Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MikroTik RB260GSP, 5-port Gigabit smart switch with SFP cage, SwOS, plastic case, PSU, POE-OUT

RB260GSP je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem!!! Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS. SwOS lze tedy plně nastavi...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
48.72 EUR 58.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-24HP, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), PoE 802.3at (H

28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount Smart managed switch with essential L2...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
347.18 EUR 416.62 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear N300 WIFI RANGE EXTENDER

Rozšiřuje pokrytí signálem bezdrátové sítě Univerzální kompatibilita Snadná instalace - není zapotřebí CD Umožňuje připojit iPad®, smartphony a další zařízení Univerzální Wi-Fi extender od společnosti NETGEAR efektivně zdvojnásobuje pokrytí bezdrátovým s...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.99 EUR 26.39 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
emGo U25 WiFi Repeater/Access Point 300Mbps, 802.11b/g/n, LAN

300 Mbps WiFi opakovač s integrovanými anténami Repeater, Repeater WISP, Access point, Router, AP client, AP client WISP Podporuje standardy WiFi (IEEE802.11b/g/n 2.4GHz sítě) Max. přenosová rychlost dat 300 Mbps při použití bezdrátové sítě standar...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.99 EUR 20.39 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti PowerBeam M5 300mm, venkovní, 5GHz MIMO, 2x 22dBi, AirMAX

PowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena, instalace v terénu je nyní rychlejší a pohodlnější, pro zajímavost bych zmínil tlačítko p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
73.96 EUR 88.75 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
OMEGA WI-FI REPEATER 300Mbps 2*2dBi SMART O25 černý

Pokud je signál vaší Wi-Fi v některých pokojích příliš slabý, můžete snadno rozšířit rozsah použitím OMEGA O25 WIFI opakovače. To umožňuje zesílit Wi-Fi signál k pokrytí většího prostoru. Hlavní rysy: · IEEE 802.11n Zpětně kompatibilní s 802.11b / g · Sn...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.88 EUR 16.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ASUS RT-AC58U Dvoupásmový gigabitový WiFi router - AC1300

Wireless-AC1300 Dual-Band USB3.0 Gigabit Router 802.11ac, 867Mbps (5GHz) 802.11n, 400 Mbps (2.4GHz with 256-QAM) ASUS AiCloud/AiRadar/VPN Server/USB printer Server / FTP server, ASUS Router APP, MU-MIMO support

Cena bez DPH /  Cena s DPH
87.13 EUR 104.56 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Synology RS816 Rack Station

1U 4šachtový rackmount NAS je hluboký pouze 30,5 cm, díky čemuž jej lze využít v serverových skříních s malou hloubkou nebo i v rackových skříních na zdi - což je ideální pro firmy, které potřebují šetřit místem. To vše není u RS816 na úkor pracovního vý...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
479.25 EUR 575.10 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
i-Tec PCIe Gigabit Ethernet Card 1000/100/10MBps, včetně Low Profile

PCI-Express síťový adaptér rozšíří Váš počítač s rozhraním PCI express x1 o vysokorychlostní gigabit ethernetové připojení. Podporuje rychlost přenosu dat 10 / 100 / 1000 Mbps. Karta nabízí nejnovější technologie v oblastech Power managementu a gigabitový...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.13 EUR 9.76 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také s...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.63 EUR 12.76 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFiSwitch US-16-150W - UniFi Switch, 16 ports, 150W

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-16-150W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 150W. Managovatelný switch 16 GB metalických portů + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustnost 18 Gbps. Jeho největší předností je gigab...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
298.04 EUR 357.65 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL NWA1123-AC v2, Standalone Dual Band/Dual Radio 802.11a/b/g/n/ac Wireless Business Access Point, 4 modes (AP, Repe

Dual Band/Dual Radio 802.11a/b/g/n/ac Wireless Business Access Point, 4 modes (AP, Repeater, Bridge, Client), WPA2, PoE, WMM, 2x 3dBi, 16 SSID, Smoke detector design Kompaktní konstrukce pro montáž na strop Schválen pro instalaci do podhledu díky použ

Cena bez DPH /  Cena s DPH
97.90 EUR 117.48 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti INS-3AF-I-G PoE Instant 8023af Adapter, Indoor, Gigabit - vnitřní

Vnitřní PoE extraktor pro napájení většiny RouterBOARDů nebo zařízení od Ubiquiti s gigabitovým portem. Jedná se o převodník z aktivního napájení označeného jako 802.3af na pasivní PoE 24V/0,5A s maximální zátěží 12W. Fyzické charakteristiky Provozní tep...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
19.01 EUR 22.81 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 100

iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 100

Cena bez DPH /  Cena s DPH
45.95 EUR 55.14 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DIR-600/E Wireless 150 Router with 4 Port 10/100 Switch

Bezdrátový G směrovač Pomocí bezdrátového G směrovače D-Link DIR-300 můžete sdílet bezdrátově vysokorychlostní připojení k Internetu, takže několik lidí může současně surfovat, chatovat nebo kontrolovat e-maily. Tento směrovač pracuje jako srdce vaší Wi-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.48 EUR 19.78 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC, MMF 1000BASE-SX SFP transceiver, for multimode fiber, 850 nm wavelength, support up to 550 m 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m 50/125um MMF @ 400 MHz/km,...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
87.60 EUR 105.12 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
D-Link 16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MAC b...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
113.78 EUR 136.54 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Blank Patch Panel, 24 port, stíněný, 1U, černý

Neosazený patch panel pro instalaci keystone (pouze plech s otvory pro keystone) Patch Panel, Blank, 24 Port, 1 unit height black color 9005 • Universal applicable for RJ45 and fiber optic Keystone Jack modules • Suitable for 19“ installation • Color: b...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.59 EUR 9.11 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SG300-28, 26xGigabit+ 2xSFP Switch

26x10/100/1000 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 56GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Address Table...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
488.85 EUR 586.62 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Digitus Patch Panel 10", CAT5E,nestíněný, 12x 8P8C LSA, černý,1U

Patch Panel, CAT5E, 10", unshielded 12 X RJ45 Socket 8P8C, LSA, 1 HU Color black Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e, manufactured as per EIA/TIA 568. • H

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.70 EUR 15.24 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Patch Panel, Cat 5e, nestíněný, 19", 24 port , LSA

Patch Panel, CAT5E, Unshielded (nestíněný), 19", 24 X 24 X Unshielded RJ45 Socket, 8P8C, LSA, 1 HU black Color Unshielded CAT5e patch panels. Cable installation via color-coded double block terminals (LSA+ /terminal block). • Category 5e,EN-50173, I

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.02 EUR 20.42 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL PoE12-HP, Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W)

Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W) PoE je standard na bázi technologie, která určuje, jak moc je distribuován spolu s údaji o standardu Ethernet LAN kabel. Norma specifikuje IEEE802.3af poskytovat až 15,4 W pro napájení zařízení a na...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
40.63 EUR 48.76 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
19" vyvazovací panel 1U jednostranná plastová lišta

Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 1U - plastová lišta z přední strany - barva černá

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.17 EUR 8.60 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km The perfect converter solution for...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.03 EUR 31.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RB2011UiAS-IN with desktop case and power supply (RouterOS L5)

RouterBoard Mikrotik RB2011UiAS-IN je RouterBoard s možností optického portu pomocí SFP modulu navíc doplněný sériovým a USB portem. Boxový router v kovovém case vínové barvy určený jako CPE do FTTx sítí. Tento model diponuje celkem 11 porty - 1x Gigabito...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
88.82 EUR 106.58 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 5xGbE (mngt. via PC utility-monitoring also via WEB)

Přepínače řiditelné prostřednictvím PC utility Tato rodina přepínačů nabízí možnosti sledování a správy, neomezuje se jen na pouhé propojení stanic. Veškeré funkce jsou k dispozici za velice dostupnou cenu, která z těchto přepínačů činí ideální volbu při ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
30.06 EUR 36.07 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL SBG3300, Annex B VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurre

Annex B VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurrent VPN (IPSec/L2TP/PPTP) tunnels, ACL rules, SPI firewall, DDoS prevention

Cena bez DPH /  Cena s DPH
128.67 EUR 154.40 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Gigabitový stíněný 12-portový pasivní POE panel

Panel do 19" racku integrující 12 gigabitových stíněných pasivních POE injektorů s napájecím rozsahem 24 - 57V. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Ochrana proti přepětí (65...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
57.95 EUR 69.54 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Outdoor+, venkovní accesspoint MIMO 2,4GHz

UBNT UAP Outdoor+ je inovativní venkovní řešení UniFi 2x2 300Mbps / 802.11b/g/n. UAP Outdoor je venkovní access point, obsahující dvě omni antény. Jednotka umožňuje komunikaci reálnou rychlostí až 150 Mbps a je určena zejména pro sklady či prostory s více...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
129.47 EUR 155.36 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
WD My Cloud 3TB Ext. 3.5" RJ45 (GLAN), USB 3.0, 2xDualCore CPU

Uloží všechno. Přístup odkudkoliv. Konečně - dejte svým zákazníkům kompletní řešení pro ukládání všech souborů na jednom místě, k nimž můžete přistupovat odkudkoliv - z PC, tabletu nebo chytrého telefonu. Automatické zálohování souborů Vás přesvědčí o max...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
139.36 EUR 167.23 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 5 portů 10/100 Mb/s -...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.73 EUR 6.88 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear 1PT AC750 WIFI RANGE EXTENDER

Product Number : EX3700 WiFi Technology: 802.11ac WiFi Performance: AC750 (750 Mbps)† WiFi Band. 2.4GHz and 5GHz Number of Ethernet Ports. One (1) fast Ethernet port Number of USB ports: Not applicable Key Features: * Extend Internet...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
40.26 EUR 48.31 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Linksys EA2750 N600 Dual-Band Smart Wi-Fi Wireless Router

Enjoy reliable Wireless-N coverage with speeds up to N300 •Simultaneous dual-band •Linksys Smart Wi-Fi •4 Gigabit Ethernet ports •1 USB 2.0 port RELIABLE, SMOOTH WI-FI WITH SIMULTANEOUS DUAL BAND Offering wireless speeds of up to N300 + N300 Mbps* and si...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
60.46 EUR 72.55 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL WAC6103D-I, Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual

Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access Point, Dual optimized antenna for flexible usage as Ceiling/Wall mount, 1GbE LAN + 1GbE Uplink ports, PoE, no PSU, Slim and slick design AP 3x3 standardu 802.11ac s ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
332.66 EUR 399.19 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP AC PRO, 5-Pack, PoE není součástí balení

Ubiquiti UniFi AC Pro je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 3x3 MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 1300+450 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a díky voděodolnému provedení i ven...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
657.48 EUR 788.98 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Grandstream GXP1620 [VoIP telefon - 2x SIP účet, HD audio, 3 program.tlačítka, switch 2xLAN 10/100Mbps]

Grandstream GXP1620 Nový IP telefon od společnosti Grandstream je určen jako náhrada předešlého modelu GXP1400. Jsou podporovány 2 SIP účty, každý signalizován vlastní LED odlišné barvy. Displej má

Cena bez DPH /  Cena s DPH
50.23 EUR 60.28 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RBSXT5HacD2n, SXT Lite5 ac, 2x16dBi, 802.11ac, RouterOS L3, PoE, zdroj

SXT Lite5 ac je nové a cenově velmi příznivé zařízení podporující nejnovější 802.11ac normu. Jednotka je vybavena výkonným 650MHz procesorem, 64MB RAM, 10/100Mbps Ethernetovým portem a 5GHz vestavěnou směrovou 16dBi anténu s vyzařovacím úhlem 28°. SXT Li...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
55.34 EUR 66.41 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1100-10HP, 10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (Green), PoE 802.3at(Hig

10-port Desktop Gigabit Ethernet switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 120W Neblokující přenos maximální rychlostí přenosového média (wire speed) Podpora automatického rozpoznání MDI/MDI-X Soulad ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
138.89 EUR 166.67 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Synology router RT1900ac

Výkonný router pro domácí i firemní použití s kombinovanou propustností (2,4GHz+5GHz) 1900Mbps a vynikajícím pokrytím. Optimalizovaný na rychlost a spolehlivost, nabízí možnost detailního nastavení vč. řízení provozu, časové omezení přístupu... Využívá sy...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
147.23 EUR 176.68 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps, bez ext. napájení, černý

MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps, bez extexrního napájení, černý Kompaktní USB HUB vhodný například k notebooku nebo stolnímu PC pro rozšíření počtu USB 2.0 portů nebo připojení počítače do 'sítě/Internetu přes RJ-45 port.. Baleno...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.01 EUR 10.81 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu