Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
šroubek M2x10 pro spojky SC,SCD,LC,E2000 2ks

šroubek M2x10 pro spojky SC,SCD,LC,E2000 2ks

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.04 EUR 0.05 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Záslepka SC

Záslepka SC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.09 EUR 0.11 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Záslepka SC Duplex

Opticord Záslepka SC Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.22 EUR 0.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Plastic Housing For Adaptor SC (redukce)

Plastic Housing For Adaptor SC (redukce) Adaptér, díky kterému vložíte SC nebo LC duplex spojku do běžného modulárního patchpanelu.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.22 EUR 0.26 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FTP konektor OPTIX 8P8C cat.6 drát 1ks (prodáváno po 100ks)

FTP konektor OPTIX 8P8C cat.6 drát 1ks

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.24 EUR 0.29 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus ST, ST Coupler, Multimode, Phosphor Bronze Ferrule, Metal

•ST / ST •Simplex •Multimode •Phosphor Bronze Ferrule •Metal housing •Black dust protection caps

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.34 EUR 0.41 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Trubičková Ochrana Optického svaru 60mm

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.31 EUR 0.37 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Boot ST, na OPI, MM, SM, 0.9mm - černý

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.31 EUR 0.37 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Rámeček pro keystone do patch panelu černý

- Plastový rámeček do neosazeného patch panelu určený pro ínstalaci keystonů. - barva černá

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.32 EUR 0.38 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Rámeček pro keystone - záslepka

- Plastový rámeček do neosazeného patch panelu určený pro zaslepení nepotřebných otvorů. - barva černá

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.38 EUR 0.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord hřebínek do kazety pro uchycení optic. sváru

Hřebínek slouží pro uchycení optického sváru v optické kazetě. Hřebínek je určen max. pro 6 svárů. Určeno pouze pro kazetu pro max. 12 svárů (2ks - hřebínků).

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.53 EUR 0.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka SC SM

Opticord Optická Spojka SC- duplexní SM

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.62 EUR 0.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka SC MM

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.62 EUR 0.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, nestíněný

DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, unshielded RJ45 to LSA Color black • Tested for Link Performance CAT 5e • Cable installation via LSA stripes, color-coded as per EIA/TIA 568 A & B • RJ 45 female for patch panel installation Kvůli rozměrům nevhodné pro po...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.68 EUR 0.82 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Adaptér F Jack -> IEC Jack

IEC jack • Impedance: 75 Ohm • Délka: ca. 23.5 mm • Průměr: ca. 11 mm Systémové požadav...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.72 EUR 0.86 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka SC/APC - simplexní SM

Opticord SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.71 EUR 0.85 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock nástěná krabička pro Keystone, na omítku

Tato Delock nástěnná krabice může být použita pro povrchovou montáž na omítku s 60 mm montážními otvory. Vhodné v kombinaci s produktem Delock Keystone nástěnné zásuvky p/n: 86202. Specifikace • Příprava pro kabelové otvory ze všech stran. • Barva: bílá...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.74 EUR 0.89 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka ST SM

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.75 EUR 0.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka ST MM

Optická spojka/ adaptér/ coupling ST-ST, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.75 EUR 0.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Per VDSL Port

MA5600T Per VDSL Port

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.75 EUR 0.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP Keystone CAT5 černý

UTP Keystone Cat.5e černý (110)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.78 EUR 0.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DeLock adaptér F Jack > F Jack

Použijte tento adaptér pro spojení komponent radiofrekvenční technologie. Například pro spojení dvou koaxiálních kabelů. Specifikace • F jack • F jack • Poniklovaná mosaz • Délka: 27.00 mm • Průměr: HEX 11.00 mm • Impedance: 75 Ohm Obsah balení • Adapté...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.84 EUR 1.01 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Modular Jack, RJ45, CAT6, nestíněný, LSA, RJ45 F

DIGITUS CAT 6 Keystone Jack, unshielded RJ45 to LSA Color black • Tested for Link Performance Class E, for up to 250 MHz, EN 50173, ISO/IEC 11801 • 3P Channel Link and Permanent Link certified • Cable installation via LSA stripes, color coded according...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.85 EUR 1.02 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemode, Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemode, Length 1m • Universally useable, for indoor and outdoor use • Central loose tube cable • Singlemode E09/125 OS1 • LSZH-Outer Sheath • Halogen-free, fl...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.90 EUR 1.08 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus ST Connector Multimode, Crimpversion

ST Connector Multimode, Crimpversion • Male, crimping sleeve and tension relief

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.94 EUR 1.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Surface Mounted Box 2 Port with dust cover

This empty box by Delock can be used as a junction box on the wall or in enclosures. With its standardized dimensions, it is suitable for easy snap-in mounting of two Keystone modules. Specification • Two Keystone ports 19.2 x 14.9 mm • Dust cover for ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.92 EUR 1.10 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone krytka bílá

Tento krytka od Delocku může být použita jako ucpávka proti prachu. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Pro Keystone porty s 19,2 x 14,9 mm • Rozměry (DxŠxV): cc...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.93 EUR 1.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone krytka černá

Tento krytka od Delocku může být použita jako ucpávka proti prachu. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Pro Keystone porty s 19,2 x 14,9 mm • Rozměry (DxŠxV): cc...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.93 EUR 1.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Box 2-portový, nástěný

Tento prázdný box od Delocku může být použit jako krabička na stěnu nebo volně stojící. Se svými normalizovanými rozměry je vhodný pro snadnou montáž dvou Keystone modulů. Specifikace • Dva Keystone porty 19,2 x 14,9 mm • Vedení kabelů 180° • Integrovan...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.98 EUR 1.18 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
UTP Keystone bílý Cat.5e tooles - beznástrojový keystone

UTP Keystone Cat.5e bílý (Tooless) - beznástrojový keystone - nestíněný keystone cat.5e - barva bílá - zářezové pole typu tooless (beznástrojový)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.98 EUR 1.18 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Keystone module SC Simplex samice > samice

SC Simpl...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.99 EUR 1.19 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Modul F samice > F samice

F samice (koa...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.02 EUR 1.22 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Keystone bílá krytka s otvorem

Tato krytka s otvorem od Delocku může být použita např. pro prostrčení kabelu. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Pro Keystone porty s 19,2 x 14,9 mm • Rozměry ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.02 EUR 1.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Podpěra pro optická vlákna

DIGITUS Podpěra pro optická vlákna DIGITUS Podpěra pro optická vlákna, vhodné pro optické kazety s 12 vlákny Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.03 EUR 1.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone rámeček pro montáž do zdířky

Tato Keystone rámeček (držák) od Delocku může být nainstalován do zdířky (např.skříňky nebo casu). Díky svým standarzdizovaným rozměrům je vhodný pro snadnou montáž jednoho Keystone modulu. Specifikace • Jeden Keystone Port 19,2 x 14,9 mm • Integrován š...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.05 EUR 1.26 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Vyvazovací háček malý - čtvercový otvor 9x9

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.06 EUR 1.27 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keyston modul ST Simplex samice > samice

SC Simpl...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.07 EUR 1.28 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Module RJ45 samice > RJ45 samice Cat.5, spojka

RJ45 samice • Stíněn...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.10 EUR 1.32 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka SC - duplexní SM

Spojka SC Single Mode duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.15 EUR 1.38 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Optická Spojka SC - duplexní MM

Spojka SC Multi Mode duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.15 EUR 1.38 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu