Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Huawei IMS

Zvýhodněný bundle obsahuje: 700076 ... Huawei S5700-28C-SI Mainframe 700048 ... Huawei AC Power Module 700033 ... Huawei 2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card Twenty 10/100/1000Base-T ports and four GE combo ports Subcards supported: 4x1000Base-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
309 938.87 EUR 371 926.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Wireless

Zvýhodněný bundle obsahuje: 700076 ... Huawei S5700-28C-SI Mainframe 700048 ... Huawei AC Power Module 700033 ... Huawei 2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card Twenty 10/100/1000Base-T ports and four GE combo ports Subcards supported: 4x1000Base-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
200 577.47 EUR 240 692.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Centralized Network Management - 1000 device access (Windows)

Centralized Network Management - 1000 device access (Windows) Řešení pro centrální správu bezpečnosti - Centrální správa UTM pro licence a práva - Konfigurace VPN jedním kliknutím - Skupinová konfigurace pro hromadnou správu: Upgrade firmwaru, Instalace,...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
48 280.00 EUR 57 936.00 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 7400V Integrated Backup Appliance - Product Only

Arcserve UDP 7400V Integrated Backup Appliance - Product Only

Cena bez DPH /  Cena s DPH
41 194.74 EUR 49 433.69 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 7400V Integrated Backup Appliance - Three Year Platinum Maintenance - New

Arcserve UDP 7400V Integrated Backup Appliance - Three Year Platinum Maintenance - New

Cena bez DPH /  Cena s DPH
30 896.03 EUR 37 075.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Product Only

Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Product Only

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27 991.58 EUR 33 589.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Product Only

Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Product Only GLP - státní správa

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26 592.03 EUR 31 910.44 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Servis

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25 253.78 EUR 30 304.54 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 7300 Integrated Backup Appliance - Product Only

Arcserve UDP 7300 Integrated Backup Appliance - Product Only

Cena bez DPH /  Cena s DPH
22 680.02 EUR 27 216.02 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei LSW + WiFi

Zvýhodněný bundle obsahuje: 700076 ... Huawei S5700-28C-SI Mainframe 700048 ... Huawei AC Power Module 700033 ... Huawei 2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card Twenty 10/100/1000Base-T ports and four GE combo ports Subcards supported: 4x1000Base-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17 330.51 EUR 20 796.61 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei extra shipment fee

FLM SERVISE

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 794.49 EUR 16 553.39 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Three Year Gold Maintenance - New

Arcserve UDP 8200 Integrated Backup Appliance - Three Year Gold Maintenance - New

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 435.99 EUR 16 123.19 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking W-7210 Controller AC PSU up to 512 Aps/PCW7210 1Yr Parts Only Warranty

Networking W-7210 Controller AC PSU up to 512 Aps/PCW7210 1Yr Parts Only Warranty W-Series 7210 Controller Supports up to 512 APs and up to 16,384 users, processing up to 2 million active firewall sessions with 20Gbps stateful firewall policy enforcem

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 356.49 EUR 16 027.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Transportation

Zvýhodněný bundle obsahuje: 700076 ... Huawei S5700-28C-SI Mainframe 700048 ... Huawei AC Power Module 700033 ... Huawei 2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card Twenty 10/100/1000Base-T ports and four GE combo ports Subcards supported: 4x1000Base-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 308.43 EUR 15 970.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Service

Zvýhodněný bundle obsahuje: 700076 ... Huawei S5700-28C-SI Mainframe 700048 ... Huawei AC Power Module 700033 ... Huawei 2-Port 10GE SFP+ Optical Interface Card Twenty 10/100/1000Base-T ports and four GE combo ports Subcards supported: 4x1000Base-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 308.43 EUR 15 970.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei 16 ports GPON OLT Interface board

16 ports GPON OLT Interface board

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13 124.75 EUR 15 749.70 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Centralized Network Management - 300 device access (Windows)

Centralized Network Management - 300 device access (Windows) Řešení pro centrální správu bezpečnosti - Centrální správa UTM pro licence a práva - Konfigurace VPN jedním kliknutím - Skupinová konfigurace pro hromadnou správu: Upgrade firmwaru, Instalace, ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12 466.19 EUR 14 959.43 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei Optical Transceiver,eSFP,GE,Single-mode Module(1550nm,100km,LC)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12 335.40 EUR 14 802.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
eSight eLTEDevcice Manager License-5000 Terminal

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11 526.45 EUR 13 831.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL XS3900-48F, 48 Port 10G Top of the rack switch, 48x 10G SFP+ slots, 2x 40G QSFP slots, redundant PSU, Front to R

ZyXEL XS3900-48F 48 Port 10G Top of the rack switch, 48x 10G SFP+ slots, 2x 40G QSFP slots, redundant PSU, Front to Rear airflow

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9 860.53 EUR 11 832.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 7300 Integrated Backup Appliance - Three Years Gold Maintenance - New or Renewal

Arcserve UDP 7300 Integrated Backup Appliance - Three Years Gold Maintenance - New or Renewal

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9 797.96 EUR 11 757.55 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell PowerConnect W-3600 Controller 4x1000BaseT RJ45/1000Base-X SFP Dual Ports Max RAPs 512/PCW3600 1Yr Basic Warranty

PowerConnect W-3600 Controller 4x1000BaseT RJ45/1000Base-X SFP Dual Ports Max RAPs 512/PCW3600 1Yr Basic Warranty - Next Business Day - Minimum Warranty W-Series 3600 Controller A full-featured, integrated mobility access controller for medium- to lar

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9 621.40 EUR 11 545.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N4064 48x 10GBASE-T and 2x 40GbE QSFP+ Fixed Ports 1x Modular Bay 2x Power Supplies Included/Lifetime L

Dell Networking N4064 48x 10GBASE-T and 2x 40GbE QSFP+ Fixed Ports 1x Modular Bay 2x Power Supplies Included/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Funkce managementu Přepínač vrstev L3 Podpora pro multicast Ano Po

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9 376.44 EUR 11 251.73 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N4064F 48x 10GbE SFP+ and 2x 40GbE QSFP+ Fixed Ports 1x Modular bay 2x Power Supplies Included/Lifetime

Dell Networking N4064F 48x 10GbE SFP+ and 2x 40GbE QSFP+ Fixed Ports 1x Modular bay 2x Power Supplies Included/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Funkce managementu Přepínač vrstev L3 Podpora pro multicast Ano

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8 338.78 EUR 10 006.54 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Arcserve UDP 7200V Integrated Backup Appliance - NFR Demo Unit

Arcserve UDP 7200V Integrated Backup Appliance - NFR Demo Unit

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7 913.63 EUR 9 496.36 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear READYNAS 4220, 12 BAY RACK (12x4TB ENT), Ivy Bridge Xeon E3-1225v2 Quad Core 3.2GHz, RAM 8GB ECC, 2x 10G Base-T

Netgear READYNAS 4220, 12 BAY RACK (12x4TB ENT), Ivy Bridge Xeon E3-1225v2 Quad Core 3.2GHz, RAM 8GB ECC, 2x 10G Base-T,

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7 809.03 EUR 9 370.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei 8-port GPON OLT Interface Board

Huawei 8-port GPON OLT Interface Board

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7 802.01 EUR 9 362.41 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ServiceProcessing AC Unit (vESC)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7 743.53 EUR 9 292.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel USG2200-VPN, VPN Firewall, 3000x VPN (IPSec/L2TP), up to 1000 SSL VPN (250 included), 2x 10G Combo (RJ45/SFP+),

Security UTM solution: Firewall, VPN: 2000x IPSec/ 750x SSL (250 default ), 8x 1Gbps (LAN/DMZ/WAN), 2x USB, Wireless Controller for up to 66 (2 default) WAC6xxx/NWA3000-N/5000-N series of APs, included 1-year licenses of IDP, Antivir (Kaspersky), Antispam...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7 667.33 EUR 9 200.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei S5710-52C-EI(48 Ethernet 10/100/1000 ports,4 10 Gig SFP+,with 2 interface slots,without power module)

Huawei S5710-52C-EI(48 Ethernet 10/100/1000 ports,4 10 Gig SFP+,with 2 interface slots,without power module)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7 139.63 EUR 8 567.56 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
READYDATA 5200 BASE UNIT with 10G (2 port SFP+)

Kompletní spektrum enterprise funkcí: komprese, deduplikace bloku dat (SAN) a souborů (NAS) Replikace pro bloky a soubory Neomezené snapshoty pro bloky a soubory Možnost škálovaltenosti až 60 disků a využití 180TB celkové kapacity 10Gb Ethernet a komb

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6 631.02 EUR 7 957.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear READYNAS 4220, 12 BAY RACK (12x3TB ENT), Ivy Bridge Xeon E3-1225v2 Quad Core 3.2GHz, RAM 8GB ECC, 2x 10G Base-T

READYNAS 4220, 12 BAY RACK (12x2TB ENT), Ivy Bridge Xeon E3-1225v2 Quad Core 3.2GHz, RAM 8GB ECC, 2x 10G Base-T, 4x 1GbE, 2x eSATA port, 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, Dual hot-swap PSU

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6 589.99 EUR 7 907.99 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear ReadyNAS 3220, 12 bay rack, (12x4TB ENT), 4x GbE port, 2x eSATA port

READYNAS 3220, 12 BAY RACK (12x4TB ENT), Ivy Bridge i3-3220v2 Dual Core 3.3GHz RAM 4 GB ECC, 4x GbE port, 2x eSATA port, 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, Dual PSU

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6 313.66 EUR 7 576.39 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N4032 24x 10GBASE-T Fixed Ports 1x Hot Swap Modular Bay 2x Power Supplies Included/3Yr ProSupport and N

Dell Networking N4032 24x 10GBASE-T Fixed Ports 1x Hot Swap Modular Bay 2x Power Supplies Included/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Management Features Switch layer* L3 Switch type* Managed Quality of Service (

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5 965.35 EUR 7 158.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear M6100-44G3-POE+ STARTER KIT BNDL

Product Number: XCM8903SK (M6100-44G3-POE+) Model Description: M6100-44G3-POE+ Chassis Starter Kit Bundle Ordering Number: XCM8903SK-10000S RJ45 Ports: 40 x 10/100/1000 2 x 10GBASE-T (independent) Fiber SFP+ (1000/10G) 2 x SFP+ (independent...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5 952.38 EUR 7 142.86 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell PowerConnect W-3400 Controller 4x1000BaseT RJ45/1000Base-X SFP Dual Ports Max RAPs 256/PCW3400 1Yr Basic Warranty

PowerConnect W-3400 Controller 4x1000BaseT RJ45/1000Base-X SFP Dual Ports Max RAPs 256/PCW3400 1Yr Basic Warranty - Next Business Day - Minimum Warranty W-Series 3600 Controller A full-featured, integrated mobility access controller for medium- to lar

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5 921.95 EUR 7 106.34 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N4032F 24x 10GbE SFP+ Fixed Ports 1x Modular bay 2x Power Supplies Included/Lifetime Limited Hardware W

Dell Networking N4032F 24x 10GbE SFP+ Fixed Ports 1x Modular bay 2x Power Supplies Included/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Management Features Switch layer* L3 Switch type* Managed Quality of Service (QoS) su

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5 705.95 EUR 6 847.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear M7100-24X, 24x 10GBaseT ports RJ45, L2+ MANAGED SWITCH, 4 shared 10GE SFP+ ports

Ordering Number: XSM7224 RJ45 Ports: 24 x 10GBASE-T Fiber SFP+ (1000/10G). 4 x SFP+ Fiber SFP (100/1000): N/A Power over Ethernet: N/A PoE Budget (Watts). N/A Redundant Power Supply: Dual hot swap PSUs Feature Set. Layer 2+ ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5 668.95 EUR 6 802.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FLM Service

Huawei extra shipment fee

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5 656.51 EUR 6 787.81 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Centralized Network Management - 100 device access (Windows)

Centralized Network Management - 100 device access (Windows) Řešení pro centrální správu bezpečnosti - Centrální správa UTM pro licence a práva - Konfigurace VPN jedním kliknutím - Skupinová konfigurace pro hromadnou správu: Upgrade firmwaru, Instalace, ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5 535.19 EUR 6 642.23 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu