Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
QNAP TVS-473-16G Turbo NAS server, 2,1GHz QC/16GB/2xSSD+4xHDD/4xGL/PCIe/USB 3.0/R0,1,5,6/iSCSI/DO

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Řada TVS-x73 je založena technologii od AMD – výkonném procesoru a grafické kartě AMD Radeon R7. To zajišťuje velký výkon a úsporu en

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 139.89 EUR 1 367.87 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
QNAP TVS-673-16G Turbo NAS server, 2,1GHz QC/16GB/2xSSD+6xHDD/4xGL/PCIe/USB3/R0,1,5,6/iSCSI/DO

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Řada TVS-x73 je založena technologii od AMD – výkonném procesoru a grafické kartě AMD Radeon R7. To zajišťuje velký výkon a úsporu en

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 189.23 EUR 1 427.08 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP TVS-873-8G Turbo NAS server, 2,1GHz QC/8GB/2xSSD+8xHDD/4xGL/PCIe/USB3/R0,1,5,6/iSCSI/DO

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Řada TVS-x73 je založena technologii od AMD – výkonném procesoru a grafické kartě AMD Radeon R7. To zajišťuje velký výkon a úsporu en

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 155.26 EUR 1 386.31 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP TVS-873-64G Turbo NAS server, 2,1GHz QC/64GB/2xSSD+8xHDD/4xGL/PCIe/USB3/R0,1,5,6/iSCSI/DO

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Řada TVS-x73 je založena technologii od AMD – výkonném procesoru a grafické kartě AMD Radeon R7. To zajišťuje velký výkon a úsporu en

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 701.21 EUR 2 041.45 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP TS-653A-8G Turbo NAS server, 1,6 GHz QC/8GB/6xHDD/4xGL/2xHDMI/USB 3.0/R0,1,5,6/iSCSI/DO

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na https://www.qnap.com/i/cz/product_x_grade/ Kombinovaný NAS se systémem QTS-Linux: ucelené řešení soukromého prostředí cloud pro centralizaci úložišť a aplikací IoT V rámci

Cena bez DPH /  Cena s DPH
832.52 EUR 999.02 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP TS-251A-4G Turbo NAS server, 1,6 GHz DC/4GB/2xHDD/2xGL/USB 3.0/Raid 0,1/HDMI/iSCSI/DO

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Procesor: 14nm Intel® Celeron® N3060 dual-core 1.6GHz (max. 2.48GHz) Paměť DRAM: 4GB SO-DIMM DDR3L (2 x 2GB, max. 8GB) Flash

Cena bez DPH /  Cena s DPH
338.82 EUR 406.58 EUR
SKLADOM :  Áno 
 
 

 
 
 
 
QNAP TS-451A-4G Turbo NAS server, 1,6GHz DC/4GB/4xHDD/2xGL/USB 3.0/R0,1,5,6/HDMI/iSCSI/DO

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na https://www.qnap.com/i/cz/product_x_grade/ Procesor: 14nm Intel® Celeron® N3060 dual-core 1.6GHz (max. 2.48GHz) Paměť DRAM: 4GB SO-DIMM DDR3L (2 x 2GB, max. 8GB) Flash

Cena bez DPH /  Cena s DPH
470.49 EUR 564.59 EUR
SKLADOM :  Áno 
 
 

 
 
 
 
QNAP TS-251+_8G Turbo NAS server, 2,4GHz QC/8GB/2xHDD/2xGL/HDMI/USB 3.0/Raid 0,1/iSCSI/DO

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Čím dál tím více uživatelů, kteří se setkávají se zvýšenou poptávkou po ukládání a sdílení dat a zpracování multimédií očekává systém

Cena bez DPH /  Cena s DPH
477.06 EUR 572.47 EUR
SKLADOM :  Nie
 
 

 
 
 
 
QNAP TS-451+_8G Turbo NAS Server, 2,4GHz QC/8GB/4xHDD/2xGL/HDMI/USB 3.0/R0,1,5,6/iSCSI/DO

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Čím dál tím více uživatelů, kteří se setkávají se zvýšenou poptávkou po ukládání a sdílení dat a zpracování multimédií očekává systém

Cena bez DPH /  Cena s DPH
591.12 EUR 709.34 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

 

 
 
 
 
Zyxel PLA5236 Bundle, Bundle PLA5236 Hybrid 1000Mbps Powerline /AC900 Wi-Fi Extender + PLA5206 v2 (1000Mbps Powerline)

Bundle PLA5236 Hybrid 1000Mbps Powerline /AC900 Wireless Extender + PLA5206 v2 (1000Mbps Powerline) System Specifications Wireless Data Transfer Rate • Speed mode: up to 867 Mbps for 5 GHz* • Range mode: up to 400 Mbps for 2.4 GHz* • Mix mode: up

Cena bez DPH /  Cena s DPH
96.92 EUR 116.30 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel NSW100-10P, 10-port GbE Nebula Cloud Managed (L2) PoE Switch: 8x GbE + 2x dual personality (GbE/SFP), PoE (802.3at

10-port GbE Nebula Cloud Managed (L2) PoE Switch: 8x GbE + 2x dual personality (GbE/SFP), PoE (802.3at, 30W), Power budget 180W, ACL, VLAN, QoS, DHCP, IGMP

Cena bez DPH /  Cena s DPH
186.26 EUR 223.51 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel WAC5302D-S, Standalone or Controller "In-Socket-Wall" AP 802.11ac (1.2Gbps) Smart Antenna, 4x Gigabit LAN ports (

Zyxel WAC5302D-S, Standalone or Controller "In-Socket-Wall" AP 802.11ac (1.2Gbps) Smart Antenna, 4x Gigabit LAN ports (1 One Device for Wired and Wireless WAC5302D-S Clever Design for Hotel Guest Room Today’s business and leisure travelers expect to conn...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
225.55 EUR 270.66 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking N3024 L3 24x1GbE 2xCombo 2x10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU airflow 1x AC PSU/Lifetime Limited

Dell Networking N3024 L3 24x1GbE 2xCombo 2x10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU airflow 1x AC PSU/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only 24 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing ports Two integrated 10GbE SFP+ por

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 635.60 EUR 1 962.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N3024P L3 POE+ 24x 1GbE 2xCombo 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU air 1x 715w AC PSU/Lifetime

Dell Networking N3024P L3 POE+ 24x 1GbE 2xCombo 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU air 1x 715w AC PSU/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only 24 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing PoE+ ports Two integrated

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 776.45 EUR 2 131.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N3048 L3 48x 1GbE 2xCombo 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU airflow 1x AC PSU/Lifetime Limite

Dell Networking N3048 L3 48x 1GbE 2xCombo 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU airflow 1x AC PSU/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only 48 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing ports Two integrated 10GbE SFP+ p

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 423.88 EUR 2 908.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N4032 24x 10GBASE-T Fixed Ports 1x Hot Swap Modular Bay 2x Power Supplies Included/3Yr ProSupport and Next Busines

Dell Networking N4032 24x 10GBASE-T Fixed Ports 1x Hot Swap Modular Bay 2x Power Supplies Included/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Management Features Switch layer* L3 Switch type* Managed Quality of Service (

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.30 EUR 7.56 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N4032F 24x 10GbE SFP+ Fixed Ports 1x Modular bay 2x Power Supplies Included/Lifetime Limited Hardware Wa

Dell Networking N4032F 24x 10GbE SFP+ Fixed Ports 1x Modular bay 2x Power Supplies Included/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Management Features Switch layer* L3 Switch type* Managed Quality of Service (QoS) su

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5 895.38 EUR 7 074.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N4064F 48x 10GbE SFP+ and 2x 40GbE QSFP+ Fixed Ports 1x Modular bay 2x Power Supplies Included/Lifetime

Dell Networking N4064F 48x 10GbE SFP+ and 2x 40GbE QSFP+ Fixed Ports 1x Modular bay 2x Power Supplies Included/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Funkce managementu Přepínač vrstev L3 Podpora pro multicast Ano

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7 665.52 EUR 9 198.62 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC/N1524,N1524P Lifetime Limit

Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC/N1524,N1524P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking N1524 24 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing ports Four integrated 1

Cena bez DPH /  Cena s DPH
533.83 EUR 640.60 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC/N1524,N1524P Lifetim

Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC/N1524,N1524P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking N1524 24 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing ports Four integ

Cena bez DPH /  Cena s DPH
976.05 EUR 1 171.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N1548, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC/N1548,N1548P Lifetime Limit

Dell Networking N1548, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC/N1548,N1548P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking N1548 48 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing ports Four integrated 1

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 072.96 EUR 1 287.55 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N1548P, PoE+, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC/N1548,N1548P Lifetim

Dell Networking N1548P, PoE+, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC/N1548,N1548P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking N1548P 48 RJ45 10/100/1000Mb PoE+ auto-sensing ports (optional

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 536.26 EUR 1 843.51 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking N2024 L2 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU airflow AC/Lifetime Limited Hardware Wa

Dell Networking N2024 L2 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU airflow AC/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Dell Networking N2024 • 24 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing ports • Two integrated 10

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 223.09 EUR 1 467.71 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Dell Networking N2024P L2 POE+ 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU air AC/Lifetime Limited Hardware

Dell Networking N2024P L2 POE+ 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU air AC/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Dell Networking N2024P • 24 RJ45 10/100/1000Mb PoE+ auto-sensing ports • Two integra

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 495.17 EUR 1 794.20 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N2048 L2 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU airflow AC/Lifetime Limited Hardware Wa

Dell Networking N2048 L2 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU airflow AC/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Dell Networking N2048 • 48 RJ45 10/100/1000Mb auto-sensing ports • Two integrated 10Gb

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 588.36 EUR 1 906.03 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N2048P L2 POE+ 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU air AC/Lifetime Limited Hardware

Dell Networking N2048P L2 POE+ 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU air AC/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Dell Networking N2048P • 48 RJ45 10/100/1000Mb PoE+ auto-sensing ports (optional exte

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 111.68 EUR 2 534.02 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking X1008 Smart Web Managed Switch 8x 1GbE ports AC or POE powered/X1008X1008P Limited Lifetime Hardware Warranty - Mi

Dell Networking X1008 Smart Web Managed Switch 8x 1GbE ports AC or POE powered/X1008X1008P Limited Lifetime Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking X1008 8-port smart managed switch with easy GUI-based management, a compact design and opt

Cena bez DPH /  Cena s DPH
135.72 EUR 162.86 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Dell Networking X1008P Smart Web Managed Switch 8x 1GbE PoE ports/X1008X1008P Limited Lifetime Hardware Warranty - Minimum Warrant

Dell Networking X1008P Smart Web Managed Switch 8x 1GbE PoE ports/X1008X1008P Limited Lifetime Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking X1008P 8-port smart managed switch with easy GUI-based management, a compact design and optional PoE.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
237.53 EUR 285.04 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking X1018 Smart Web Managed Switch 16x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports/X1018X1018P Lifetime Limited Hardware Warranty - Min

Dell Networking X1018 Smart Web Managed Switch 16x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports/X1018X1018P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking X1018 18-port smart managed switch with easy GUI-based management. •16 GbE ports •2 x

Cena bez DPH /  Cena s DPH
239.63 EUR 287.56 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking X1018P Smart Web Managed Switch 16x 1GbE PoE and 2x 1GbE SFP ports/X1018X1018P Lifetime Limited Hardware Warranty

Dell Networking X1018P Smart Web Managed Switch 16x 1GbE PoE and 2x 1GbE SFP ports/X1018X1018P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking X1018P 18-port smart managed switch with easy GUI-based management and optional PoE.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
415.32 EUR 498.38 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch 24x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports/X1026X1026P Limited Lifetime Hardware Warranty - Min

Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch 24x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports/X1026X1026P Limited Lifetime Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking X1026 26-port smart managed switch with easy GUI-based management •24 GbE ports •2 x 1G

Cena bez DPH /  Cena s DPH
270.65 EUR 324.78 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Dell Networking X1026P Smart Web Managed Switch 24x 1GbE PoE (up to 12x PoE+) and 2x 1GbE SFP ports/X1026X1026P Limited Lifetime H

Dell Networking X1026P Smart Web Managed Switch 24x 1GbE PoE (up to 12x PoE+) and 2x 1GbE SFP ports/X1026X1026P Limited Lifetime Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking X1026P 26-port smart managed switch with easy GUI-based management,

Cena bez DPH /  Cena s DPH
468.58 EUR 562.30 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch 48x 1GbE and 4x 10GbE SFP+ ports/X1052X1052P Lifetime Limited Hardware Warranty - M

Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch 48x 1GbE and 4x 10GbE SFP+ ports/X1052X1052P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking X1052 52-port smart managed switch with easy GUI-based management •48 GbE ports •4 x 1

Cena bez DPH /  Cena s DPH
513.54 EUR 616.25 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking X1052P Smart Web Managed Switch 48x 1GbE (24x PoE - up to 12x PoE+) 4x 10GbE SFP+/X1052X1052P Lifetime Limited Har

Dell Networking X1052P Smart Web Managed Switch 48x 1GbE (24x PoE - up to 12x PoE+) 4x 10GbE SFP+/X1052X1052P Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking X1052P 52-port smart managed switch with easy GUI-based management, pl

Cena bez DPH /  Cena s DPH
906.37 EUR 1 087.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking X4012 Smart Web Managed Switch 12x 10GbE SFP+ ports/X4012 Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty

Dell Networking X4012 Smart Web Managed Switch 12x 10GbE SFP+ ports/X4012 Lifetime Limited Hardware Warranty - Minimum Warranty Dell Networking X4012 10Gb smart managed switch with easy GUI-based management and 12 x 10Gb SFP+ ports for high-speed serv

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 017.32 EUR 1 220.78 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell SFP+ 10GbE Module for N3000 Series, 2x SFP+ Ports (optics or direct attach cables required),Customer Kit

SFP+ 10GbE Module for N3000 Series, 2x SFP+ Ports (optics or direct attach cables required),Customer Kit

Cena bez DPH /  Cena s DPH
227.06 EUR 272.47 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Power Supply 200W Hot Swap with V-Lock adds redundancy to non-POE N3000 series switches Customer Kit

Power Supply 200wHot Swap with V-Lock adds redundancy to non-POE N3000 series switches Customer Kit

Cena bez DPH /  Cena s DPH
211.60 EUR 253.92 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit

Cena bez DPH /  Cena s DPH
177.51 EUR 213.01 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MPS1000 External Power Supply (for N15xxP, N20xxP, PCT70xx PoE+) up to 1 switch - Kit

MPS1000 External Power Supply (for N15xxP, N20xxP, PCT70xx PoE+) up to 1 switch - Kit Features & Benefits •Provides reliable power for your mission-critical applications •Delivers up to 1000-Watt power Overview The Power Supply from Dell™ provid

Cena bez DPH /  Cena s DPH
622.76 EUR 747.31 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 5Yr PSP NBD

LLW to 5Yr PSP NBD

Cena bez DPH /  Cena s DPH
996.70 EUR 1 196.04 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu