Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

206

položiek

6

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MikroTik RBGPOE Gigabit PoE injektor s LED indikací

Originál Mikrotik pasivní 10/100/1000Mbps POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 9-48V a LED indikací provozu. PoE: na volných párech Input: 9 - 48V DC Power: 4,5 Cable Pins - 9-48V; 7,8 Pins - Return Max. c

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.89 EUR 5.87 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB260GS 5-portový gigabit switch, SFP

RouterBOARD RB260GS je nástupce RB250GS. 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové SOHO řešení. Jeden gi...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
32.82 EUR 39.38 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RB750r2, hEX lite, ROS L4, 5xLAN, montážní krabice, napájecí adaptér

Ideální malý přístroj do vašeho bytu, domu nebo kanceláře pro připojení k internetu, vhodný pro uživatele s vyšší odborností. Firma MikroTik je mezinárodně známým výrobcem síťových zařízení. MikroTik výrobky jsou velice levné a přesto velice kvalitní. Vl...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
37.64 EUR 45.17 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB951Ui-2HnD, 600Mhz, 128MB RAM, 5xLAN, 2.4Ghz 802.11n, L4, case, PSU

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Board osazen 600MHz CPU, 128MB RAM, 5x LAN a USB 2.0. Integrovaná 2,5dBi anténa. Vychází z požadavků na řešení malých domácích WIFI sítí při zachování vy...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
45.29 EUR 54.35 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB952Ui-5ac2nD, hAP ac lite, 5x LAN, 2.4+5Ghz, 802.11a/b/g/n/ac, USB, 1x PoE out

První Dual Band WiFi router od MikroTiku s ozačením hAP ac lite případně RB952Ui-52acnD v desktop provedení s 2 integrovanými rádiovými částmi s podporou 802.11a/b/g/n/ac umožňující současný provoz v obou pásmech. V pásmu 2,4 GHz je podporováno 2x2 MIMO s...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
44.11 EUR 52.93 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RB750Gr3, hEX router, Qualcomm QCA8337-AL3C-R, 256MB RAM, 5xGLAN

RouterBoard RB750Gr3 představuje plně gigabitový RouterBoard. Jedná se o vylepšenou variantu RouterBoardu RB750G. Je ideální pro vnitropodnikové či domácí sítě postavené na gigabitových prvcích. Stejně jako RB750G je dodáván včetně krytu a napájecího zdr

Cena bez DPH /  Cena s DPH
52.81 EUR 63.37 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Power-over-Ethernet sada

Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napájení AP po ethernetovém kabelu. Na kratší vzdálenosti je většinou možné využít k AP standardně dodávaný napájecí adaptér. Pasivní PoE využívá volné dráty v Ethernetovém kabelu a po nich pos...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.12 EUR 2.54 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti NanoStation Loco M5, anténa 2x13dBi, outdoor klient MIMO 5GHz, AirMax Station

NanoStation Loco M5 je 802.11n outdoor CPE jednotka s integrovanou duplexní anténou pro pásmo 5GHz využívající TDMA a 2x2 MIMO protokolů. Designováno pro P-t-P a P-t-MP spoje umožňující vyšší efektivní rychlosti (až 150Mbps TCP/IP) na delší vzdálenosti s ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
54.37 EUR 65.24 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik CA433U Universal RB433 Indoor case

Indoor case (3 holes for Nfemale Bulkhead connectors or Swivel antennas and hole for USB). This new revision is slightly higher, to fit more miniPCI card models. Ships with different faceplate stickers, to match used ports. Fits RB433 series products

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.10 EUR 21.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RB433 64 MB RAM, 300 MHz, 3x miniPCI, 3x LAN, vč. L4

Novinka v nabídce Mikrotiku - RouterBOARD RB/433 (3x LAN, 3x miniPCI slot, paměť 64 MB SDRAM) + aktivovaná Level 4 WISP licence. chipu Atheros AR7130 taktovaným na 300 MHz je nástupcem platformy RB133, rozměrově odpovídající RB/333. V RB řady 400 lze nov...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
76.55 EUR 91.86 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD R52HnD, 802.11a/b/g/n High Power Dual Band MiniPCI karta s MMCX konektory

R52HnD je nástupce velmi oblíbené miniPCI karty R52n-M. Kartička podporuje 2.4 i 5GHz pásma a normy 802.11a/b/g/n. Maximální vysílací výkon karty je 400mW (26dBm). Citlivost [dBm]: -100 Vysílací výkon [dBm]: 26 Bezdrátové frekvence [GHz]: 2.4 + 5 (...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
43.45 EUR 52.14 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB952Ui-5ac2nD-TC, hAP ac lite tower, 5x LAN, 2.4+5Ghz, 802.11a/b/g/n/ac, USB, 1x PoE out

Dual Band WiFi router od MikroTiku s ozačením hAP ac lite tower případně RB952Ui-5ac2nD-TC v desktop provedení s 2 integrovanými rádiovými částmi s podporou 802.11a/b/g/n/ac umožňující současný provoz v obou pásmech. V pásmu 2,4 GHz je podporováno 2x2 MIM...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
44.16 EUR 52.99 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RBLHG-5nD, LHG 5, 24,5dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj

The Light Head Grid (LHG) je kompaktní a lehké bezdrátové zařízení s integrovanou 24,5 dBi mřížkovitou anténou zajišťující velikou ochranu proti větru. Je ideální pro point-to-point spojení nebo pro klienty / zákazníky na delší vzdálenosti. Velikou výho...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
54.38 EUR 65.26 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také s...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.84 EUR 13.01 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.24 EUR 13.49 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RBPOE 10/100 PoE injektor

Originál Mikrotik pasivní 10/100Mbps POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 10-28V. PoE: na volných párech Input: 9 - 48V DC Power: 4,5 Cable Pins - 10-28V; 7,8 Pins - Return Max. current: 2A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.78 EUR 3.34 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik CRS125-24G-1S-RM with Atheros AR9344 CPU, 128MB RAM, 24xGigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5, LCDpanel

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nová řada Cloud Core Switchů pracujících na třetí síťové vrstvě a oživené RouterOS. Switch osazen čtyřiadvaceti gigabitovými ethernet porty, jedním SFP...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
150.80 EUR 180.96 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD with Atheros AR9344 CPU, 128MB RAM, 24xGigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5, LCDpan

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nová řada Cloud Core Switchů pracujících na třetí síťové vrstvě a oživené RouterOS. Switch osazen čtyřiadvaceti gigabitovými ethernet porty, jedním SFP...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
164.78 EUR 197.74 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RBSXT-5nDr2 RouterBoard SXT Lite5 duální 16 dBi anténa MIMO (2x2), Nv2, L3 (5GHz)

RouterBoard s integrovaným 802.11a/n modulem ve vodotěsném UV odolném boxu s integrovanou dvoupolarizační anténou o zisku 16dBi. Jednotky SXT jsou designovány ke klientskému nasazení v 5GHz MIMO sítích, nový model "Lite5" je orientován především na níz

Cena bez DPH /  Cena s DPH
44.51 EUR 53.41 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP Long Range, vnitřní accesspoint MIMO 2,4GHz

UniFi je 2,4GHz indoor 802.11n jednotka určená pro vysokorychlostní (až 300Mbps) pokrytí WiFi signálem nejen pro SOHO aplikace (kanceláře, hotelové aplikace), pokrytí WiFi signálem nejen v rámci SOHO řešení (kanceláře, hotelové aplikace), nýbrž umožňuje i...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
72.80 EUR 87.36 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RB941-2nD, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. hAP je AP pro domácí použití disponující kompletním servisem RouterOS funkcí, umožňující napájení z USB portu (zdroj 5V součástí dodávky). Osazeno 650MHz ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.10 EUR 24.12 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB941-2nD-TC, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

MikroTik RB941-2nD-TC s označením hAP-Lite je ideální malý a elegantní router do Vašeho bytu, domu nebo kanceláře. Integrované resetovací tlačítko má i druhořaduou funkci a to WPS. Díky tomuto tlačítku si již nebudete muset pamatovat dlouhé a složité he...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.00 EUR 24.00 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RBwAP2nD, venkovní AP, ROS L4, 1xLAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n, Bílá plast. krabice, napájecí adaptér

RBwAP2nD je velice diskrétní venkovní bezdrátové zařízení pro připojení mobilních telefonů a počítačů. Ideální pro pokrytí části domu, zahrady nebo terasy. wAP disponuje jedním 10/100Mbps Ethernetovým portem a umožňuje montáž na zeď. Vypadá velmi decentn...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
39.31 EUR 47.17 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RBSXT5HacD2n, SXT Lite5 ac, 2x16dBi, 802.11ac, RouterOS L3, PoE, zdroj

SXT Lite5 ac je nové a cenově velmi příznivé zařízení podporující nejnovější 802.11ac normu. Jednotka je vybavena výkonným 650MHz procesorem, 64MB RAM, 10/100Mbps Ethernetovým portem a 5GHz vestavěnou směrovou 16dBi anténu s vyzařovacím úhlem 28°. SXT Li...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
55.52 EUR 66.62 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT, hAP ac, 5x LAN, 2.4+5Ghz, 802.11b/g/n/ac, ROSL4, USB, 1x SFP

Dual Band WiFi router od MikroTiku s ozačením hAP ac případně RB962UiGS-5HacT2HnT v desktop provedení s 2 integrovanými rádiovými částmi s podporou 802.11a/b/g/n/ac umožňující současný provoz v obou pásmech. Rádiová část 2.4 i 5 GHz podporuje až 3x3 MIMO....

Cena bez DPH /  Cena s DPH
113.96 EUR 136.75 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB3011UiAS-RM, montáž do 19" racku, napájecí adaptér, RouterOS L5

RB3011 je nástupce RB2011 jakožto hojně využívaného ve středně velkých firmách a také u ISP providerů pro menší vysílače. Jako první RouterBOARD bude mít RB3011 novou architekturu procesoru typu ARM s daleko vyšším výkonem než u předchozího modelu. RB301...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
157.46 EUR 188.95 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik DynaDish 5, RBDynaDishG-5HacD, 23dBi dual 8°, 802.11ac, ROS L3, GLAN, PoE, zdroj, mont.kit

Gigabit LAN: Ano Integrovaná WIFI: Ano LCD displej: Ne Montáž do racku: Ne Napájení přes PoE: Ano Počet LAN portů: 1 RouterOS licence: Level 3 SFP: Ne SFP+: Ne Slot na paměťové karty: Ne USB: Ne Venkovní použití: Ano DynaDish 5 New 802.11ac o...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
141.06 EUR 169.27 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RBSXTG-5HPnD-HGr2, 17dBi, 802.11a/n, RouterOS L4, GPOE, zdroj, montážní sada

Legendární a velmi propracovaný systém síťových zařízení Mikrotik nabízí další produkt do své ucelené řady těchto prvků. Je jím kompletní outdoorové řešení pro klientskou část bezdrátového WiFi spoje v pásmu 5GHz, Mikrotik RouterBOARD RBSXTG-5HPnD-HGr2 se...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
81.96 EUR 98.35 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD - RB951G-2HnD

Výkonná (600MHz CPU, 128MB RAM, 5x GB LAN) verze RB řady 951 vychází z požadavků na řešení malých domácích WIFI sítí při zachování vysoké parametrové výbavy - mezi hlavní přednosti patří integrovaný wifi modul s podporou přenosové rychlosti až 150 Mbps, p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
60.57 EUR 72.68 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP, vnitřní accesspoint MIMO 2,4GHz

UniFi je 2,4GHz indoor 802.11n jednotka určená pro vysokorychlostní (až 300Mbps) pokrytí WiFi signálem nejen pro SOHO aplikace (kanceláře, hotelové aplikace), pokrytí WiFi signálem nejen v rámci SOHO řešení (kanceláře, hotelové aplikace), nýbrž umožňuje i...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
55.68 EUR 66.82 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN, Ath74K, 128MB RAM, 1xSFP, 5xLAN, 5xGbit LAN, RouterOS L5, 802.11b/g/n, PS

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. RouterBOARD 2011UiAS-2HnD má nejvíc funkcí a rozhraní ze všech MikroTik bezdrátových routerů. Je poháněn novým Atheros 600MHz MIPS procesor 74K network, m...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
97.57 EUR 117.08 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB2011UiAS-RM with 1U rackmount case and power supply (RouterOS L5)

RB2011UiAS-RM je výkonný RouterBoard určený do racku. Velkou předností je PoE výstup, kterým lze napájet další zařízení, microUSB port pro připojení externí paměti a SFP modul pro připojení k optické trase. Ideální pro vnitropodnikové použití. RouterBoard...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
89.71 EUR 107.65 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25.98 EUR 31.18 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
173.58 EUR 208.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RB922UAGS-5HPacD, 802.11ac 2x2 two chain, RouterOS L4, miniPCIe, USB, SFP, SIM, 1xGLAN, 2xMMCX

RouterBOARD RB922UAGS-5HPacD je velmi všestranný RouterBOARD, ideální pro montáž vlastního řešení. Integrovaná WiFi karta podporuje nový standard 802.11ac pro vysokorychlostní bezdrátové připojení (až 866Mbit s 20/40/80 MHz kanály). Dodává se s RouterOS L...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
86.14 EUR 103.37 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RB960PGS, hEX PoE, 800MHz CPU, 128MB RAM, 5xGLAN, USB, L4, PSU

RB960PGS neboli hEX PoE je pětiportový Gigabitový router na místa, kde není vyžadována Wi-Fi. Zařízení má jeden USB 2.0 port a jeden SFP slot pro připojení optiky. Porty 2-5 označeny jako POE Out mohou napájet další zařízení se stejným napětím jakým napáj...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
69.69 EUR 83.63 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RBcAP2nD, Ceiling AP, ROS L4, 1xLAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n, plast. krabice, napájecí adaptér

RBcAP2nD (stropní Access Point) je první stropní 300Mbps 2.4GHz AP od MikroTiku. Navrženo bylo tak, aby maximálně splynulo s životním prostředím, ideální pro hostinské činnosti, jako hotely, letiště, nákupní centra atd... RBcAP2nD podporuje 802.11b/g/n a ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
44.21 EUR 53.05 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RBmAP2nD, RouterOS L4, 2xLAN, plast. krabice, napájecí adaptér

mAP je nejmenší bezdrátový Access Point s plnou podporou RouterOS. Velmi lehce přenosný AP s velmi variabilním napájením - USB, Pasivní PoE, případně power jack. Kromě použití zařízení jako malý a přenosný AP funguje ale také jako PoE injektor - 2.eth

Cena bez DPH /  Cena s DPH
39.59 EUR 47.51 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik Cloud Core Router, CCR1009-7G-1C-1S+PC

Nová řada s označením CCR1009-7G-1C jsou RouterBOARDy, které vznikly na základě zpětné vazby od MikroTik zákazníků a přináší řadu vylepšení jako je o cca 10% vyšší teoretická propustnost, podpora 100Mbps SFP, přímé připojení rozhraní na CPU bez switch-chi...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
442.04 EUR 530.45 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik napájecí adaptér 5V 2A

OEM napájecí zdroj 5V, 2A, 10W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX. Konstrukce: Přímo do zásuvky Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Hmotnost [g]: 140 Napájení LED indikace: Ano Typ: Spínaný Výkon [W]: 10 Výstupní napětí [V]: 5 Výstupní proud [A]...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.17 EUR 7.40 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu