Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
iCard 1-year Cyren Content Filtering for USG 50

iCard 1-year Cyren Content Filtering for USG 50

Cena bez DPH /  Cena s DPH
73.45 EUR 88.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP Keystone bílý Cat.5e tooles - beznástrojový keystone

UTP Keystone Cat.5e bílý (Tooless) - beznástrojový keystone - nestíněný keystone cat.5e - barva bílá - zářezové pole typu tooless (beznástrojový)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.98 EUR 1.18 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock USB 2.0 dvoupásmový WLAN adaptér 300 Mb/s

Připojte Wireless LAN USB adaptér k vašemu počítači, pokud jej potřebujete připojit k existující bezdrátové síti. WLAN adaptér je možné připojit k jakémukoliv přístupovému bodu (HotSpot) nebo WLAN routeru. Dvoupásmová funkce podporuje komunikaci mezi adap...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.59 EUR 19.91 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE

- Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) - SFP+ connector on both sides - Drives 10 Gigabit Ethernet (1m distance) - Ordering Part Number: AXC761-10000S

Cena bez DPH /  Cena s DPH
92.53 EUR 111.04 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
READYDATA 5200 BASE UNIT with 10G (2 port SFP+)

Kompletní spektrum enterprise funkcí: komprese, deduplikace bloku dat (SAN) a souborů (NAS) Replikace pro bloky a soubory Neomezené snapshoty pro bloky a soubory Možnost škálovaltenosti až 60 disků a využití 180TB celkové kapacity 10Gb Ethernet a komb

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6 631.06 EUR 7 957.27 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
READYDATA 4U 24-BAY EXPANSION with 6G SAS Cable

24pozicové, 4U rozšiřující šasi pro ReadyDATA 5200 Podporuje SATA, SAS a SSD disky Nabízí podporu 1TB, 2TB a 3TB disků pro maximální 72TB kapacitu Každý úložný systém ReadyDATA 5200 podporuje až dvě zařízení EDA4000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3 685.59 EUR 4 422.71 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei S3700-28TP-PWR-EI Mainframe

Twenty-four 10/100Base-TX ports, two 1000Base-X SFP ports, and two gigabit combo ports (10/100/1000Base-T or 100/1000Base-X) AC power supply PoE+ Forwarding performance: 9.6 Mpps The Quidway S3700 enterprise switches (S3700 for short) are next-ge

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 849.41 EUR 2 219.29 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Optical Transceiver,SFP,1490nm(Tx)/1310nm(Rx),2488M(Tx)/1244M(Rx),1.5~5dBm,-28dBm,SC/PC,SM,20km

Huawei Optical Transceiver,SFP,1490nm(Tx)/1310nm(Rx),2488M(Tx)/1244M(Rx),1.5~5dBm,-28dBm,SC/PC,SM,20km

Cena bez DPH /  Cena s DPH
440.70 EUR 528.84 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Huawei 48V Service Shelf,10-fan,19 Inch

Huawei 48V Service Shelf,10-fan,19 Inch

Cena bez DPH /  Cena s DPH
623.12 EUR 747.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
NetBotz Rack Monitor 450 (without 120/240V Power Supply)

With a Rack Monitor 450 or 550, if you have cascaded ten or more devices, connect one supplemental power supply (AP9505i) to the 24 VDC Input jack of the Rack Sensor Pod 150 or the Room Sensor Pod 155 in or closest to the eleventh position. NBRK0450

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 176.15 EUR 1 411.38 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DES-1210-08P 8-port 10/100 Smart PoE Switch- 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch

Intuitivní webové rozhraní Ochrana PoE napájení Podpora VLAN pro segmentaci provozu Funkce AutoVoice a AutoSurveillance VLAN pro hladkou integraci se systémy pro IP telefonii a IP dohlížecí zařízení Časový rozvrh PoE napájení pro automatické vypín

Cena bez DPH /  Cena s DPH
136.72 EUR 164.06 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality and exce...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
56.33 EUR 67.60 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality and exce...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.55 EUR 22.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
READYNAS 2 CAMERA LICENSES

Cena bez DPH /  Cena s DPH
122.45 EUR 146.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei HG8245 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC

HG8245 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
149.11 EUR 178.93 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Huawei 48-port VDSL2 over POTS Service Board

48-port VDSL2 over POTS Service Board

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 553.04 EUR 1 863.65 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Optical Transceiver,eSFP,850nm,2.125Gb/s(Multi rate) ,-9.5~-2.5dBm,-17dBm,LC,MM,0.5km

Optical Transceiver,eSFP,850nm,2.125Gb/s(Multi rate) ,-9.5~-2.5dBm,-17dBm,LC,MM,0.5km

Cena bez DPH /  Cena s DPH
72.36 EUR 86.83 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Wire,450/750V,60227 IEC 02(RV)10mm2,Yellow And Green,62A(per meter)

Wire,450/750V,60227 IEC 02(RV)10mm^2,Yellow And Green,62A(per meter)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.24 EUR 3.89 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Subscriber Cable,32 Channel VDSL,10m,0.4mm,64 Cores,D64AM-II,CC32P0.4P430U-IV

Subscriber Cable,32 Channel VDSL,10m,0.4mm,64 Cores,D64AM-II,CC32P0.4P430U-IV

Cena bez DPH /  Cena s DPH
128.82 EUR 154.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei VDSL2 Port License,Based on per VDSL2 Port

VDSL2 Port License,Based on per VDSL2 Port

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.35 EUR 1.62 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Per VDSL Port

MA5600T Per VDSL Port

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.77 EUR 0.92 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei HG8110 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,English,APC

HG8110 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,English,APC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
111.03 EUR 133.24 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Huawei HG8240 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,English,APC

HG8240 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,English,APC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
133.12 EUR 159.74 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Huawei HG8247 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC

HG8247 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
193.38 EUR 232.06 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Huawei Optical Transceiver(XFP,850nm,10.3Gb/s,-7.3dBm~-1.3dBm,-7.5dBm,LC,Multimode,0.3Km)

Optical Transceiver(XFP,850nm,10.3Gb/s,-7.3dBm~-1.3dBm,-7.5dBm,LC,Multimode,0.3Km)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 012.39 EUR 1 214.87 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Gigabit PCI Express Card 10/100/1000 Mbit, 32-bit, Realtek chipset, Incl. Low Profile Bracket Single-Lane PCI E

Digitus Gigabit PCI Express Card 10/100/1000 Mbit, 32-bit, Realtek chipset, vč. Low Profile Bracket Single-Lane PCI Ex Bezprecedentní rychlost je nyní k dispozici přes stávající síťovou kabeláží - Postaven pro ke spuštění nejrychlejší síťových aplikací ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.45 EUR 12.54 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Adapter USB 2.0 Ethernet RJ45 10/100/1000

Rozšiřuje vaše PC nebo notebook o další síťové rozhraní přes USB 2.0 Specifikace • Chipset: Asix • Konektor: 1 x USB 2.0 typ A samec 1 x Gigabit LAN RJ 45 samice • Datová rychlost přenosu: Ethernet až do 10 Mb/s (Half/Full Duplex) Fast Et...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.40 EUR 24.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 1-year Antivir Kaspersky ZyWALL USG 2000

iCard 1-year Antivir Kaspersky ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
897.61 EUR 1 077.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 5 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 5 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
297.87 EUR 357.44 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 5-250 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 5-250 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 260.73 EUR 1 512.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 5-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 5-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 739.07 EUR 3 286.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 50-250 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 50-250 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 029.53 EUR 1 235.44 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 50-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 50-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 573.13 EUR 3 087.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 250-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

iCard 250-750 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 2000

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 205.93 EUR 2 647.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL NWD6605, Dual-Band Wireless AC1200 USB Adapter, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 8

Dual-Band Wireless AC1200 USB Adapter, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, WPS button

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31.58 EUR 37.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL XS3900-48F, 48 Port 10G Top of the rack switch, 48x 10G SFP+ slots, 2x 40G QSFP slots, redundant PSU, Front to R

ZyXEL XS3900-48F 48 Port 10G Top of the rack switch, 48x 10G SFP+ slots, 2x 40G QSFP slots, redundant PSU, Front to Rear airflow

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9 860.53 EUR 11 832.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL RM410, rackmount Kit for XS3900-48F

Zyxel RM410 rackmount Kit for XS3900-48F

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.74 EUR 26.09 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone module binding post > závit matice, červený

závit ma...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.63 EUR 1.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei S2700-26TP-EI-AC

Twenty-four 10/100Base-TX ports and two gigabit combo ports (10/100/1000Base-T or 100/1000Base-X) AC power supply and DC power supply for the E1 version; AC power supply for the SI version Forwarding performance: 6.6 Mpps Product Features Mainte

Cena bez DPH /  Cena s DPH
356.63 EUR 427.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti Rocket M5 5GHz MIMO Base Station RocketM5

Rocket M5 je 802.11n outdoor CPE jednotka pro pásmo 5GHz osazena 2x výstupním konektorem pro připojení externích antén umožňujících podporovaný duplexní přenos. Jednotka využívá TDMA a 2x2 MIMO protokoly umožňující vyšší efektivní přenosové rychlosti při ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
70.41 EUR 84.49 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu