Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MikroTik MMCX-RPSMA pigtail
 

Kabelová redukce z MMCX na RSMA female, 26 cm dlouhá, určená pro frekvenční pásmo od 2 do 6 GHz. Konektor MMCX je úhlový a RSMA female je rovný. Jedná se o kvalitní propojení např. v BaseBox2 či BaseBox5 zařízeními pro zapojení sekundární bezdrátové karti...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik L11UG-5HaxD
 

L11UG-5HaxD routerboard je osazen 1 gigabitovým LAN portem, USB portem a integrovanou Wi-Fi 6 kartou 5GHz 802.11a/n/ac/ax. Pro napájení je zde DC port nebo pasivní PoE. Maximální spotřeba zařízení je 12 W, bez přídavných zařízení se maximální spotřeba poh...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti AmpliFi Gaming Domácí Wi-Fi Systém (Router + 2x Mesh Point)
 

AFi-G je kompletní domácí WiFi systém vycházející z modelu AFi-HD. Gaming edice je navíc vybavena technologií GeForce NOW QoS, díky které je síťový provoz maximálně optimalizován pro hraní počítačových her. Bezdrátový router se 4 LAN porty (1Gbit) a 1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX LC Optický pigtail 09/125 2m G.657A
 

Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení: UPC Barva: Žlutá Armorování: NE Plášť: LSZH Délka: 2m Sekundární ochrana: polotěsná Skladovací a provozní

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti USW-Pro-Max-24
 

Ubiquiti USW Pro Max 24 je kvalitní switch. K dispozici má 8 LAN portů s rychlostí až 2,5 Gb/s. Ostatních 16 portů má rychlost 1 Gb/s. K dispozici jsou také 2 SFP+ porty o rychlosti až 10 Gb/s. Switch lze nastavit pomocí UniFi Controlleru. Je vybaven také...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti USW-Pro-Max-48
 

Ubiquiti USW Pro Max 48 je kvalitní switch. K dispozici má 16 LAN portů s rychlostí až 2,5 Gb/s. Ostatních 32 portů má rychlost 1 Gb/s. K dispozici jsou také 4 SFP+ porty o rychlosti až 10 Gb/s. Switch lze nastavit pomocí UniFi Controlleru. Je vybaven tak...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UISP-Switch-Plus
 

Ubiquiti Switch Plus je výkonný PoE switch určený jak pro domácnosti, tak pro kanceláře. K dispozici jsou 4 LAN porty s rychlostí až 2,5 Gb/s a pasivním 27V PoE výstupem. Optické rozhraní nabídne 4 SFP+ porty o rychlosti až 10 Gb/s. Celkem je k dispozici ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti Swiss Army Knife Ultra
 

Neuvěřitelně kompaktní Access point z rodiny UniFi pro vnitřní, a díky krytí IPx6 také pro venkovní použití, to je nový Ubiquiti Swiss Army Knife Ultra. UK-Ultra je vybaven 1x Gbit ethernetem, který kromě přenosu dat slouží také pro napájení PoE s napětím...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel NWA130BE, Single Pack 802.11be AP, 2x2 MU-MIMO, 2 x 2.5G LAN Ports, PoE+ (802.3at), Standalone/Nebula Cloud Manage
 

NWA130BE, Single Pack 802.11be AP, 2x2 MU-MIMO, 2 x 2.5G LAN Ports, PoE+ (802.3at), Standalone/Nebula Cloud Managed Excluding Power Adapter Třípásmový BE11000 WiFi 7 přístupový bod s podporou NebulaFlex

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Acer Connect Enduro M3 + with 20GB SIMO International Data, 5G&LTE dual connectivity mobile WiFi router
 

Acer Connect Enduro M3 + with 20GB SIMO International Data, 5G&LTE dual connectivity mobile WiFi router, Mediatek Octa Core Cortex A78/A55 2.4GHz, 3GB LPDDR4X, 802.11 bgnacax up to 16 devices, 6500 mAh, 1x USB 3.0 Type C, NanoSIM & VirtualSIM, IP54 & odol...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Modulární stolní patch panel, stíněný 4 porty, světle šedý
 

Modulární stolní patch panel, stíněný 4 porty, světle šedý Použitelné pro řešení SOHO Flexibilita: Patch panel lze instalovat jako stolní i nástěnný držák a je vhodný pro různá prostředí, jako je průmysl, datová centra, kanceláře, budovy a domácnost

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Modulární stolní patch panel, stíněný 6 portů, světle šedý
 

Modulární stolní patch panel, stíněný 6 portů, světle šedý Použitelné pro řešení SOHO Flexibilita: Patch panel lze instalovat jako stolní i nástěnný držák a je vhodný pro různá prostředí, jako je průmysl, datová centra, kanceláře, budovy a domácnost

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Modulární stolní patch panel, stíněný 8 portů, světle šedý
 

Modulární stolní patch panel, stíněný 8 portů, světle šedý Použitelné pro řešení SOHO Flexibilita: Patch panel lze instalovat jako stolní i nástěnný držák a je vhodný pro různá prostředí, jako je průmysl, datová centra, kanceláře, budovy a domácnost

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Mechanický uzávěr kopule z optických vláken pro max. 48 vláken
 

Mechanický uzávěr kopule z optických vláken pro max. 48 vláken Díky robustní konstrukci je uzávěr odolný vůči drsnému prostředí a intenzivním změnám klimatu. Flexibilní uspořádání kazet umožňuje individuální ovládání každého optického kabelu a vlákna.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Rychlý konektor optických vláken, SM SC / UPC 10 ks balení
 

Rychlý konektor optických vláken, SM SC / UPC 10 ks balení Rychlé konektory jsou navrženy tak, aby umožňovaly rychlé a snadné zakončení vláken v terénu. Pro nekomplikované rychlé opravy stávajících instalací i nových instalací, např. pro Fttx vlastní k

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 16portový gigabitový switch 16portový 10/100/1000Base-T
 

DIGITUS 16portový gigabitový switch 16portový 10/100/1000Base-T Tento přepínač se snadno instaluje a nevyžaduje konfiguraci, snadno se spravuje a udržuje, což může splňovat mnoho síťových prostředí. Podpora IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 24 GEporttový L2+ přepínač 4 SFP+ UPLINK 19"
 

DIGITUS 24 GEporttový L2+ přepínač 4 SFP+ UPLINK 19" 24 portů 10/100/1000 + 4 10 g SFP+ UPLINK přepínač, 19", L2+ Funkce Podpora RJ45 Auto-MDI / MDIX Panelové světlo monitoruje pracovní stav a pomáhá při analýze chyb Podporuje plně duplexní řízení

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Fast Ethernet PoE přepínač 16-portové PoE + 2 kombinované, rozpočet 250W
 

Fast Ethernet PoE přepínač 16-portové PoE + 2 kombinované, rozpočet 250W Integrované napájení přes Ethernet (PoE) pro prostředí malých a středních sítí 16portový 10/100Base-TX s podporou PoE 2portový kombinovaný gigabitový TP/SFP uplink Maximální v

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UXG-Lite
 

UniFi Gateway Lite je novinkou od společnosti Ubiquiti. UniFi Gateway Lite je tichá, kompaktní, výkonná brána UniFi s kompletní sadou pokročilých funkcí routování a zabezpečení. Zařízení je vybaveno 1x Gigabit LAN konektorem a 1x Gigabit WAN konektorem. T...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3130-30PS L3 Stackable Managed PoE switch, 24x GbE PoE+, 2x 10G RJ-45, 4x 10G SFP+, PoE 370W
 

Stohovatelný L3 Gigabit Ethernet řízený přepínač je navržen pro řešení potřeb firemních sítí. Switch nabízí 24 Gigabit portů 10/100/1000M RJ-45 s podporou napájení PoE+ dle 802.3at (max. 30W na port) a a šest vestavěných 10G portů. Dva metalické porty 1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link Deco BE65(1-pack) BE9300 Třípásmový systém Mesh WiFi 7 pro celou domácnost, 4x 2.5GLAN, USB, 2,4/5/6GHz, HomeShi
 

WIRELESS Normy Wi-Fi 7 IEEE 802.11be/ax 6 GHz IEEE 802.11be/ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz Rychlosti WiFi BE9300 6 GHz: 5760 Mbps (802.11be) 5 GHz: 2880 Mbps (802.11be) 2,4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) Rozsah WiFi Širší pokrytí celé domá

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link Deco X50-PoE(3-pack) - AX3000 Multi-Gig 2,5 Gbps Meshový Wi-Fi 6 systém s PoE - HomeShield (3-pack)
 

WIRELESS Normy Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz Rychlosti WiFi AX3000 5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) 2,4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) Rozsah WiFi Domy se 4 až 6 ložnicemi (balení po 3) Technologie TP-Link Mesh Volite

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link EAP773 - BE9300 Wi-Fi 7 Omada Třípásmový přístupový bod, montáž na strop
 

EAP773 Třípásmový přístupový bod s Wi-Fi 7 BE9300 pro montáž na strop Třípásmový router s Wi-Fi 7 BE9300: 5760 Mbit/s (v pásmu 6 GHz) + 2880 Mbit/s (v pásmu 5 GHz) + 574 Mbit/s (v pásmu 2,4 GHz). Zapomeňte na problémy s vyrovnávací pamětí.† 1 port 10G

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Teltonika 2-pinový napájecí zdroj 130W - PR318EUA
 

Teltonika 2-pinový napájecí zdroj 130W - PR318EUA Napájecí adaptér s výstupním napětím DC 50 V, max. proudem 2,6 A a výkonem 130 W. Teltonika PR318EUA je speciální napájecí adaptér s atypickým 2-pin konektorem urč

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Teltonika 2-pinový napájecí zdroj 250W - PR320EUA
 

Teltonika 2-pinový napájecí zdroj 130W - PR320EUA Napájecí adaptér s výstupním napětím DC 54 V, max. proudem 4,62 A a výkonem 250 W. Teltonika PR320EUA je speciální napájecí adaptér s atypickým 2-pin konektorem u

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Masterlan patch panel 19", 24xRJ45, Cat6, 1U, s vyvazovací lištou, černý
 

PP61-24-MS je patch panel kategorie CAT. 6A od značky Masterlan určený pro 19" datové rozvaděče. Tento panel obsahuje 24 RJ45 portů a přívodní/odchozí kabely je možné zapojit do svorkovnic na zadní straně. Pro lepší cable managing jsou na zadní straně při...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone module BNC female > BNC female black
 

BNC female

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix MULTIPACK 24 ks - samořezný keystone Solarix CAT5E UTP
 

V tomto novém multipack balení jsou samořezné keystony Solarix k dispozici po 24 kusech, a to v recyklovatelném kartónovém boxu a bez plastových sáčků. Tento způsob balení je tedy mnohem šetrnější k životnímu prostředí (tj. místo v plastových obalech je 2...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ 370W Sw
 

Seven advanced smart managed Layer 2+ Gigabit switches for high-performance connectivity. Non-PoE and Class 4 PoE (i.e. PoE+) 8-, 24- and 48-port models for deployment flexibility. 1G/10G SFP+ ports on 24-and 48-port models for fiber connectivity. Arub

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei AC650-256AP Wireless Access Controller (10*GE ports, 2*10GE SFP+ ports, with the AC/DC adapter)
 

The AC650-256AP is a small-capacity box wireless access controller (WAC) for small office home office (SOHO) enterprises. It can manage up to 256 access points (APs) and integrates the GE Ethernet switch function, achieving integrated access for wired and...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei AR720 2*GE combo WAN, 8*GE LAN, 2*USB 2.0, 2*SIC
 

Forwarding performance: 9 Mpps to 25 Mpps | Number of connected terminals: 700 | Fixed WAN ports: 2 x GE combo ports | Fixed LAN ports: 8 x GE ports (can be switched to WAN ports) | Dimensions (H x W x D): 43.6 mm x 442 mm x 220 mm Huawei NetEngine AR7

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS DN-931096 FTTH nástěnná zásuvka, 2x LC(APC) DX adaptér, pro povrchovou montáž
 

Skříň FTTH, s 2x LC(APC) DX adaptérem pro povrchovou montáž FTTH nástěnná zásuvka navržená minimalisticky pro rozvod až 4 vláken. Kompaktní ochranné pouzdro je perfektní v kabeláži FITH a kancelářské kabeláži pro spoje, zakončení a připojení vláken.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Rychlý optický konektor, SM LC / APC, balení 10 kusů
 

Rychlý optický konektor, SM LC/APC 10 kusů Rychlé konektory jsou navrženy tak, aby umožňovaly rychlé a snadné ukončení vláken v terénu. Pro nekomplikované rychlé opravy stávajících instalací i pro nové instalace, např. pro Fttx vnitropodnikovou kabeláž

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Huawei AR730 2*GE combo WAN, 1*10GE(SFP+) WAN, 8*GE LAN, 1*GE combo LAN, 2*USB 2.0, 2*SIC
 

Forwarding performance: 9 Mpps to 25 Mpps | Number of connected terminals: 1200 | Fixed WAN ports: 2 x GE combo ports, 1 x 10GE optical port (compatible with GE optical) | Fixed LAN ports: 1 x GE combo port, 8 x GE electrical ports (can be switched to WAN...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link ER706W-4G - AX3000 4G+ Cat6 LTE Wifi 6 Gigabitový VPN modem a router Omada
 

Gigabitový VPN router Omada 4G+ Cat6 AX3000 Podpora 4G+ Cat6: Vložte kartu Nano SIM a využívejte rychlost až 300 Mb/s.** Dvoupásmový router s Wi-Fi 6 AX3000: Podporuje 2402 Mb/s na frekvenci 5 GHz a 574 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz* 6 gigabitových etherne

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 254 mm (10 ") 9U nástěnná skříňka 464x312x300 mm, barva šedá (RAL 7035)
 

254 mm (10") 9U wall mounting cabinet 464x312x300 mm, color grey (RAL 7035) Description "254 mm (10") 9U wall mounting cabinet" 464x312x300 mm, color grey (RAL 7035) The DIGITUS® Professional Wall Mounting Cabinets are made for high demand IT-Infra

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link SG3428XF Omada 24-Port SFP L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ Slots
 

HARDWAROVÉ VLASTNOSTI Rozhraní • 20× Gigabit SFP sloty • 4× Gigabit Combo SFP/RJ45 porty • 4× 10G SFP+ sloty • 1× RJ45 Console Port • 1× Micro-USB Console Port Počet ventilátorů 1 ventilátor Fyzický bezpečnostní zámek ? Zdroj napájení • Duální red

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link SG3428X-M2 Omada 24-Port 2.5GBASE-T L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ Slots
 

HARDWAROVÉ VLASTNOSTI Rozhraní • 24× 10/100/1000Mbps/2,5Gbps RJ45 portů (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 4× 10G SFP+ sloty • 1× RJ45 konzolový port • 1× Micro-USB konzolový port Počet ventilátorů 1 Fyzický bezpečnostní zámek ? Zdroj napájení 100-

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link SG3452 JetStream Switch L2 48xGLAN s 4xSFP, OMADA SDN
 

HARDWAROVÉ VLASTNOSTI Rozhraní • 48× 10/100/1000 Mbps RJ45 porty (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 4× 100/1000 Mbps SFP sloty • 1× RJ45 Console Port • 1× Micro-USB Console Port Počet ventilátorů Bez ventilátoru Fyzický bezpečnostní zámek ? Zdroj n

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link SG2218 Omada 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP Slots
 

HARDWAROVÉ VLASTNOSTI Rozhraní • 16× 10/100/1000 Mb/s RJ45 portů (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 2× Gigabit SFP sloty Počet ventilátorů Bez ventilátoru Fyzický bezpečnostní zámek ? Zdroj napájení 100-240 V AC~50/60 Hz Rozměry (Š x H x V) 17,3×7,1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2024 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu