Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

127

položiek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Huawei Optical Transceiver,SFP,GE,BIDI Single-mode Module(TX1310/RX1490,10km,LC)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
356.38 EUR 427.66 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Huawei S5710-52C-EI(48 Ethernet 10/100/1000 ports,4 10 Gig SFP+,with 2 interface slots,without power module)

Huawei S5710-52C-EI(48 Ethernet 10/100/1000 ports,4 10 Gig SFP+,with 2 interface slots,without power module)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6 845.18 EUR 8 214.22 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Service Processing AC Unit (vESC)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3 127.92 EUR 3 753.50 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Power Cords Cable,Europe AC PowerCable,250V10A,3m,PFSM,H05VVF

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.49 EUR 4.19 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Client Access License(CAL),1 User,for Windows Server2012/2008,English,General OEM,without

Cena bez DPH /  Cena s DPH
41.08 EUR 49.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
vESC BasicSoftware - 4G, V100R001 (per Hundred Subs)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.09 EUR 31.31 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
eSight ICTManager for Windows

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.09 EUR 0.11 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
eSight eLTEDevcice Manager License-5000 Terminal

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11 526.45 EUR 13 831.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 
 
 
 
eSight RH2288HV3 Server(2*E5-2620 V3 6C CPU,4*8GBMem,2*600GB 2.5inch,DVD-RW,4*GE,2*460WPS,Guide rail)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 481.56 EUR 1 777.87 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 
 
 
 
eSightPlatform,Standard

Cena bez DPH /  Cena s DPH
91.70 EUR 110.04 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
eSight Reporter

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.17 EUR 11.00 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
eSight eLTE Device Manager

Cena bez DPH /  Cena s DPH
230.26 EUR 276.31 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ServiceProcessing AC Unit (vESC)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7 743.53 EUR 9 292.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Signal Cable,ShieldedStraight Through Cable,20m,MP8-II,CC4P0.5GY(S),MP8-II,FTP

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.49 EUR 4.19 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Patch cord-LC/PC-LC/PC-Multimode-A1b-2mm-10m-PVCOrange

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.96 EUR 8.35 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
eSight eLTEDevcice Manager License-1 eCNS

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 212.98 EUR 2 655.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
vESC BasicSoftware - 4G, V100R001 (per eNodeB)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
39.74 EUR 47.69 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
vESCThroughput Capacity, V100R001 (per Mbps)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.24 EUR 31.49 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Optical Transceiver,eSFP,GE,Single-mode Module(1550nm,100km,LC)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11 826.76 EUR 14 192.11 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Storage,USB disk,1GB/USB2.0,Chinese&English Document

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.01 EUR 18.01 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Super Control Unit Board

Huawei Super Control Unit Board

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 458.43 EUR 2 950.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei H80-PRTE, Connect Power Board

Huawei H80-PRTE, Connect Power Board

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.53 EUR 18.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Blank Panel for Common Interface Board Slot (Shielded)

Huawei Blank Panel for Common Interface Board Slot (Shielded)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.10 EUR 9.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei GPON Port License,Based on per GPON Port

Huawei GPON Port License,Based on per GPON Port

Cena bez DPH /  Cena s DPH
194.30 EUR 233.16 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei HG8110 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC

HG8110 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
87.20 EUR 104.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei HG8240 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC

Huawei HG8240 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
103.13 EUR 123.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei HG8247 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC - RMA

Huawei HG8247 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
134.40 EUR 161.28 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei HG8010 GPON Terminal,European Standard Adapter,APC

HG8010 GPON Terminal,European Standard Adapter,APC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
74.94 EUR 89.93 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei MA5600T Series Management Function Component

MA5600T Series Management Function Component

Cena bez DPH /  Cena s DPH
152.45 EUR 182.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei HG8245 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC

Huawei HG8245 GPON Terminal,European Standard Adapter,SIP,APC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
117.12 EUR 140.54 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei S1728GWR-4P Mainframe(24 10/100/1000Base-T,4 GE SFP, AC)

S1728GWR-4P: provides twenty-four 10/100/1000-Mbit/s adaptive Ethernet ports and four GE/FE SFP independent optical ports, and supports AC power supplies. Forwarding capability:42Mpps Switch capacity:56G Quidway S1700 switches (S1700 for short) are n

Cena bez DPH /  Cena s DPH
116.36 EUR 139.63 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Middle Service Shelf

Air Guide Frame

Cena bez DPH /  Cena s DPH
43.38 EUR 52.06 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Small platform Software(Windows Server & Windows Client)(0~500NEs)

Small platform Software(Windows Server & Windows Client)(0~500NEs)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 970.47 EUR 3 564.56 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei iManager U2000 Product Documentation

iManager U2000 Product Documentation

Cena bez DPH /  Cena s DPH
100.28 EUR 120.34 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Middle Service Shelf Support VECTOR

Middle Service Shelf Support VECTOR

Cena bez DPH /  Cena s DPH
500.68 EUR 600.82 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu