Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

9

položiek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
WNAP-W2200, ACCESS POINT 802.11B/G/N, 300MBPS, INTERNÍ ANTÉNY, WEB/SNMP, USB, POE

Přístupový bod se instaluje přímo do zdi (krabice typ 86), napájení zajistí PoE. Provedení předurčuje jeho použití v domácnostech, kancelářích nebo prezentačních prostorách.Dvě interní antény efektivněji využijí MIMO algoritmů pro rychlejší a robustnější ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
61.17 EUR 73.40 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile

PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile The PLANET ENW-9801 Single-Port 10 Gigabit Ethernet server adapter is an optimal solution for Ethernet applications by providing strict low-power budgets and small for...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
183.80 EUR 220.56 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Planet POE-162S, POE SPLITTER, IEEE802.3AT,12V/24V

"Power over Ethernet splitter" IEEE 802.3at s maximální zatížitelností 25,5W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo WiFi přístupovými body. Spliter disponuje proti normě IEEE 802....

Cena bez DPH /  Cena s DPH
82.91 EUR 99.49 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PLANET ENW-9803 PCI-E SÍŤOVÁ KARTA, 1X 10GBASE-T, RJ-45, IEEE802.3AN, RSS

1x 10GBase-T, RJ-45, IEEE 802.3an využití s kabeláží typu CAT6 až CAT7, viz. tabulka níže; je třeba dbát zvýšené pozornosti při instalaci RJ-45 konektorů! sběrnice PCI Express x4 (rev 2.0) podpora flow control (IEEE802.3x) podpora Virtual LAN (VLAN) dete...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
274.86 EUR 329.83 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Planet LRP-101U-KIT, UTP POE EXTENDER 10/100BASE-TX, IEEE802.3AT-30W,EFT+ESD

Cena bez DPH /  Cena s DPH
247.20 EUR 296.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Planet FSD-504HPV2, POE SWITCH 5X 10/100, 4X 802.3AT <60W, EXTEND MÓD 10MB/S DO 250M, EXTERNÍ DC, FANLESS

Planet FSD-504HPV2, POE SWITCH 5X 10/100, 4X 802.3AT <60W, EXTEND MÓD 10MB/S DO 250M, EXTERNÍ DC, FANLESS 5-ti portový PoE přepínač 10/100Base-TX, včetně 4x Power over Ethernet injektorů (napáječů) standardu IEEE 802.3at, celkový výkon až 60W. Extend mód ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
50.08 EUR 60.10 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Planet IGS-20160HP, 18X 1000BASE-T, 16X POE<320W, 2X SFP, L3, DIN,IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, I/O

PoE průmyslový spravovatelný L2/L3 přepínač 18x 10/100/1000Base-T se 16-ti PoE injektory, 2x SFP 100/1000Base-X (SFP-DDM), 2x DI/DO; celkový napájecí výkon <320W. Web/SNMPv3 management, statický routing, email notifikace, 255 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tr...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 099.94 EUR 1 319.93 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Planet VDR-301N ADSL/VDSL ROUTER, G.993.5 VECTORING, WIFI 2,4GHZ (300MB/S),1X WAN+ 4X LAN, FIREWALL

VDSL/ADSL router s WiFi 2,4GHz (300Mb/s), 1x WAN + 4x LAN ethernet. VDSL profily až 30a, ADSL G.bis/ADSL2+ (Annex A,L), podpora G.993.5 Vectoring. Firewall, DHCP server/klient, NAT, správa Web/TR-069, IPv4/IPv6, UPnP. Možný provoz na VDSL O2 lince.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
38.76 EUR 46.51 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Planet POE INJEKTOR IEEE802.3AT, 30W, GIGABIT

"Power over Ethernet splitter" IEEE 802.3at s maximální zatížitelností 25,5W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo WiFi přístupovými body. Spliter disponuje proti normě IEEE 802

Cena bez DPH /  Cena s DPH
39.00 EUR 46.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu