Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

58

položiek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
HP 1920-24G Switch - JG924A

JG924A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
242.99 EUR 291.59 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1420 5G Switch

Specifikace Diferenciátor Unmanaged 5-port desktop Gigabit Ethernet switch designed for small offices. Porty (5) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a procesor Packet buffer size: 1 Mb Čekací ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
32.77 EUR 39.32 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
HP 1920-48G Switch - JG927A

JG923A Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910. Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 48x 100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
357.83 EUR 429.40 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Aruba 2920-24G-POE+ Switch - J9727A

J9727A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 3 Dynamic - 20x (PoE+) + 100/1000 RJ45 portů + 4x Combo porty + 2x modulové sloty + 1x Stohovací slot + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 370W,...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 536.39 EUR 1 843.67 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2920-48G-POE+ Switch - J9729A

J9729A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 3 Dynamic - 44x (PoE+) + 100/1000 RJ45 portů + 4x Combo porty + 2x modulové sloty + 1x Stohovací slot + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 370W,...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 285.33 EUR 2 742.40 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1920-48G-PoE+ (370W) Switch - JG928A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
958.54 EUR 1 150.25 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1820-24G SWITCH - J9980A

Smart-managed Layer 2 switch with 24 10/100/1000 and 2 SFP 100/1000 ports Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP ports Paměť a procesor: ARM Cortex-...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
202.19 EUR 242.63 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
HP 1820-48G SWITCH - J9981A

Smart-managed Layer 2 switch with 48 10/100/1000 and 4 SFP 100/1000 ports Porty: (48) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (4) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 SFP ports Paměť a procesor ARM Cortex-A9 ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
308.33 EUR 370.00 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HP 1420-16G Switch - JH016A

Unmanaged Gigabit switch with 16 10/100/1000 ports. Plug-and-play, requiring no setup or administration. Fanless. Internal power supply. Porty (16) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 16 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a proces...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
120.26 EUR 144.31 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flexibility for longer distances with Fiber connectivity using optional SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
181.79 EUR 218.15 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1820-8G Switch - J9979A

Smart-managed Layer 2 switch with 8 10/100/1000 ports Porty: (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a procesor: ARM Cortex-A9 @ 400 MHz 128 MB SDRAM Packet buffer size: 1.5 MB 16 MB...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
84.66 EUR 101.59 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HP 1950-24G-2SFP+-2XGT Switch - JG960A

Smart web-managed Gigabit Ethernet switch with 28 total ports: 24-ports Gigabit 10/100/1000, 2-ports 10-Gigabit 10GBASE-T and 2-ports 10-Gigabit SFP+. Layer 3 static routing, ACLs, three forms of Spanning Tree, 802.1X network login. True stacking. Porty:...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 010.40 EUR 1 212.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1950-48G-2SFP+-2XGT Switch - JG961A

Smart web-managed Gigabit Ethernet switch with 52 total ports: 48-ports Gigabit 10/100/1000, 2-ports 10-Gigabit 10GBASE-T and 2-ports 10-Gigabit SFP+. Layer 3 static routing, ACLs, three forms of Spanning Tree, 802.1X network login. True stacking. Porty:...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 358.24 EUR 1 629.89 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1950-24G-2SFP+-2XGT-PoE+ Switch - JG962A

Smart web-managed Gigabit Ethernet PoE+ enabled switch with 28 total ports: 24-ports PoE+ Gigabit 10/100/1000, 2-ports 10GBASE-T and 2-ports SFP+. Layer 3 static routing, ACLs, 802.1X network login. PoE+ power budget 370W. True stacking. Ports: (24) RJ-4...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 353.86 EUR 1 624.63 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+ Switch - JG963A

Smart web-managed PoE-enabled Gigabit Ethernet switch with 52 total ports: 48-ports PoE+ Gigabit 10/100/1000, 2-ports 10GBASE-T and 2-ports SFP+. Layer 3 static routing, ACLs, 802.1X network login. PoE+ power budget of 370W. True stacking. Ports: (48) RJ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 119.92 EUR 2 543.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1920-24G-PoE+ (180W) Switch - JG925A

- Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 3 Lite - 24x PoE+100/1000 RJ45 portů + 4x SFP 1000 Mbps porty - PoE+ budget 180 W PoE+ - L3 statické směrování s 32 trasami - Access Control List, IEEE 802.1x and VLANs guard - Montáž do 19“ racku - D...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
380.59 EUR 456.71 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP M210 802.11n (WW) Access Point

Přehled - IEEE 802.11a/b/g/n access point - 1x 10/100/1000 RJ45 port - Single radio, dual band (2.4 GHz and 5 GHz) - Přenosová rychlost až 300 Mbs - Správa AP: Autonomní režim (Samostatně managovatelné) - Pokročilá správa: Umí vytvářet clustry bez přítomn...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
125.89 EUR 151.07 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP M330 Dual Radio 802.11ac (WW) AP

Specifications Differentiator Dual-radio 802.11ac access point offers simultaneous 1.3 Gbps IEEE 802.11ac performance, up to 450 Mbps IEEE 802.11n support, and increased range to 802.11 clients For use in worldwide markets. ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
242.61 EUR 291.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 5120-48G SI Switch - JE072A

Diferenciátor HP 5120-48G SI Switch with 48 10/100/1000Base-T ports and 4 GE SFP ports Porty 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports Included Paměť a procesor storage: 128 MB flash, 128 MB SDRAM packet buffer size: 1 MB...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 618.84 EUR 3 142.61 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
HP 205 Instant 802.11ac (WW) AP

JL184A Přehled - Indoor Access Point IEEE 802.11a/b/g/n/ac - Dual radio, dual band (2.4 GHz and 5 GHz): Současný přenos v obou pásmech - 1x PoE 10/100/100 RJ45 port, 1x Serial console port - Přenosová rychlost až 1167 Mbits (V pásmu 2,4 GHz 300 Mbis, v p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
442.07 EUR 530.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 215 Instant 802.11ac (WW) AP

JL186A Přehled - Indoor Access Point IEEE 802.11a/b/g/n/ac - Dual radio, dual band (2.4 GHz and 5 GHz): Současný přenos v obou pásmech - 1x PoE 10/100/100 RJ45 port, 1x Serial console port - Přenosová rychlost až 1750 Mbits (V pásmu 2,4 GHz 450 Mbis, v p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
613.54 EUR 736.25 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 103 Instant 802.11n (WW) AP

JL188A Přehled - Indoor Access Point IEEE 802.11a/b/g/n - Dual radio, dual band (2.4 GHz and 5 GHz): Současný přenos v obou pásmech - 1x PoE 10/100/100 RJ45 port, 1x Serial console port - Přenosová rychlost až 300 Mbits - Napájeno přes PoE/PoE+ (802.3af ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
251.07 EUR 301.28 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 225 Instant 802.11ac (WW) AP

JL190A Přehled - Indoor Access Point IEEE 802.11a/b/g/n/ac - Dual radio, dual band (2.4 GHz and 5 GHz): Současný přenos v obou pásmech - 1x PoE 10/100/100 RJ45 port, 1x Serial console port - Přenosová rychlost až 1,9 Gb/s (V pásmu 2,4 GHz 600 Mbis, v pás...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
798.60 EUR 958.32 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 3xx AP Universal Power Supply

HP 3xx AP Universal Power Supply Napájení pro Aruba Access Point

Cena bez DPH /  Cena s DPH
34.00 EUR 40.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 350 AP Wall Mount Kit

HP 350 AP Wall Mount Kit

Cena bez DPH /  Cena s DPH
33.90 EUR 40.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 5406R zl2 Switch - J9821A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 897.83 EUR 3 477.40 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
HP 5400R 700W PoE+ zl2 Power Supply - J9828A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
960.87 EUR 1 153.04 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
HP 5400R zl2 Management Module - J9827A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3 027.83 EUR 3 633.40 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
HP X450 4U/7U Univ 4-Post Rack Mnt Kit - J9852A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
479.87 EUR 575.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 5500 2-port 10GbE XFP Rfrbd Module

JD359BR HP 5500 2-port 10GbE XFP Rfrbd Module

Cena bez DPH /  Cena s DPH
180.54 EUR 216.65 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver - J9150A

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (J9150A) A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-SR) D...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
333.92 EUR 400.70 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2530-48G-2SFP+ Switch - J9855A

Aruba 2530-48G-2SFP+ Switch - J9855A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 378.64 EUR 1 654.37 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1620-48G Switch - JG914A

Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 100/1000 RJ45 portů - VLANs, QoS a IGMP snooping - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! Tech...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
398.03 EUR 477.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

Cena bez DPH /  Cena s DPH
92.64 EUR 111.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HPE 1420 5G PoE+ (32W) Switch

Diferenciátor Unmanaged 5 Gigabit switch with PoE functionality. 32 Watt Power budget. Offers compact solution for PoE customers. Perfect for small businesses and home offices. Targets lower PoE market segment. Porty (5...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
72.87 EUR 87.44 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HPE 1420 8G Switch

Unmanaged gigabit switch with 8 10/100/1000 ports. Small form factor and fanless. Porty: (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a procesor: Packet buffer size: 1.5 M...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
45.15 EUR 54.18 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1420 8G PoE+ (64W) Switch

Diferenciátor Unmanaged gigabit switch with 8 10/100/1000 ports. Small form factor and fanles with POE+ offering. Porty (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
113.20 EUR 135.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2920 48G Switch - J9728A

J9728A Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 3 Dynamic - 44x + 100/1000 RJ45 portů + 4x Combo porty + 2x modulové sloty + 1x Stohovací slot + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - Stohovací modul: Podporu...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 868.26 EUR 2 241.91 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2920 2-port Stacking Module - J9733A

Aruba 2920 2-port Stacking Module - J9733A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
501.84 EUR 602.21 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2920 0.5m Stacking Cable - J9734A

Aruba 2920 0.5m Stacking Cable - J9734A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
102.42 EUR 122.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu