Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

418

položiek

11

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
ZyXEL ZyWALL IPSec VPN Client 1Pack, GreenBow, W2K, XP32bit, Vista 32/64bit, Windows Server 2003 32bit, 2008 32/64bit, W

ZyWALL IPSec Client - 1 licence, GreenBow, Windows XP, Vista 32 Jednoduchý a bezpečný přístup do firemní sítě odkudkoli - Přehledný průvodce instalací a panel připojení - Podpora Windows Vista, XP a 2000 - Podpora všech typů připojení: Dial-up, Eth

Cena bez DPH /  Cena s DPH
54.78 EUR 65.74 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL NBG-418N v2, Router Wireless 802.11n (300Mbps), 4x10/100Mbps, SPI firewall, WPA2, 2x 5dBi antenna

Router Wireless 802.11n (300Mbps), 4x10/100Mbps, SPI firewall, WPA2, 2x 5dBi antenna Shoda se standardem 802.11n s rychlostí přenosu dat až 300 Mb/s*. Dvě všesměrové antény se ziskem 5 dBi zesilují bezdrátový signál pro větší pokrytí a stabilnější přenos...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.39 EUR 20.87 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" rackmount

16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop

Cena bez DPH /  Cena s DPH
64.97 EUR 77.96 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje předcházet přetížení přenosové linky - Podpora NWAY auto...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25.70 EUR 30.84 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop

5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP porty", ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.99 EUR 11.99 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-108S, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 4 QoS ports (2port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing Stolní gigabitový switch s 8 porty a unikátní podporou streamování Plug-and-play, stylový design, který zapadne do domá...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
23.66 EUR 28.39 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL ES-108A v3, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing

8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-108A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP porty",...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.86 EUR 17.83 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL PoE12-HP, Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W)

Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W) PoE je standard na bázi technologie, která určuje, jak moc je distribuován spolu s údaji o standardu Ethernet LAN kabel. Norma specifikuje IEEE802.3af poskytovat až 15,4 W pro napájení zařízení a na...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
43.98 EUR 52.78 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel SBG3300, Annex B VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurrent VPN

Annex B VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurrent VPN (IPSec/L2TP/PPTP) tunnels, ACL rules, SPI firewall, DDoS prevention

Cena bez DPH /  Cena s DPH
81.13 EUR 97.36 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1900-24, 26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless,

24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount

Cena bez DPH /  Cena s DPH
128.85 EUR 154.62 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1100-24E, 24-port Gigabit Unmanaged switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop/19" rackmount

Základní technická specifikace nové verze GS1100-24E je: o Non-blocking, wire-speed transmission o Auto MDI/MDI-X support o IEEE 802.3az compliant o Fanless design for silent operation o IEEE 802.3x flow control supp

Cena bez DPH /  Cena s DPH
89.28 EUR 107.14 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-105B, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje předcházet přetížení přenosové linky - Podpora NWAY autom...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
19.84 EUR 23.81 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing Prioritize Multimedia Streams for Optimized Video and Online Gaming Enjoyments The ZyXEL GS-105S 5-Port Desktop Gigabit ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.86 EUR 19.03 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-24E, 24-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizar

24-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount kit GbE porty 10/100/1000 Mbps Jednoduchá správa přes webové rozhraní Průvodce nastavením Pokročilé funkce pro spolehlivou síť ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
99.20 EUR 119.04 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL USG20-VPN, VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL (5 included), 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB port

VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL (5 included), 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB port, Fanless, WAN and SFP can work at same time Bezpečnější a spolehlivější VPN připojení Útočníci dnes díky rychlejším procesorům mají mnohem více možnost...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
254.39 EUR 305.27 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel NWA1123-AC v2, Standalone Dual Band/Dual Radio 802.11a/b/g/n/ac Wireless Business Access Point, 4 modes (AP, Repea

Dual Band/Dual Radio 802.11a/b/g/n/ac Wireless Business Access Point, 4 modes (AP, Repeater, Bridge, Client), WPA2, PoE, WMM, 2x 3dBi, 16 SSID, Smoke detector design Kompaktní konstrukce pro montáž na strop Schválen pro instalaci do podhledu díky použ

Cena bez DPH /  Cena s DPH
69.30 EUR 83.16 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel NBG6604, Simultaneous Dual-band Wireless AC1200 Home Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+867Mbps/5GHz), back compatibility

Wireless Standard IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac 5 GHz Wireless Speed Transmit: 300 Mbps* for 2.4 GHz 867 Mbps* for 5 GHz Receive: 300 Mbps* for 2.4 GHz 867 Mbps* for 5 GHz Wireless Security WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS Wireless F

Cena bez DPH /  Cena s DPH
32.36 EUR 38.83 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1200-5HP v2, 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W)

Zyxel GS1200-5HP, 5 Port Gigabit PoE+ webmanaged Switch, 4x PoE, 60 Watt Inteligentní funkce Pomocí webu řízené PoE gigabitové switche řady GS1200 umožňují jednoduché řízení pro lepší ovladatelnost. Na rozdíl od ostatních pokročilých, ale složitých ří

Cena bez DPH /  Cena s DPH
50.52 EUR 60.62 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Cena bez DPH /  Cena s DPH
131.13 EUR 157.36 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-48, 50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizar

50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, 19" rackmount GbE porty 10/100/1000 Mbps Jednoduchá správa přes webové rozhraní Průvodce nastavením Pokročilé funkce pro spolehlivou síť (detekce síť...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
267.67 EUR 321.20 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel WAP3205 v3, WAP3205, Wi-Fi 802.11n, 300Mbps, Access point 5-in-1 (A/P, Bridge, Repeater, WDS, Client) with 5dBi de

WAP3205, Wi-Fi 802.11n, 300Mbps, Access point 5-in-1 (A/P, Bridge, Repeater, WDS, Client) with 5dBi detachable antennas, WPS button, Wireless on/off button, LED light on/off button

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.45 EUR 31.74 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL NBG6515, Simultaneous Dual-band Wireless AC750 Home Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+433Mbps/5GHz), back compatib

Simultaneous Dual-band Wireless AC750 Home Router, 802.11ac (300Mbps/2.4GHz+433Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4x Giga LAN, 1x Giga WAN, Multiple Mode (Router/AP/Repeater), WPA2, QoS, WPS button, 2x 5dBi antennas Nejnovější technologie...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
49.26 EUR 59.11 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL WRE2206, Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater, Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS b

Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater, Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS button, WEP/WPA/WPA2 Až o 30 % silnější bezdrátové pokrytí Tlačítko WPS pro rychlé a snadné nastavení Wi-Fi extenderu Dioda indikující sílu signálu p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25.30 EUR 30.36 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel ZyWALL USG60, Security Firewall, VPN: 20x IPSec/ 12x SSL (2 default ), 6x 1Gbps (4x LAN/DMZ, 2x WAN), 2x USB, Fanl

Security Firewall, VPN: 20x IPSec/ 12x SSL (2 default ), 6x 1Gbps (4x LAN/DMZ, 2x WAN), 2x USB, Fanless, Wireless Controller for up to 10 (default 2) NWA3000-N/5000-N series of APs, Optional: IDP, Antivir, Antispam, Content Filtering, rack mounted • 6

Cena bez DPH /  Cena s DPH
474.80 EUR 569.76 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS2210-24, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45

28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green) Plně konfigurovateln...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
372.81 EUR 447.37 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel PLA5405 Twin Pack, 2x 1200Mbps Powerline Past-Thru Gigabit Adapter, Directplug design, 128-bit AEC Protection, WPS

2x 1200Mbps Powerline Past-Thru Gigabit Adapter, Directplug design, 128-bit AEC Protection, WPS button, QoS Media Streaming, 1Gbps LAN port, Twin pack (2pcs)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
52.54 EUR 63.05 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL NAS542, 4-bay Dual Core Personal Cloud Storage, Dual Core CPU 1.2GHz, 1GB DDR3 memory, 4 SATA II 2.5"/3.5" HDD, R

4-bay Dual Core Personal Cloud Storage, Dual Core CPU 1.2GHz, 1GB DDR3 memory, 4 SATA II 2.5"/3.5" HDD, RAID 0/1/5/6/10, JBOD, hot swap HDD, 2x 1Gbps LAN, 3x USB 3.0, SD card slot with SDXC support, HDD not included, smart fun Zálohování všech souborů s ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
208.00 EUR 249.60 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1900-8, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fa

8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount kit •10/100/1000 Mb porty GbE • Easy prohlížeč založený spínač řízení • Rychlé a snadné průvodce nastavením • Pokročilé s

Cena bez DPH /  Cena s DPH
69.39 EUR 83.27 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS2210-24HP, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ

28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU prot...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
600.63 EUR 720.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel ZyWALL USG110 UTM BUNDLE, Security UTM solution: Firewall, VPN: 100x IPSec/ 150x SSL (25 default ), 6x 1Gbps (4x L

Security UTM solution: Firewall, VPN: 100x IPSec/ 25x SSL (5 default ), 6x 1Gbps (4x LAN/DMZ, 2x WAN), 2x USB, 1x OPT, Wireless Controller for up to 18 (2 default) NWA3000-N/5000-N series of APs, included 1-year licenses of IDP, Antivir (Kaspersky), Antis...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
848.59 EUR 1 018.31 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-24, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (G

28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, fanless, 19" rackmount Smart managed switch with essential L2 features GbE RJ-45, GbE combo (RJ-45/SFP)...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
166.28 EUR 199.54 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-48, 50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 8

50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount Smart managed switch with essential L2 features GbE RJ-45, GbE combo (RJ-45/SFP)...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
336.45 EUR 403.74 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel NBG6816 ARMOR Z1, Simultaneous Dual-Band Wireless AC2350 Media Router, 802.11ac (600Mbps/2.4GHz+1733Mbps/5GHz), b

Simultaneous Dual-Band Wireless AC2350 Media Router, 802.11ac (600Mbps/2.4GHz+1733Mbps/5GHz), back compatibility with 802.11b/g/n/a, 4xGiga LAN, 1xGiga WAN, 2xUSB 3.0, SPI firewall, DoS prevention, WPA2, QoS, Bandwidth management, WPS button, LED button, ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
158.67 EUR 190.40 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL VMG1312, VDSL2 Router, 4xLAN or 1x WAN + 3x LAN ports, 300Mbps WiFi 802.11n 2x2, 1x USB 2.0 (3G dongle backup/USB

VDSL2 (profile 17a over POTS - AnnexA) Router, 4x LAN or 1x WAN (Ethernet) + 3x LAN ports, WiFi N300, 1x USB 2.0 (3G dongle backup/USB device sharing), WPS/WiFi button, On/Off button, AnnexA

Cena bez DPH /  Cena s DPH
64.57 EUR 77.48 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
E-iCard 1-year UTM License Bundle for ZyWALL 110 & USG110 included IDP, Antivirus, Antispam, Content Filtering

E-iCard 1-year UTM License Bundle for ZyWALL 110 & USG110 included IDP, Antivirus, Antispam, Content Filtering

Cena bez DPH /  Cena s DPH
391.44 EUR 469.73 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL USG20W-VPN, VPN Firewall, Single Radio 2,4GHZ 802.11n or 5GHz 802.11ac Wireless (3x3 - 20/40/80MHz), 10x VPN (IPS

VPN Firewall, Single Radio 2,4GHZ 802.11n or 5GHz 802.11ac Wireless (3x3 - 20/40/80MHz), 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL (5 included), 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB port, Fanless, WAN and SFP can work at same time Bezpečnější a spolehlivější VPN ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
282.37 EUR 338.84 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel XGS2210-28, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast

28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
592.25 EUR 710.70 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel WAH7706 v2, LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simu

LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery Plug-and-play 3GPP release 10, LTE category 6 with up to 300 Mbps data rates Multi-mode Multi-band design suppor...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
116.75 EUR 140.10 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel PLA5236 Bundle, Bundle PLA5236 Hybrid 1000Mbps Powerline /AC900 Wi-Fi Extender + PLA5206 v2 (1000Mbps Powerline)

Bundle PLA5236 Hybrid 1000Mbps Powerline /AC900 Wireless Extender + PLA5206 v2 (1000Mbps Powerline) System Specifications Wireless Data Transfer Rate • Speed mode: up to 867 Mbps for 5 GHz* • Range mode: up to 400 Mbps for 2.4 GHz* • Mix mode: up

Cena bez DPH /  Cena s DPH
96.89 EUR 116.27 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1200-5, 5 Port Gigabit webmanaged Switch

Zyxel GS1200-5, 5 Port Gigabit webmanaged Switch

Cena bez DPH /  Cena s DPH
19.66 EUR 23.59 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu