Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Huawei IMS

Zvýhodněný bundle obsahuje: 700076 ... Huawei S5700-28C-SI Mainframe 700048 ... Huawei AC Power Module 700033 ... Huawei 2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card Twenty 10/100/1000Base-T ports and four GE combo ports Subcards supported: 4x1000Base-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
314 447.04 EUR 377 336.45 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Wireless

Zvýhodněný bundle obsahuje: 700076 ... Huawei S5700-28C-SI Mainframe 700048 ... Huawei AC Power Module 700033 ... Huawei 2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card Twenty 10/100/1000Base-T ports and four GE combo ports Subcards supported: 4x1000Base-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
203 494.96 EUR 244 193.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei CE12804 AC Bundle0 (AC Assembly Chassis,2*MPUA,3*SFU04A,3*PAC-2700WA)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
96 409.22 EUR 115 691.06 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei MCU server VP9660-8-AC

VP9660-8-AC,which include frame,AC power,fan,one Media Processing Module,8*1080p/16*720p/32*SD ports and is scalable HD MCU, 12 HD 1080p30 ports @ 4Mbps, universal transcoding, personal CP, IVR, built-in web-based management and GK, email notification, D...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
90 722.41 EUR 108 866.89 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Huawei MCU server VP9650-8-AC

VP9650-8-AC,which include frame,AC power,fan,one Media Processing Module,8*1080p/16*720p/32*SD ports and is scalable HD MCU, 12 HD 1080p30 ports @ 4Mbps, universal transcoding, personal CP, IVR, built-in web-based management and GK, email notification, D...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
56 054.43 EUR 67 265.32 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Huawei MCU server VP9630-8-AC

VP9630-8-AC, which include frame, AC power, fan, one Media Processing Module, 8*1080p/16*720p/32*SD ports and is scalable HD MCU, 12 HD 1080p30 ports @ 4Mbps, universal transcoding, personal CP, IVR, built-in web-based management and GK, email notificat...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
52 922.41 EUR 63 506.89 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Centralized Network Management - 1000 device access (Windows)

Centralized Network Management - 1000 device access (Windows) Řešení pro centrální správu bezpečnosti - Centrální správa UTM pro licence a práva - Konfigurace VPN jedním kliknutím - Skupinová konfigurace pro hromadnou správu: Upgrade firmwaru, Instalace,...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
48 280.00 EUR 57 936.00 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 7400V Integrated Backup Appliance - Product Only

Arcserve UDP 7400V Integrated Backup Appliance - Product Only

Cena bez DPH /  Cena s DPH
41 194.71 EUR 49 433.65 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei 24-Port 10GBASE-X Interface Card(EA,SFP+)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
37 875.15 EUR 45 450.18 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei 2-Port 10GBase LAN/WAN-XFP+24-Port 100/1000Base-X-SFP Integrated Line Processing Unit (LPUI-41)

NE40E-X3 Basic Configuration(Include NE40E-X3 Chassis,Dual MPUs,2*2G DDR SDRAM,4*1G FLASH,Dual AC Power,without Software Charge and Document)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31 225.26 EUR 37 470.31 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 7400V Integrated Backup Appliance - Three Year Platinum Maintenance - New

Arcserve UDP 7400V Integrated Backup Appliance - Three Year Platinum Maintenance - New

Cena bez DPH /  Cena s DPH
30 896.03 EUR 37 075.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei MPLS Function

Cena bez DPH /  Cena s DPH
28 693.33 EUR 34 432.00 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei TRILL Function

Cena bez DPH /  Cena s DPH
28 693.33 EUR 34 432.00 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Product Only

Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Product Only

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27 991.62 EUR 33 589.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Product Only

Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Product Only GLP - státní správa

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26 592.02 EUR 31 910.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei 12-Port 1000BASE-PX EPON Interface and 12-Port 100/1000BASE-X Interface Card (SFP)

The Quidway S7700 series switches (S7700 for short) are high-end smarter routing switches designed for next-generation enterprise networks. The S7700 is designed based on the intelligent multi-layer switching technology of Huawei to provide intelligent se...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26 443.90 EUR 31 732.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Servis

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25 621.09 EUR 30 745.31 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Value-added Service Unit

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24 725.10 EUR 29 670.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 7300 Integrated Backup Appliance - Product Only

Arcserve UDP 7300 Integrated Backup Appliance - Product Only

Cena bez DPH /  Cena s DPH
22 679.99 EUR 27 215.99 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei LSW + WiFi

Zvýhodněný bundle obsahuje: 700076 ... Huawei S5700-28C-SI Mainframe 700048 ... Huawei AC Power Module 700033 ... Huawei 2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card Twenty 10/100/1000Base-T ports and four GE combo ports Subcards supported: 4x1000Base-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17 582.60 EUR 21 099.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei CE5850-48T4S2Q-EI Switch(48-Port GE RJ45,4-Port 10GE SFP+,2-Port 40GE QSFP+,Without Fan and Power Module)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15 150.14 EUR 18 180.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei extra shipment fee

FLM SERVISE

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 995.12 EUR 16 794.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei SPE31C0224-33 Controller Enclosure(2U,2.5",Dual Controller,AC,32GB Cache,2*4*8G FC+2*4*GE iSCSI Front-End Port,2

SPE31C0224-S33-2C32G-8F8-8I1-AC-01STD SPE31C0224-33 Controller Enclosure(2U,2.5",Dual Controller,AC,32GB Cache,2*4*8G FC+2*4*GE iSCSI Front-End Port,2*2*24G SAS Back-End Port(Wide Port),UPS Cache

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 843.94 EUR 16 612.73 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Transportation

Zvýhodněný bundle obsahuje: 700076 ... Huawei S5700-28C-SI Mainframe 700048 ... Huawei AC Power Module 700033 ... Huawei 2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card Twenty 10/100/1000Base-T ports and four GE combo ports Subcards supported: 4x1000Base-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 502.02 EUR 16 202.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Service

Zvýhodněný bundle obsahuje: 700076 ... Huawei S5700-28C-SI Mainframe 700048 ... Huawei AC Power Module 700033 ... Huawei 2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card Twenty 10/100/1000Base-T ports and four GE combo ports Subcards supported: 4x1000Base-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 502.02 EUR 16 202.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei 16-port GPON OLT Interface Board

Huawei 16-port GPON OLT Interface Board

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 447.71 EUR 16 137.25 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Three Year Gold Maintenance - New

Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Three Year Gold Maintenance - New

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 435.95 EUR 16 123.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei 16 ports GPON OLT Interface board

16 ports GPON OLT Interface board

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 315.66 EUR 15 978.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking W-7210 Controller AC PSU up to 512 Aps/PCW7210 1Yr Parts Only Warranty

Networking W-7210 Controller AC PSU up to 512 Aps/PCW7210 1Yr Parts Only Warranty W-Series 7210 Controller Supports up to 512 APs and up to 16,384 users, processing up to 2 million active firewall sessions with 20Gbps stateful firewall policy enforcem

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 179.04 EUR 15 814.85 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei S6700-48-EI(48 GE SFP/10 GE SFP+,Chassis, Dual Slots of power,Without Power Module) - Cena na dotaz

Forty-eight GE SFP/10 GE SFP+ ports, two power supply slots, and one USB port AC power supply Forwarding performance: 715 Mpps Switching capacity: 960 Gbit/s The Quidway S6700 series switches (S6700 for short) are next-generation 10G case-shaped swi

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12 819.16 EUR 15 382.99 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Huawei Optical Transceiver,eSFP,GE,Single-mode Module(1550nm,100km,LC)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12 514.80 EUR 15 017.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Centralized Network Management - 300 device access (Windows)

Centralized Network Management - 300 device access (Windows) Řešení pro centrální správu bezpečnosti - Centrální správa UTM pro licence a práva - Konfigurace VPN jedním kliknutím - Skupinová konfigurace pro hromadnou správu: Upgrade firmwaru, Instalace, ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12 466.21 EUR 14 959.45 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
eSight eLTEDevcice Manager License-5000 Terminal

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11 526.45 EUR 13 831.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei CloudEngine 12800Basic SW,V100R001

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11 477.40 EUR 13 772.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Service and Router Unit 400

Huawei Service and Router Unit 400

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10 421.96 EUR 12 506.35 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL XS3900-48F, 48 Port 10G Top of the rack switch, 48x 10G SFP+ slots, 2x 40G QSFP slots, redundant PSU, Front to R

ZyXEL XS3900-48F 48 Port 10G Top of the rack switch, 48x 10G SFP+ slots, 2x 40G QSFP slots, redundant PSU, Front to Rear airflow

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9 860.53 EUR 11 832.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 7300 Integrated Backup Appliance - Three Years Gold Maintenance - New or Renewal

Arcserve UDP 7300 Integrated Backup Appliance - Three Years Gold Maintenance - New or Renewal

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9 797.94 EUR 11 757.53 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei modem terestiální

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9 768.00 EUR 11 721.60 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell PowerConnect W-3600 Controller 4x1000BaseT RJ45/1000Base-X SFP Dual Ports Max RAPs 512/PCW3600 1Yr Basic Warranty

PowerConnect W-3600 Controller 4x1000BaseT RJ45/1000Base-X SFP Dual Ports Max RAPs 512/PCW3600 1Yr Basic Warranty - Next Business Day - Minimum Warranty W-Series 3600 Controller A full-featured, integrated mobility access controller for medium- to lar

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9 493.57 EUR 11 392.28 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N4064 48x 10GBASE-T and 2x 40GbE QSFP+ Fixed Ports 1x Modular Bay 2x Power Supplies Included/Lifetime L

Dell Networking N4064 48x 10GBASE-T and 2x 40GbE QSFP+ Fixed Ports 1x Modular Bay 2x Power Supplies Included/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Funkce managementu Přepínač vrstev L3 Podpora pro multicast Ano Po

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9 251.87 EUR 11 102.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu