Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Delock LTE anténa SMA 0 ~ 4 dBi všesměrová otočná s flexibilním kloubem - bílá

Tato LTE anténa může být instalován uvnitř a může být použita pro příjem různých LTE pásem. Je zcela kompatibilní s UMTS, GSM a ZigBee 868 ~ 870 MHz / 902 ~ 928 MHz.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.97 EUR 11.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 19" 1U cable management panel, grey

19“ Panel, Cable Manager, Blank Panel

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.17 EUR 12.20 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Grandstream GXP1782

Popis produktu: Grandstream GXP1782 je výkonný telefon ze střední řady produktů IP telefonie Grandstream. Jeho výbava čítá 8 linek, 4 SIP účty, 8 dvoubarevných tlačítek pro signalizaci linek a 4 XML programovatelná softwarová tlačítka, zobrazovaná na L

Cena bez DPH /  Cena s DPH
75.23 EUR 90.28 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Grandstream HT814 [HandyTone analog telefonní adapter (ATA), 4xFXS

Popis produktu: Grandstream HT814 je 4 portový analogový adaptér (ATA), který umožňuje uživatelům vytvořit vysoce kvalitní a manažovatelné řešení IP telefonie bez nutnosti výměny stávajících telefonů. Ultra kompaktní design, perfektní kvalita hlasu, pr

Cena bez DPH /  Cena s DPH
80.64 EUR 96.77 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
1-year NCC Service for 1x NSG series Gateway license

1-year NCC Service for 1x NSG series Gateway license

Cena bez DPH /  Cena s DPH
63.10 EUR 75.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
1-year NCC Service for NAP series license

1-year NCC Service for NAP series license

Cena bez DPH /  Cena s DPH
37.86 EUR 45.43 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
1-year NCC Service for NSW series license

1-year NCC Service for NSW series license

Cena bez DPH /  Cena s DPH
44.10 EUR 52.92 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24.12 EUR 28.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.12 EUR 21.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
10 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

10 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.62 EUR 15.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
10 Nebula Security Points for Nebula Security Service (NSS) - IDP (Intrusion Detection/Prevention Service)

10 Nebula Security Points for Nebula Security Service (NSS) - IDP (Intrusion Detection/Prevention Service)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.62 EUR 15.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
10" vyvazovací panel 1U, 3x háček malý

- velikost 1U - barva černá - 3x plastový organizér kabelu o velikosti cca 3x3 cm - uchycení na přední lišty pomocí montážní sady Panel je vhodný pro všechny typy 10" rozvaděčů s hloubkou 260mm (Triton), 280 mm (Datacom) a 140mm (Datacom).

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.05 EUR 2.46 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
10" vyvazovací panel 1U,3x háček malý zacvakávací pro čtver.otvor

10' vyvazovací panel 1U,3x háček malý zacvakávací pro čtver.otvor 9x9 RAX-VP-X02-C1

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.48 EUR 2.98 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
100 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

100 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

Cena bez DPH /  Cena s DPH
126.00 EUR 151.20 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
100 Nebula Security Points for Nebula Security Service (NSS) - IDP (Intrusion Detection/Prevention Service)

100 Nebula Security Points for Nebula Security Service (NSS) - IDP (Intrusion Detection/Prevention Service)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
126.00 EUR 151.20 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
10GE SFP+ ADAPTER (for use of 3rd-4rd 10GE modul in with GSM73xxS swiches)

Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200 Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 Adds 10Gigab...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
290.66 EUR 348.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
12-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in f

12-port Annex B ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M

Cena bez DPH /  Cena s DPH
701.59 EUR 841.91 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
12-port Annex B ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis

12-port Annex B ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M

Cena bez DPH /  Cena s DPH
669.61 EUR 803.53 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
12-portový pasivní POE injektor panel

Panel integrující 12 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až dvanácti zařízení. Vyvedený zemnící člen, provedení 19" rack, LED signalizace, OCP ochrana na každém portu. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.09 EUR 20.51 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
15V napájecí zdroj UBIQUITI s integrovaným PoE injektorem

Univerzální 15V spínaný zdroj UBIQUITI s integrovaným zemněným POE injektorem pro vzdálené napájení aktivních prvků s odpovídajícím vstupním napětím a integrovaným extraktorem pro napájení prvku po UTP kabeláži. Silová šňůra součástí dodávky. Typ Pasiv...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.84 EUR 7.01 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19' vyvazovací panel 1U,3x háček velký zacvakávací pro čtver.otvor 9x9

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.12 EUR 12.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19' vyvazovací panel 1U,5xháček velký zacvak.pro čtverc.otvor9x9,oválné otvory

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.68 EUR 10.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19" Optická vana černá

Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U Jako příslušenství optické vany se dodávají čela pro různý počet a typ konektorů. Část pro upevnění optické kazety i s čelem je pro lepší...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
19.27 EUR 23.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19" Optická vysokohustotní vana 4UHD144 (SC)-288(LC) vláken,černá

19" Optická vana 4U pro 144 spojek (až 288 vláken při použití LC komponentů) do datových center, kde je potřeba na malém místě ukončit desítky vláken. Obsahuje 12 vysouvacích modulů pro 12 spojek. Každý modul má přípravu pro rezervu a kazetu s hřebínky....

Cena bez DPH /  Cena s DPH
200.11 EUR 240.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19" Optická vysuvná vana 1U MPO černá 144f, osazená

Profesionální 19" Optická výsuvná vana 1U MPO černá 144f Obsahuje 6x modul MPO - 24xLC(OM3) včetně LC duplex spojek Nová vysokohustotní vana osazená moduly pro v evropě stále častěji vyskytující se optické patchcordy typu MPO. Výsuvná část má aret

Cena bez DPH /  Cena s DPH
889.17 EUR 1 067.00 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19" vyvazovací panel 1U 6x plast.háček velký (3x6cm) černý

19" vyvazovací panel 1U 6 x plastová úchytka velká Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 1U - 6 x plastový háček o velikosti cca 3x6 cm umístěné z přední strany

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.46 EUR 8.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19" vyvazovací panel 1U jednostranná plastová lišta

Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 1U - plastová lišta z přední strany - barva černá

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.21 EUR 8.65 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19" vyvazovací panel 1U plastový, RAL 9005

RAB-VP-X30-A1 19" vyvazovací panel 1U plastový, RAL 9005 barva černá

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.78 EUR 18.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
19" vyvazovací panel 2U jednostranná plastová lišta

Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 2U - plastová lišta z přední strany - barva šedá Nedílnou součástí balení jsou montážní sady M6 pro montáž do rozvaděče.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.07 EUR 12.08 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19" Vyvazovací panel celokov s víkem 2U

19" Vyvazovací panel celoplast s víkem 2U

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.22 EUR 15.86 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE

- Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) - SFP+ connector on both sides - Drives 10 Gigabit Ethernet (1m distance) - Ordering Part Number: AXC761-10000S

Cena bez DPH /  Cena s DPH
92.47 EUR 110.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-year NCC Service for 1x NSG series Gateway license

2-year NCC Service for 1x NSG series Gateway license

Cena bez DPH /  Cena s DPH
119.76 EUR 143.71 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-year NCC Service for NAP series license

2-year NCC Service for NAP series license

Cena bez DPH /  Cena s DPH
71.76 EUR 86.11 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-year NCC Service for NSW series license

2-year NCC Service for NSW series license

Cena bez DPH /  Cena s DPH
83.73 EUR 100.48 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
20 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

20 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25.25 EUR 30.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
20 Nebula Security Points for Nebula Security Service (NSS) - IDP (Intrusion Detection/Prevention Service)

20 Nebula Security Points for Nebula Security Service (NSS) - IDP (Intrusion Detection/Prevention Service)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25.25 EUR 30.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
200 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

200 Nebula Points for NCC Service for Co-Termination

Cena bez DPH /  Cena s DPH
251.94 EUR 302.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
200 Nebula Security Points for Nebula Security Service (NSS) - IDP (Intrusion Detection/Prevention Service)

200 Nebula Security Points for Nebula Security Service (NSS) - IDP (Intrusion Detection/Prevention Service)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
251.94 EUR 302.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53

24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53

Cena bez DPH /  Cena s DPH
118.44 EUR 142.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
24-portový stíněný pasivní POE panel

Panel integrující 24 pasivních POE injektorů, vhodný pro napájení až dvaačtyřiceti zařízení, v provedení do 19" racku. Profesionální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Přidáním tohot...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
40.96 EUR 49.15 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2019 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu