Integrovaný patch 10" panel 12p. 1U

UTP Integrovaný patch 10" panel 12 portů. 1U

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.37 EUR 22.04 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus záslepka for SC duplex otvory, 100 pcs.

DIGITUSDigitus Blindplate for SC duplex holes, 100 pcs.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.78 EUR 5.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord 19" Optická vana 12xSCD černá

19" Optická vana černá Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U Jako příslušenství optické vany se dodávají čela pro různý počet a typ konektorů. Část pro upevnění optické kaz

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.10 EUR 25.32 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP Integrovaný patch 10" panel 8p. 1U

UTP Integrovaný patch 10" panel 8 portů. 1U

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.35 EUR 13.62 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ISDN Integrovaný patch panel 50p. 1U

ISDN Integrovaný patch panel 50p. 1U BLACK

Cena bez DPH /  Cena s DPH
33.56 EUR 40.27 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST konektor MM50

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.34 EUR 2.81 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus NVR Network Video Recorder for IP Cameras, 6 Channels

NVR, 6 Channels, 2 HDD Bays, For DIGITUS Professional Cameras Desktop Version Real Full HD HDMI Output for the best Image Quality Real-time monitoring and recording (video/audio) from multiple IP cameras (up to 6 channels) Suitable for two 3.5" (8.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
267.24 EUR 320.69 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks

• 24 10/100/1000 ports • 4 GE (2 combo GE plus 2 1GE/5GE SFP)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
608.97 EUR 730.76 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Cisco SG500-28P 28-port Gigabit PoE Stackable Managed Switch with GB Uplinks, PoE 180W

• 24 10/100/1000 PoE ports • 4 GE (2 combo GE plus 2 1GE/5GE SFP)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
815.93 EUR 979.12 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Cisco SG500X-24P 24-Port PoE 375W/24 ports with 4-Port 10-Gb Stackable Managed Switch

24-Port PoE 375W stohovatelný switch.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 218.97 EUR 1 462.76 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Cisco SG500X-48 48-port Gigabit Stackable Managed Switch

• 48 10/100/1000 ports • 4 10GE SFP+ (1GE/5GE/10GE SFP+ modules)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 923.59 EUR 2 308.31 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Digitus Network Bullet Camera, IP (H.264), 1/3" H.R. Image Sensor ONVIF Compatible

Outdoor IP kamera, rozlišení 768x494, Možnost nočního vidění Digitus Network Bullet Camera, IP (H.264), 1/3" H.R. Image Sensor ONVIF Compatible The high performance outdoor surveillance camera solution with IP67! True Day and Night surveillance

Cena bez DPH /  Cena s DPH
171.02 EUR 205.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Advanced HD Network Bullet Camera, IP (H.264), 1/4" Sony CMOS-Type Image Sensor ONVIF Compatible, PoE

Outdoor HD IP kamera, rozlišení 1280x1024, Možnost nočního vidění Digitus Advanced HD Network Bullet Camera, IP (H.264), 1/4" Sony CMOS-Type Image Sensor ONVIF Compatible High Resolution - For a crisp view of the smallest details True Day and Nig

Cena bez DPH /  Cena s DPH
275.35 EUR 330.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS PoE+ Injector, 802.3at, 10/100 Mbps Output max. 48V, 27W

Integrates Power over Ethernet technology to legacy network devices Umožnuje napájet po síti straší síťová zařízení. ntegrates Power over Ethernet technology to legacy network devices Complies with the 802.3at PoE+ and the 802.3af PoE standard 4

Cena bez DPH /  Cena s DPH
44.44 EUR 53.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ISDN Integrovaný patch panel 25p. 1U

- 19" Nestíněný patch panel určený pro montáž do 19" datového rozvaděče. - 5 x 5 pozic zářezového pole typu LSA (krone) - 25 nestíněných RJ45 portů - výška 1U - cat.3 - horní zářez - barva černá

Cena bez DPH /  Cena s DPH
22.73 EUR 27.28 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP Keystone CAT5 černý

UTP Keystone Cat.5e černý (110)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.83 EUR 1.00 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP Patchpanel, Cat.5e, 48-Port,2U

Cena bez DPH /  Cena s DPH
32.75 EUR 39.30 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
UTP Patchpanel, Cat.6, 24-Port s vyvázáním

Cena bez DPH /  Cena s DPH
34.68 EUR 41.62 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
STP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port

Cena bez DPH /  Cena s DPH
34.43 EUR 41.32 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack

Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.43 EUR 12.52 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality and exce...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
79.98 EUR 95.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality an

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.28 EUR 31.54 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 2960C Switch 8 FE PoE, 2 x Dual Uplink, Lan Base

Total Ethernet Ports 8 x 10/100 Fast Ethernet Total PoE/PoE+ Output Ports 8 PoE Available PoE Power 124W Uplinks 2 x 1G copper or 1G SFP

Cena bez DPH /  Cena s DPH
663.58 EUR 796.30 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Digitus Gigabit PCI Express Card 10/100/1000 Mbit, 32-bit, Realtek chipset, Incl. Low Profile Bracket Single-Lane PCI E

Digitus Gigabit PCI Express Card 10/100/1000 Mbit, 32-bit, Realtek chipset, vč. Low Profile Bracket Single-Lane PCI Ex Bezprecedentní rychlost je nyní k dispozici přes stávající síťovou kabeláží - Postaven pro ke spuštění nejrychlejší síťových aplikací ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.36 EUR 16.03 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SPA512G - IP telefon, 1 linka, Gigabit Port, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA512G - vhodný pro pracovníky, kteří využívají často svůj telefon, ale nepotřebují více linek. - 1 linka - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako samostatné příslušenství) Rozdíly op

Cena bez DPH /  Cena s DPH
88.05 EUR 105.66 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
5-Rsma/Nf, pigtail R-SMA/Nfemale, 50cm

Originální redukční kabel pro připojení externí antény k aktivnímu prvku WLAN v pásmu 5-6GHz. Délka: 50m Kabel: CFD240 Útlum: 0,668dB/m (5800MHz) PRIME provedení: MOLD-FIX technologie

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.47 EUR 8.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
10GE SFP+ ADAPTER (for use of 3rd-4rd 10GE modul in with GSM73xxS swiches)

Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200 Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 Adds 10Gigab...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
290.67 EUR 348.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco RV042G Gigabit VPN 4-Port Router Dual WAN

The Cisco® RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router delivers highly secure, high-performance, reliable connectivity-to the Internet, other offices, and employees working remotely-from the heart of your small business network. This proven router provides the per...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
117.83 EUR 141.40 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
5-Rsma/Nf, pigtail R-SMA/Nfemale, 200cm

Originální redukční kabel pro připojení externí antény k aktivnímu prvku WLAN v pásmu 5-6GHz. Délka: 200 cm Kabel: CFD240 Útlum: 0,668dB/m (5800MHz) PRIME provedení: MOLD-FIX technologie

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.74 EUR 10.49 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS bezdrátový adaptér AP/klient/repeater, 150N, 150 MB/S, bezdrátové řešení pro televizory a herní konzole

DIGITUS bezdrátový adaptér AP/klient/repeater, 150N, 150 MB/S, bezdrátové řešení pro televizory a herní konzole 2 různé provozní režimy jako přístupový bod nebo opakovač Poskytuje všechny funkce přístupového bodu, kapesní velikost a přenositelnost DIG...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.47 EUR 25.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 1-year Antivir Kaspersky ZyWALL USG 2000

iCard 1-year Antivir Kaspersky ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 001.04 EUR 1 201.25 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 5 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 5 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
332.29 EUR 398.75 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 5-250 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 5-250 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 406.99 EUR 1 688.39 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 5-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 5-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3 055.99 EUR 3 667.19 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 50-250 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 50-250 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 148.56 EUR 1 378.27 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 50-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 50-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 871.38 EUR 3 445.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 250-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 250-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 461.21 EUR 2 953.45 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3120-24TC/SI 24-port 10/100/1000 Layer 2 Stackable Managed Gigabit Switch including 4-port Combo

The DGS-3120 xStack Series are enhanced L2 access stackable switches designed to connect end-users in a secure SMB or enterprise network. These switches support physical stacking, multicast and enhanced security, making them an ideal Gigabit access layer

Cena bez DPH /  Cena s DPH
431.04 EUR 517.25 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DWA-131 Wireless N USB Nano Adapter

Hardware Bezdrátová technologie podle návrhu normy 802.11n (draft), zpětně kompatibilní s 802.11b/g zařízeními Rychlost bezdrátového přenosu až 150 Mb/s (vysílání) a 300 Mb/s (příjem) Frekvenční pásmo 2,4 GHz Integrovaná interní anté

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.87 EUR 10.64 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link Wireless N 150 Micro USB Adapter - DWA-121

Hardware Bezdrátová technologie podle návrhu normy 802.11n (draft), zpětně kompatibilní s 802.11b/g zařízeními Rychlost bezdrátového přenosu až 150 Mb/s (vysílání) a 300 Mb/s (příjem) Frekvenční pásmo 2,4 GHz Integrovaná interní anté

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.44 EUR 7.73 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2019 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu