Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kód SWS    Názov produktu  
 
      Cena bez popl.
 
 
Skladom
404282

ASUS DSL-AC52U Dvoupásmový ADSL/VDSL modemový Wi-Fi router DSL-AC52U s podporou standardu 802.11ac

 
      109.94 EUR
 
 
Áno 
309801

Delock Keystone Box 8-portový, nástěný

 
      2.81 EUR
 
 
Áno 
VW325D

KGUARD CCTV kamera VW325D

 
      121.18 EUR
 
 
Áno 
404296

ASUS USB-N13 C1, 300Mb/s Wireless-N USB adaptér, WPS, AP, podpora Xlink Kai

 
      13.74 EUR
 
 
Áno 
644133

Belkin Surf N300 Router

 
      32.12 EUR
 
 
Áno 
644545

Belkin WeMo domácí vypínač + snímač pohybu

 
      73.68 EUR
 
 
Áno 
302093

Synology DS1815+ DiskStation (8 bay)

 
      770.03 EUR
 
 
Áno 
350189

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

 
      20.19 EUR
 
 
Áno 
SVK-88033XFV

vESCThroughput Capacity, V100R001 (per Mbps)

 
      26.24 EUR
 
 
Nie
311312

DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, nestíněný

 
      0.73 EUR
 
 
Áno 
107276

Wireless Display Adapter V2

 
      50.79 EUR
 
 
Áno 
DL0468

Delock Adapter RJ45 female > RJ45 female panel-mount Cat.6 UTP

 
      2.79 EUR
 
 
Nie
309893

Delock Keystone Module RJ45 samice > RJ45 samice Cat.5, spojka

 
      1.17 EUR
 
 
Áno 
309984

Delock Keystone Modul RJ45 samice > LSA Cat.6

 
      3.05 EUR
 
 
Áno 
307078

DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

 
      25.30 EUR
 
 
Nie
309922

Delock spojka RJ45 samice / samice Cat.6a

 
      2.81 EUR
 
 
Nie
SVK-88033XFW

vESC BasicSoftware - 4G, V100R001 (per Hundred Subs)

 
      26.09 EUR
 
 
Nie
455328

MikroTik RB941-2nD-TC, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

 
      20.10 EUR
 
 
Áno 
409669

ZyXEL NBG-418N v2, Router Wireless 802.11n (300Mbps), 4x10/100Mbps, SPI firewall, WPA2, 2x 5dBi antenna

 
      17.45 EUR
 
 
Áno 
306589

DIGITUS CAT6A Keystone Jack stíněný, RJ45 to LSA Toolfree

 
      2.52 EUR
 
 
Áno 
309891

Delock Keystone Module RJ45 samice > RJ45 samice Cat.6, spojka

 
      1.34 EUR
 
 
Áno 
402060

Netgear 5x 10/100/1000 Ethernet Switch

 
      32.17 EUR
 
 
Áno 
311533

DIGITUS Passive PoE Cable Kit

 
      3.21 EUR
 
 
Áno 
409920

ZyXEL GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop

 
      23.49 EUR
 
 
Áno 
409636

ZyXEL GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (

 
      15.03 EUR
 
 
Áno 
307043

DIGITUS 1-Port. USB 2.0 - Multifunkční Síťový server

 
      43.28 EUR
 
 
Áno 
474634

D-Link DIR-842 Wireless AC1200 DualBand

 
      52.78 EUR
 
 
Áno 
433102

Opticord Optická Spojka SC SM

 
      0.63 EUR
 
 
Nie
334004

DIGITUS CAT 6 Keystone Jack, shielded, 250 MHz acc. ISO/IEC 11801:2002 AM2:2009/09, tool free connection

 
      2.03 EUR
 
 
Áno 
474506

D-Link DGS-105/E 5-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

 

 A 

    17.49 EUR
 
 
Áno 
SVK-88033XFX

vESC BasicSoftware - 4G, V100R001 (per eNodeB)

 
      39.74 EUR
 
 
Nie
474602

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

 
      6.37 EUR
 
 
Áno 
409315

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

 
      52.93 EUR
 
 
Áno 
455069

Ubiquiti NanoStation Loco M5, anténa 2x13dBi, outdoor klient MIMO 5GHz, AirMax Station

 
      54.54 EUR
 
 
Áno 
554481

ASUS PCE-N10, Wireless-N150 PCI Express Adapter

 
      10.29 EUR
 
 
Áno 
455366

Ubiquiti UniFi AP AC LITE (pasivní 24V PoE)

 
      83.01 EUR
 
 
Áno 
307404

DigitusUSB 2.0 na Fast Ethernet Adapter, 1, RJ 45, USB-Male, 10/100Mbit, XP, Vista, 7, Max OS X

 
      8.81 EUR
 
 
Áno 
474603

D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch

 
      7.87 EUR
 
 
Áno 
455407

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

 
      11.24 EUR
 
 
Áno 
402759

Netgear 8x 10/100 Port switch, external power supply

 
      26.22 EUR
 
 
Áno 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu