Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Grandstream GXP1625 [VoIP telefon - 2x SIP účet, HD audio, 3 program.tlačítka, switch 2xLAN 10/100Mbps, PoE]

Grandstream GXP1625 Nový IP telefon od společnosti Grandstream je určen jako náhrada předešlého modelu GXP1405. Jsou podporovány 2 SIP účty, každý signalizován vlastní LED odlišné barvy. Disple

Cena bez DPH /  Cena s DPH
54.41 EUR 65.29 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP AC LITE, 5-Pack, PoE není součástí balení

Ubiquiti UniFi AC Lite je cenově nejpřijatelnější 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 2x2 MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 867+300 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a podobné p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
371.55 EUR 445.86 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
QNAP TS-228 Turbo NAS server, 1,1 GHz DC/1GB/2xHDD/1xGL/USB 3.0/Raid 0,1

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ TS-228 představuje na prostředky nenáročné, snadno použitelné a funkčně dobře vybavené síťové úložné centrum pro synchronizaci, vzdálený ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
124.33 EUR 149.20 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Ubiquiti AirGrid M5 HP, ant.23dBi (1xZářič,1xSíto,) MIMO 5GHz, AirMax Station, outdoor klient MIMO 5GHz

S použitím nové InnerFeed technologie představuje nová AirGrid Řada M revoluci ve vývoji venkovních širokopásmových bezdrátových zařízení. Integrovaný anténní a rádiový systém přináší cenově dostupné řešení. Mohou být orientovány používat buď ve vertikál

Cena bez DPH /  Cena s DPH
46.89 EUR 56.27 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-24E, 24-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizar

24-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount kit GbE porty 10/100/1000 Mbps Jednoduchá správa přes webové rozhraní Průvodce nastavením Pokročilé funkce pro spolehlivou síť ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
94.05 EUR 112.86 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-24, 26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizar

26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount GbE porty 10/100/1000 Mbps Jednoduchá správa přes webové rozhraní Průvodce nastavením Pokročilé funkce pro spolehlivou síť (de...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
116.24 EUR 139.49 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ASUS DSL-N14U B1, Bezdrátový ADSL modemový router se širokým pokrytím, více SSID a USB portem

Víceúčelový bezdrátový router s ADSL modemem nabízející rychlost 300 Mb/s USB port pro síťový tiskový server, sdílení souborů, využití aplikace Download Master a multimediální server Uživatelské rozhraní ASUSWRT pro snadné nastavení během 30 sekund...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
38.04 EUR 45.65 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
QNAP TS-231P Turbo NAS server, 1,7 GHz DC/1GB/2x HDD/2xGL/USB 3.0/Raid 0,1/iSCSI

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ NAS server, který je nejen výkonný, ale také jednoduchý pro použití. Mezi funkce patří záloha dat, synchronizace, vzdálený přístup, centr...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
176.42 EUR 211.70 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UVC-G3 UniFi Video Camera G3, IR

UniFi® video kamery G3 a G3 Dome představují novou generaci kamer od Ubiquiti Networks určené pro použití s Unifi Video softwarem. Tyto kamery nabízejí 1080p Full HD rozlišení a jsou určené pro použití ve dne i v noci. Software Pomocí mobilní aplikace Un...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
146.85 EUR 176.22 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ASUS USB-N10 Nano, Adaptér Wireless-N150 USB Nano, až 150Mbps, EZ WPS

Antivirus Signature Update Service, 36 months

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.63 EUR 12.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel 10", CAT5E,nestíněný, 12x 8P8C LSA, černý,1U

Patch Panel, CAT5E, 10", unshielded 12 X RJ45 Socket 8P8C, LSA, 1 HU Color black Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e, manufactured as per EIA/TIA 568. • H

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.70 EUR 15.24 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel desktop, CAT6, stíněný, 8x 8P8C LSA, černý,1U

DIGITUS Desktop CAT 6 patch panel, shielded 8-port RJ45, 8P8C, LSA Color black RAL 9005 Applicable for SOHO solutions Class E , up to 250 MHz, ISO IEC 11801, EN 50173 1 Gbit Ethernet Material housing: SECC, 1,5mm Electrogalvanized, Cold-rolled Steel acc...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.79 EUR 16.55 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC, MMF 1000BASE-SX SFP transceiver, for multimode fiber, 850 nm wavelength, support up to 550 m 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m 50/125um MMF @ 400 MHz/km,...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
85.33 EUR 102.40 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Cisco SG200-26 26-port Gigabit Smart Switch

- 24 10/100/1000 ports - 2 combo mini-GBIC ports (Each combo mini-GBIC port has one 10/100/1000 Ethernet port and one mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, with one port active at a time) Cisco 200 Series Switches are a series of affordable smart switche...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
201.64 EUR 241.97 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Linksys E1200-EE WiFi-N Router 4x 100Mbit

Wireless-N router with wireless transfer speeds of up to 300 Mbps Reliable range with MIMO antenna technology Four Ethernet ports to connect wired devices Setup in few easy steps with Cisco Connect Bands: 2.4 GHz Transmit / receive: 2 x 2 Antennas: 2 int...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31.01 EUR 37.21 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ASUS RT-N14U, Bezdrátový cloudový router N300, Repeater mód, USB pro Media server, 3G/4G podpora

Země Servisní linka Provozní hodiny Česká republika 00420 596 766 888 08:00-17:00 Po ~ Pá Slovenská republika 00421 232 162 621 08:00-17:00 Po ~ Pá "Wireless-N300 Cloud Router 802.11n, 300Mbps AiCloud/ ASUSWRT/ 3G/4G Sup

Cena bez DPH /  Cena s DPH
22.49 EUR 26.99 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Ubiquiti NanoStation M5, anténa 2x 16dBi, outdoor klient MIMO 5GHz, AirMax Station

NanoStation M5 je 802.11n outdoor CPE jednotka s integrovanou duplexní 16dBi anténou pro pásmo 5GHz využívající TDMA a 2x2 MIMO protokolů. Designováno pro P-t-P a P-t-MP spoje umožňující vyšší efektivní rychlosti (až 150Mbps TCP/IP) na delší vzdálenosti

Cena bez DPH /  Cena s DPH
70.51 EUR 84.61 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1008P/E 8-port 10/100/1000 Desktop Switch w/ 4 PoE Ports

Snadná Plug and Play instalace 4 PoE porty Gigabitová rychlost Neblokující architektura: plná rychlost na všech portech současně Tichý provoz bez ventilátoru, vhodný pro každé prostředí Funkce QoS (Quality of Service) pro řízení priority přenosů

Cena bez DPH /  Cena s DPH
66.12 EUR 79.34 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
ZyXEL VMG1312, VDSL2 Router, 4xLAN or 1x WAN + 3x LAN ports, 300Mbps WiFi 802.11n 2x2, 1x USB 2.0 (3G dongle backup/USB

VDSL2 Router, 4xLAN or 1x WAN + 3x LAN ports, 300Mbps WiFi 802.11n 2x2, 1x USB 2.0 (3G dongle backup/USB device sharing), WPS/WiFi button, Swithc On/Off button, Annex B Vysokorychlostní přístup k internetu VDSL2 Bezdrátový přístup 802.11n Podpora dálkov...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
52.04 EUR 62.45 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti BulletM5 HP, miniaturní outdoor klient 5GHz 802.11n

BulletM5 HP je miniaturním a nejrychlejším 5GHz outdoorovým klientem, který lze jednoduše připevnit přímo k anténě. Tím odpadá potřeba použití ztrátového koaxiálního kabelu! Díky integrovanému ukazateli intenzity signálu lze přímo na místě správně nasměro...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
73.22 EUR 87.86 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1100-08P 8-Port Gigabit PoE Smart Switch (8 x PoE ports, fanless)

The DGS-1100 Series Gigabit Smart Managed Switches consists of: DGS-1100-08P: 8-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch (8 x PoE ports, fanless) Features Physical Various selection of port counts, with or without PoE and fibre support Fanles...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
98.92 EUR 118.70 EUR
SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-Link DIR-859 Wireless AC1750 Dual Band Gigabit Router

Technical Specifications General Device Interfaces IEEE 802.11ac/n/g/b/a wireless LAN 10/100/1000 Gigabit Ethernet Internet WAN port Four 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN ports LEDs Power Internet W...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
96.99 EUR 116.39 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti ToughSwitch POE, 5x Gigabit POE portů, 24V

Popis produktu: TOUGHSwitch PoE je gigabitový PoE switch s externím napájecím adaptérem s max. výkonem 60W. TOUGHSwitch PoE je schopen napájet až 5 24V zařízení. Napětí lze nastavit na jednotlivé portty v konfiguraci switche. Funkce: - Management:

Cena bez DPH /  Cena s DPH
75.83 EUR 91.00 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DCS-942L Wifi N kamera H.264 Day&Night

Specifikace: •Podpora mydlink™: nejsnadnější způsob monitorování domu z libovolného místa •Kompaktní velikost •Konektor pro MicroSD kartu pro záznam obrazu a zvuku (dodávána 16GB MicroSD karta) •Vestavěné infračervené LED osvětlení pro noční vidění (do 5...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
84.94 EUR 101.93 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco RV320 Gigabit Dual WAN VPN Router

• Dual Gigabit Ethernet WAN ports allow load balancing and business continuity. • Affordable, high-performance Gigabit Ethernet ports enable rapid transfer of large files, supporting multiple users. • Dual USB ports support a 3G/4G modem or flash drive. T...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
140.24 EUR 168.29 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
UbiBracket univerzální polohovací držák na zeď nebo stožár pro všechny NanoStation a LocoStation

Ubiquiti Univerzální držák antén pro všechny NanoStation a LocoStation

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.36 EUR 4.03 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
WD My Cloud 2TB Ext. 3.5" RJ45 (GLAN), USB 3.0, 2xDualCore CPU

Uloží všechno. Přístup odkudkoliv. Konečně - dejte svým zákazníkům kompletní řešení pro ukládání všech souborů na jednom místě, k nimž můžete přistupovat odkudkoliv - z PC, tabletu nebo chytrého telefonu. Automatické zálohování souborů Vás přesvědčí o max...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
133.38 EUR 160.06 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Emos BL-WR2000 Wireless Router 300Mbps, 802.11b/g/n, 4x LAN, 1x WAN

síťové rozhraní: 4x10/100Mbps LAN porty, WAN port 1x10/100Mbps tlačítka: rychlé nastavení zabezpečení Tlačítko WPS (kompatibilní), reset, Power ON / OFF bezdrátové standardy: IEEE 802.11n *, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b anténa: 2 x 5 dBi pevná vše

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.45 EUR 19.74 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS Plug & View Bezdrátová IP kamera, OptiGuard 2MP IP 11N H.264 Venkovní Denní & Noční kamera

DIGITUS Plug & View Bezdrátová IP kamera, OptiGuard 2MP IP 11N H.264 Venkovní Denní & Noční kamera DIGITUS ® Plug & View OptiMax Pro je velký bratr kamery OptiMax (DN16037) a integrovaná 2GB paměť již nainstalována. To umožňuje synchronizovat nahrané kl...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
117.84 EUR 141.41 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.02 EUR 13.22 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ASUS PCE-AC56, Dvoupásmový 802.11ac Wireless-AC1300 PCI-E adaptér, Dual Band

Hardware Replacement - Next Business Day Shipment and Software Subscription bundle 12 months

Cena bez DPH /  Cena s DPH
57.05 EUR 68.46 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear ProSafe 8-port Gigabit Smart Switch, PoE-PD (GS108Tv2) - GS108T

Enabling small and mid-sized businesses to effectively manage bandwidth and security NETGEAR ProSafe® Advanced Smart Switches provide small and mid-sized companies with a viable alternative to fully managed switches. This range of switches provide custom

Cena bez DPH /  Cena s DPH
84.14 EUR 100.97 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SG300-28, 26xGigabit+ 2xSFP Switch

26x10/100/1000 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 56GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Address Table...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
353.90 EUR 424.68 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
DeLock PCI Express x1 Gigabit LAN (+low profile)

Delock PCI Express karta vám poskytuje sít‘ové připojení s rychlostí přenosu až 1000 Mbps. Specifikace • 1x Gigabit Lan port • Kompatibilní s IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab • Full/Half-Duplex mod • Přenosová rychlost 10/100/1000 Mbps • PCI Express...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.27 EUR 14.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel 19", CAT6, 8P8C, LSA, 1U, 24 x RJ45, stíněný, šedý

DIGITUS 19" CAT 6 patch panel, shielded 24-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U Color grey RAL 7035 • Tested according to Link Performance Class E, for up to 250 MHz • UL certified • Housing of steel sheet • Shielded RJ45 female sockets, 8P8C • 1U • Cab

Cena bez DPH /  Cena s DPH
34.52 EUR 41.42 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SPA512G - IP telefon, 1 linka, Gigabit Port, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA512G - vhodný pro pracovníky, kteří využívají často svůj telefon, ale nepotřebují více linek. - 1 linka - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako samostatné příslušenství) Rozdíly oproti ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
130.60 EUR 156.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus USB 3.0 adaptér na Gigabit Ethernet , 1x RJ45, USB-A, 10/100/1000Mbps, USB 3.0 XP, Vista, 7, Max OS X, Linux

Digitus USB 3.0 adaptér na Gigabit Ethernet, USB-A samec, 10/100/1000MBIT, USB 3.0 Snadno připojíte Ultrabook a počítač s rychlejší sítí Gigabit Ethernet. V souladu se specifikací USB 3.0, dolů kompatibilní s rozhraním USB 2.0 a USB 1.1 IEEE 802.3, 802....

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.26 EUR 15.91 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 Switch (metal case)

The NETGEAR 200 and 300 Series Unmanaged Switches provide easy and affordable network connectivity to home and small offices. They are easy to use and reliable. With these Plug-N-Play switches, you can expand your network connections to multiple devices ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.48 EUR 32.98 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1100-8HP, 8-port Gigabit Ethernet switch, 4x PoE (802.3at, 30W), Green (802.3az), fanless

8-port Gigabit Ethernet switch, 4x PoE (802.3at, 30W), Green (802.3az), fanless Funkce: Non-blocking, wire-speed přenos Auto MDI / MDI-X podpora IEEE 802.3az kompatibilní Design bez větráku pro tichý provoz IEEE 802.3x Flow podporová...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
91.94 EUR 110.33 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SG 300-10SFP 10x Gigabit Managed SFP Switch

8 10/100/1000 ports (SFP) 2 Combo mini-GBIC ports

Cena bez DPH /  Cena s DPH
301.74 EUR 362.09 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu