Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Netgear N600 Wireless Dual Band Router - WNDR3400

Špičkový router s mimořádným výkonem, pokrytím a funkční výbavou Router využívá současně 2,4GHz a 5GHz frekvenční pásmo (4 antény na každé pásmo) USB rozhraní pro připojení a sdílení paměťových médií, vzdálený přístup přes internet (USB ReadyShare) Komple...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
58.92 EUR 70.70 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear ProSafe 8-port Gigabit Smart Switch, PoE-PD (GS108Tv2) - GS108T

Enabling small and mid-sized businesses to effectively manage bandwidth and security NETGEAR ProSafe® Advanced Smart Switches provide small and mid-sized companies with a viable alternative to fully managed switches. This range of switches provide custom

Cena bez DPH /  Cena s DPH
84.14 EUR 100.97 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, nestíněný

DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, unshielded RJ45 to LSA Color black • Tested for Link Performance CAT 5e • Cable installation via LSA stripes, color-coded as per EIA/TIA 568 A & B • RJ 45 female for patch panel installation Kvůli rozměrům nevhodné pro po...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.02 EUR 1.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus 19" vyvazovací panel 1U 5 úchytek, černý

kovový panel s kovovovými úchyty DIGITUS 19" 1U cable management panel 5x rings, Color black RAL 9005 Suitable for all 19" applications in every DIGITUS 19" cabinet. Insertable for cable management. • fixing at 19" mounting angles • sheet steel • 5 ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.59 EUR 12.71 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1016D/E 16-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ether. Switch

Ekonomické gigabitové připojení pro stolní počítače S novými gigabitovými přepínači od D-Link je nyní zrychlení přenosu dat pro vaše stolní počítače tak snadné a levné, jako nikdy předtím. Tyto gigabitové přepínače nabízejí vaší pracovní skupině ekonomick...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
63.12 EUR 75.74 EUR
SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Cena bez DPH /  Cena s DPH
120.24 EUR 144.29 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RBSXT-5nDr2 RouterBoard SXT Lite5 duální 16 dBi anténa MIMO (2x2), Nv2, L3 (5GHz)

RouterBoard s integrovaným 802.11a/n modulem ve vodotěsném UV odolném boxu s integrovanou dvoupolarizační anténou o zisku 16dBi. Jednotky SXT jsou designovány ke klientskému nasazení v 5GHz MIMO sítích, nový model "Lite5" je orientován především na níz

Cena bez DPH /  Cena s DPH
41.04 EUR 49.25 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti POE-48, Gigabit PoE adapter 48V/0,5A (24W), pro UAP-PRO, RocketM5-Ti, včetně napájecího kabelu

Gigabit LAN: Ano Počet výstupních PoE: 1 Typ: Injektor Výstupní napětí [V]: 48 Výstupní proud [A]: 0,5 Výstupní výkon [W]: 24

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.35 EUR 16.02 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Grandstream GXP1610 HD IP Telefon

GXP1610 jednoduchý IP telefon pro malé a střední podniky (SMBs) nebo domácí použití. Má jeden SIP účet, up to 2 call appearances, a 3 XML programovatelné soft keys. 132x48 LCD display. Dva 10/100 Mbps porty, vícejazyčná podpora, čekání hovoru, a 3-way ko

Cena bez DPH /  Cena s DPH
40.27 EUR 48.32 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OMEGA Wi-Fi router 150Mbps O31 802.11B/G/N 1xWAN 1xLAN

OMEGA O31 je chodný pro domácí uživatele, poskytuje rychlý a spolehlivý bezdrátový přístup. Při použití standardních 802.11.N 150Mbps poskytuje až 3x vyšší rychlostí přenosu dat než u populárních standardní zařízení G. Technické parametry: · Dodržován...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.56 EUR 13.87 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
D-Link DGS-105/E 5-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

Plug and Play operation 5 Gigabit Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with metal h...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.10 EUR 20.52 EUR
SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
STP Patchpanel, Cat.6, 24-Port s vyvázáním

STP Patchpanel, Cat.6, 24-Port s vyvázáním

Cena bez DPH /  Cena s DPH
34.12 EUR 40.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ASUS RP-N12, Rozšiřovač pokrytí / přístupový bod / multimediální most třídy Wireless-N300

Hardware Replacement - Next Business Day Shipment and Software Subscription bundle 12 months

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.62 EUR 33.14 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti NanoBeam M5-16 M5-16 Outdoor 5 GHz, 802.11a/n, 1x10/100BaseT LAN, duální anténa 16 dBi

NanoBeam M5-16 dBi je výkonná / kompletně venkovní jednotka včetně 16 dBi 2x2 MIMO antény pro pásmo 5 GHz vhodná jako CPE řešení. Jednotka umožňuje komunikaci reálnou rychlostí až 300 Mbps. Tato nová, velmi výkonná a kompaktní jednotka vychází z velmi obl...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
58.29 EUR 69.95 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
4 + 1 years Next Business Day Delivery service for business gateway series

4 + 1 years Next Business Day Delivery service for business gateway series

Cena bez DPH /  Cena s DPH
41.63 EUR 49.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1100-08/E 8-port 10/100/1000 EasySmart Switch- 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch- Fa

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for traffic segmentation AutoSurveillance VLAN for eas...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
30.07 EUR 36.08 EUR
SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP AC Long Range (pasivní 24V PoE)

Ubiquiti UniFi AC Long Range je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 3x3 MIMO 2,4GHz a 2x2 MIMO 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 867+450 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a podobné prostory. ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
100.71 EUR 120.85 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Grandstream DP750 - základna DECT

Grandstream DP750 je výkonná DECT VoIP základnová stanice umožňující připojení až 5-ti ruček Grandstream DP720. Její signál dosahuje až 300m v otevřených, případně 50m ve vnitřních prostorech. Grandstream DP750 a DP720 přinášejí svobodu pohybu v kancelá...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
59.63 EUR 71.56 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Montážní sada M6

4x klecová matice M6, 4x šroub M6, 4x plastová podložka

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.58 EUR 1.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na přední straně Ideální velikost pro uživatele doma a SoHo Bezpečné Store-a...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.41 EUR 18.49 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA

Patch Panel, CAT5E, Unshielded (nestíněný), 19", 24 X 24 X Unshielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA, 1 HU black Color Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e,EN-50173, I

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24.16 EUR 28.99 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear 802.11n RangeMax Next WiFi USB 2.0 Dual Band (2.4GHz a 5GHz)

Maximální bezdrátové pokrytí a šířka pásma pro notebooky a stolní počítače Bezdrátově surfujte po internetu, vyřizujte e-maily, streamujte video ve vysokém rozlišení, hrajte online hry a telefonujte přes internet . Klíčové vlastnosti Bezdrátově surfu

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.12 EUR 32.54 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC, MMF 1000BASE-SX SFP transceiver, for multimode fiber, 850 nm wavelength, support up to 550 m 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m 50/125um MMF @ 400 MHz/km,...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
67.05 EUR 80.46 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Linksys WRT54GL 54Mbps Wi-fi Linux Router w/4port

The Linux-based Wireless-G Linux Broadband Router was created specially for hobbyists and wireless aficionados. Add wireless capability to your wired network and enjoy the convenience that comes when you eliminate cables. Add wireless devices to your netw...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
49.44 EUR 59.33 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SG200-26 26-port Gigabit Smart Switch

- 24 10/100/1000 ports - 2 combo mini-GBIC ports (Each combo mini-GBIC port has one 10/100/1000 Ethernet port and one mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, with one port active at a time) Cisco 200 Series Switches are a series of affordable smart switche...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
183.63 EUR 220.36 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
DIGITUS Bezdrátový Micro 150N USB 2.0 adaptér, 150Mbps, Blister

DIGITUS Bezdrátový Micro 150N USB 2.0 adaptér, 150Mbps, Blister Nejmenší Wireless LAN USB adaptér - jednou jej zapojte a zapomeňte na něj! Vysokorychlostní přenosová rychlost až 150Mbps V souladu s 2,4 GHz 802.11n a dolů kompatibilní se standardy IEEE ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.53 EUR 9.04 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Spínaný napájecí zdroj 24V, 5A - Zd24V5A pro POE-PAN12 a POE-PAN16

Výkonný spínaný 24V napájecí zdroj s výstupním proudem 5A, designovaný zejména pro napájení většího množství aktivních prvků s odpovídajícím napětím. Silová šňůra součástí dodávky. Doporučené řešení pro napájení aktivních prvků prostřednictvím POE-PAN12...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.22 EUR 24.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul USB 3.0 A samice > USB 3.0 A samice

USB3.0 A samice • Pro Keyston...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.76 EUR 6.91 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Module RJ45 samice > RJ45 samice Cat.6, spojka

RJ45 samice • Stíněn...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.34 EUR 1.61 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti AirGrid M5 HP, anténa 27dBi (1xZářič,1xSíto) outdoor klient MIMO 5GHz, AirMax Station

S použitím nové InnerFeed technologie představuje nová AirGrid Řada M revoluci ve vývoji venkovních širokopásmových bezdrátových zařízení. Integrovaný anténní a rádiový systém přináší cenově dostupné řešení. Mohou být orientovány používat buď ve vertikál

Cena bez DPH /  Cena s DPH
53.38 EUR 64.06 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP Long Range, vnitřní accesspoint MIMO 2,4GHz - 3-Pack

UniFi je 2,4GHz indoor 802.11n jednotka určená pro vysokorychlostní (až 300Mbps) pokrytí WiFi signálem nejen pro SOHO aplikace (kanceláře, hotelové aplikace), pokrytí WiFi signálem nejen v rámci SOHO řešení (kanceláře, hotelové aplikace), nýbrž umožňuje i...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
201.37 EUR 241.64 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 5 portů 10/100 Mb/s -...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.97 EUR 7.16 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB951Ui-2HnD, 600Mhz, 128MB RAM, 5xLAN, 2.4Ghz 802.11n, L4, case, PSU

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Board osazen 600MHz CPU, 128MB RAM, 5x LAN a USB 2.0. Integrovaná 2,5dBi anténa. Vychází z požadavků na řešení malých domácích WIFI sítí při zachování vy...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
43.25 EUR 51.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DES-1008PA 8x10/100 Desktop Switch, 4xPoE

D-Link DES-1008PA 8-Port Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports OVERVIEW The D-Link® 8-Port Fast Ethernet Unmanaged Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports (DES-1008PA) enables both home and office users to easily connect and supply power to Power over Ethe...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
51.18 EUR 61.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing Prioritize Multimedia Streams for Optimized Video and Online Gaming Enjoyments The ZyXEL GS-105S 5-Port Desktop Gigabit ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.90 EUR 19.08 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 ports with PoE, and 2 SFP - GS110TP

8 PoE portů s podporou optického připojení Automatické VoIP, video a řízení přístupu ACL pro snadnou síťovou integraci Centralizovaná správa vám poskytne snadné nasazení a konfiguraci více přepínačů Malý, a přesto výkonný gigabitový přepínač s pokročilý...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
141.71 EUR 170.05 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ mod...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
59.38 EUR 71.26 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZMODO 720P sPoE NVR kit 4CH kamerový systém, 1TB HDD, recorder + 4x IP kamera

Technická podpora na tel. 800 118 629 sPOE 2. generace pro bezpečnější venkovní použití a snadnější montáž 2.generace sPOE setů přináší přepracovaný konektor na straně IP kamery, Nepoužívá RJ45 koncovku, ale micro USB konektor. Kabel prochází držákem ka...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
344.26 EUR 413.11 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RBSXT5HacD2n, SXT Lite5 ac, 2x16dBi, 802.11ac, RouterOS L3, PoE, zdroj

SXT Lite5 ac je nové a cenově velmi příznivé zařízení podporující nejnovější 802.11ac normu. Jednotka je vybavena výkonným 650MHz procesorem, 64MB RAM, 10/100Mbps Ethernetovým portem a 5GHz vestavěnou směrovou 16dBi anténu s vyzařovacím úhlem 28°. SXT Li...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
53.25 EUR 63.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL USG20-VPN, VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL (5 included), 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB port

VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL (5 included), 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB port, Fanless, WAN and SFP can work at same time Bezpečnější a spolehlivější VPN připojení Útočníci dnes díky rychlejším procesorům mají mnohem více možnost...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
243.91 EUR 292.69 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu