Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Netgear READYNAS 314 (4X2TB ENT)

4-bay unified (NAS/SAN) storage (16TB max. capacity expandable to 36TB w/ optional EDA500) Consolidate, backup and share files across Windows, Mac, Linux, iOS and Android devices On-box data protection including XRAID automatic volume expansion, unlimited...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 051.33 EUR 1 261.60 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 28x 10/100/1000 PoE Smart Managed Gigabit Switch, 4 SFP

Interfaces: 24x 10/100/1000 Mbps,auto-sensing Gigabit-Ethernet switching ports, and four dedicated 1000M SFP fiber ports. PoE Ports: • Port 1-8: IEEE 802.3at PoE+, providing up to 30W of DC power through each port • Port 9-24: IEEE 802.3af PoE, providing...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
356.69 EUR 428.03 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
J&J parabolická anténa JRC-29EXTREM - cena za 2 kusy

Použití: výborná parabolická anténa pro náročné uživatele do velmi obtížných podmínek směrové spoje na střední a dlouhé vzdálenosti, nebo na krátké ve velmi obtížných podmínkách extra velký předozadní poměr kovový límec zaručuje zvýšenou izolaci mezi anté...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
255.53 EUR 306.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Cena bez DPH /  Cena s DPH
117.88 EUR 141.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
J&J parabolická anténa JRC-24 MIMO - cena za 2 kusy

Dvoukusové balení dvoupolarizačních směrových parabolických antén umožňující relizaci duplexního směrového spoje se zdvojnásobením datového toku či dvou samostatných směrových spojů. Směrová parabolická anténa s odlehčeným plným hliníkovým reflektorem

Cena bez DPH /  Cena s DPH
121.63 EUR 145.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBoard SXT 5HPnD duální 16 dBi anténa MIMO (2x2), Nv2, L3 (5GHz)

RouterBoard s integrovaným 802.11a/n modulem ve vodotěsném UV odolném boxu s integrovanou dvoupolarizační anténou o zisku 16dBi. Jednotky SXT jsou designovány ke klientskému nasazení v 5GHz MIMO sítích, nový model SXT HighPower disponuje vyšším vysílac

Cena bez DPH /  Cena s DPH
63.88 EUR 76.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Adaptér USB 3.0 > Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s

Rozšiřuje vaše PC nebo notebook o další síťové rozhraní přes USB 3.0 port. Specifikace • Chipset: Asix • Připojení: 1 x USB 3.0 typ A samec 1 x Gigabit LAN RJ45 samice • Datová rychlost přenosu: Ethernet až do 10 Mb/s (Half/Full Duplex) F...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
19.76 EUR 23.71 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
SFP transceiver without DDMI, 1.25G, 1310nm, 20KM, dual LC interace

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.01 EUR 19.21 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
J&J GentleBOX JE-200, venkovní box pro AP, RouterBOARD

Použití: GentleBOX je kompletní a ideální venkovní box pro AP, RouterBOARD a další elektroniku. S GentleBOXem zapomeňte na rozměřování a vrtání! Vše je připraveno. S GentleBOXem zapomeňte na shánění kabelových průchodek a montážního materiálu! Vše je

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.12 EUR 10.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
SFP transceiver with DDMI, 1.25G, 1310nm, 20KM, dual LC interace

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.78 EUR 20.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DCS-932L Denní i noční cloudová kamera

Systémové požadavky Operační systém: Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7 Internet Explorer 6 nebo vyšší, Firefox 3.5 nebo vyšší, Safari 4 Síťový protokol IPV4, ARP, TCP, UDP, ICMP DHCP Client NTP Client (D-Link) DNS Client ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
45.59 EUR 54.71 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
J&J GentleBOX JA-214, 2,4GHz, konektor R-SMA

Použití: GentleBOX JA-214 obsahuje integrovanou 2,4 GHz anténu Motiv antény je zlacený GentleBOX JA-214 je optimální řešení pro klienty v pásmu 2,4 GHz. GentleBOX je kompletní a ideální venkovní box pro AP, RouterBOARD a další elektroniku. S GentleBOXem z...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
19.95 EUR 23.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei OptiX RTN 910 Radio Transmission System Product Documentation

Huawei OptiX RTN 910 Radio Transmission System Product Documentation

Cena bez DPH /  Cena s DPH
961.13 EUR 1 153.36 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
J&J GentleBOX JA-215 MIMO

GentleBOX JA-215 obsahuje integrovanou dvoupolarizační 2,4 GHz anténu Motiv antény je zlacený GentleBOX JA-215 je optimální řešení pro klienty v pásmu 2,4 GHz. GentleBOX je kompletní a ideální venkovní box pro AP, RouterBOARD a další elektroniku. S Gentle...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.75 EUR 32.10 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Modulární patch panel prázdný pro 24x keystone modul STP černý 1U

Modulární patch panel prázdný pro 24x keystone STP černý 1U K panelu je přidělaná odnímatelná vyvazovací lišta.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.40 EUR 12.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Mounting for enclosures 4 pieces

Popis This Keystone holder by Delock can be mounted i. e. in enclosures or cases. With its standardized dimensions, it is suitable for easy snap-in mounting of one Keystone module. Specifikace • One Keystone Port 19.2 x 14.9 mm • Integrated name plate...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.68 EUR 4.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
1000Base-SX SFP Transceiver

Adds a 1000BASE-SX backbone link by enabling the SFP slots in selected 3Com switches and modules This SFP (Small Form-factor Plug-in) transceiver enables one 1000BASE-SX connection. SFPs have a form factor one-half the size of current industry standards. ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.40 EUR 20.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
J&J GentleBOX JC-219UF-L, venkovní box s integrovanou 5GHz antenou

GentleBOX JC-219 obsahuje integrovanou 5GHz anténu s binomickým rozložením amplitudy pro optimální potlačení postranních laloků. Vestavěná anténa a integrovanou přepěťovou ochranou. GentleBOX JC-219 je optimální řešení pro klienty v pásmu 5GHz. GentleB

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.72 EUR 22.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
J&J GentleBOX JC-320 UF-L, venkovní box s integrovanou 5GHz anténou

Použití: GentleBOX JC-320 je vhodný pro duplexní spoje i MIMO GentleBOX JC-320 obsahuje integrovanou dvoupolarizační 5GHz anténu s binomickým rozložením amplitudy pro optimální potlačení postranních laloků a s přepěťovou ochranou. GentleBOX JC-320 je opti...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
36.50 EUR 43.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco 802.11a/g/n Ctrlr-based AP w/CleanAir, Ext Ant, E Reg Domain

Dual-band controller-based 802.11a/g/n Indoor, challenging environments, with external antennas

Cena bez DPH /  Cena s DPH
901.47 EUR 1 081.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco 2504 Wireless Controller with 15 AP Licenses

Cisco 2500 Series Wireless Controller for up to 15 Cisco access points

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 358.90 EUR 2 830.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1405-5 Switch v2 - J9791A

Přehled - „Plug and Play“ switch bez nutnosti konfigurace - 5 x 10/100 metalických portů - QoS: prioritizace datových toků - Auto-MDIX: autodetekce kabelů - Bezventilátorové provedení pro tichý chod - Šetří více energie: 802.3az a Idle port (Nižší s

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.78 EUR 26.14 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco Catalyst 3750X 48 Port Data LAN Base Image

Cisco Catalyst 3750X-48T-L. Maximální přenosová rychlost: 10 Gbit/s, Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps, Switching capacity: 160 Gbit/s. Typ přepínače: Managed. Správa protokolů: SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, S...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5 695.07 EUR 6 834.08 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone module LC Duplex female > female Singlemode

Popis This module by Delock can be used to extend an optical fiber. With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e. g. a Keystone patchpanel, face plate or surface-mount box. Specifikace • Connector: LC Duplex female ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.02 EUR 2.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Module USB 2.0 A female > USB 2.0 A female 90° angled white

Popis This module by Delock can be used to extend e.g. a USB cable. With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e.g. a Keystone patchpanel, face plate or surface-mount box. Specifikace • Connector: internal: USB 2....

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.28 EUR 2.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei AC6605-26-PWR Mainframe(20 GE RJ45,4 GE Combo,2 10GE SFP+,Dual Slots of power,POE,Without Power Module)

AC6605-26-PWR Mainframe(20 GE RJ45,4 GE Combo,2 10GE SFP+,Dual Slots of power,POE,Without Power Module)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6 628.81 EUR 7 954.57 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei 500W AC Power Module - W2PSA0500

500W AC Power Module

Cena bez DPH /  Cena s DPH
193.58 EUR 232.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco FIPS Kit for LWAPP APs

Cena bez DPH /  Cena s DPH
19.49 EUR 23.39 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL NBG6617, Simultaneous Dual-Band MU-MIMO Wireless AC1300 Media Router, 802.11ac (400Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back

P-661HNU-F3, 300Mbps 802.11n Wireless ADSL2+ Router, 4x 10/100 LAN, 2x IPSec VPN, USB 2.0, 3G WAN backup, SW Ethernet WAN (!), detachable antenna, AnnexB Bezpečnostní ADSL2+ router s podporou vysokorychlostní bezdrátové sítě 802.11n s rychlostí 300 Mbi

Cena bez DPH /  Cena s DPH
65.33 EUR 78.40 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco 9-port 10/100 Ethernet switch, spare

9-port Cisco EtherSwitch 10BASE-T/100BASE-TX autosensing HWIC supported on the Cisco 1800 (modular)/1941, Cisco 2800/2900, and Cisco 3800/3900 series integrated services routers

Cena bez DPH /  Cena s DPH
517.07 EUR 620.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL License Integrated Service Gateway - Extension 25 to 50 SIP

License Integrated Service Gateway - Extension 25 to 50 SIP The ZyXEL ISG50 Series is a multi-function integrated service gateway designed to support small and medium businesses with efficient communication and collaboration capabilities by integrating F...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
655.55 EUR 786.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL License Integrated Service Gateway - For Softphone 5 nodes

ZyXEL License Integrated Service Gateway - For Softphone 5 nodes The ZyXEL ISG50 Series is a multi-function integrated service gateway designed to support small and medium businesses with efficient communication and collaboration capabilities by integrat...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
92.53 EUR 111.04 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL License Integrated Service Gateway - Call Recording

License Integrated Service Gateway - Call Recording The ZyXEL ISG50 Series is a multi-function integrated service gateway designed to support small and medium businesses with efficient communication and collaboration capabilities by integrating Firewall ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
131.92 EUR 158.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco UC Phone 7975, Gig Ethernet, Color

Jen telefon bez licence Cisco UC Phone 7975, Gig Ethernet, Color The Cisco Unified IP Phone 7975G demonstrates the latest advances in VoIP telephony, including wideband audio support, backlit color touchscreen display, and an integrated Gigabit Eth

Cena bez DPH /  Cena s DPH
620.42 EUR 744.50 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Blank Panel for Splitter Board Slot (Shielded)

Huawei Blank Panel for Splitter Board Slot (Shielded)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.62 EUR 15.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Main Control Board Backup Function Software Package

Huawei Main Control Board Backup Function Software Package

Cena bez DPH /  Cena s DPH
37.51 EUR 45.01 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM (digital optical monitoring) Modul support DOM functions according to the industry-standard SFF-8472 multisource agreement (MSA). This feature gives the end user the ability to monitor real-time parame...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
320.37 EUR 384.44 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DCS-930L Domácí kamera s technologií Wireless N

Kamera 1/5" barevný VGA CMOS snímač Minimální osvětlení 1 lux při F2.8 Automatické řízení citlivosti (AGC) Automatické vyvažování bílé (AWB) Automatická elektronická závěrka (AES) Objektiv: ohnisková vzdálenost: 2P, 5,01 mm, F2.8 4x digitální zoom ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
32.46 EUR 38.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco Aironet 2.4 GHz 2.2 dBi Swivel Dipole Antenna Black, RP-TNC

Black dipole, 1 port Single black dipole antenna with an RP-TNC connector. The antenna provides indoor omnidirectional coverage and is designed for use in the 2400- 2500 MHz frequency band. It has a 90-degree articulation radius. It can be used with all

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.52 EUR 15.02 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

1000BASE-LH SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 40 km Single-mode fiber 1000BASE-LH Distance Up to 40 km Wavelenght 1310 nm Duplex LC connector

Cena bez DPH /  Cena s DPH
196.88 EUR 236.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu