Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Cisco SF200-24P 24-Port 10/100 PoE, 2 combo GBIC, PoE 100W/12 port

- 24 10/100 ports - 2 combo mini-GBIC ports (Each combo mini-GBIC port has one 10/100/1000 Ethernet port and one mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, with one port active at a time) - PoE Power Dedicated to PoE 100W Number of Ports That Support PoE ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
224.13 EUR 268.96 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Cisco SG 300-52 52-port Gigabit Managed Switch

50x10/100/1000 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 104GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Address Table 8000, ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
729.63 EUR 875.56 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC, MMF 1000BASE-SX SFP transceiver, for multimode fiber, 850 nm wavelength, support up to 550 m 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m 50/125um MMF @ 400 MHz/km,...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
72.72 EUR 87.26 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
J&J GentleBOX JR-200, venkovní box pro AP, RouterBOARD

Použití: GentleBOX je kompletní a ideální venkovní box pro AP, RouterBOARD a další elektroniku. S GentleBOXem zapomeňte na rozměřování a vrtání! Vše je připraveno. S GentleBOXem zapomeňte na shánění kabelových průchodek a montážního materiálu! Vše je

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.19 EUR 12.23 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL ZyWALL IPSec VPN Client 1Pack, GreenBow, W2K, XP32bit, Vista 32/64bit, Windows Server 2003 32bit, 2008 32/64bit,

ZyWALL IPSec Client - 1 licence, GreenBow, Windows XP, Vista 32, 10 Jednoduchý a bezpečný přístup do firemní sítě odkudkoli - Přehledný průvodce instalací a panel připojení - Podpora všech typů připojení: Dial-up, Ethernet, Wi-Fi, 3G, atd. - Kompatibilní...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
48.13 EUR 57.76 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
CQpoint CQ-C112 - USB Wi-Fi klient 802.11N 150M

USB Wi-fi doongle/adaptér Příjímač WI-Fi signálu s podporou protokolu 802.11n/g/b, rychlost přenosu až 150 Mbs Operační módy Infrasturcture a Ad-hoc Podpora WPS, WPA, TKIP/AES Šifrování 64/128-bit WEP

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.82 EUR 5.78 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear AC1900 Nighthawk Smart WiFi Router

AC1900 WiFi—600+1300 Mbps rychlost 1GHz dvoujádrový procesor Pokročilá funkce pro lag-free gaming Prioritní pásmo pro streamování videa a hudby 100% rychlejší pro mobilní zařízení WiFi Performance: AC1900 WiFi (600 + 1300 Mbps)† WiFi Rozsah: Velmi vel...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
131.20 EUR 157.44 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Plug & View Opti Vario, 2MP H.264 IP 11N Day & Night varifokální Bullet kamera 1600x1200, 15fps, 12V, 2GB TF

DIGITUS Plug&View OptiVario, 2MP H.264 IP 11N Day&Night Varifocal Bullet camera 1600x1200, 15fps, 12V, 2GB TF Malá DIGITUS ® Plug & View Opti Vario je profesionální IP kamera pro dohled pokojů, hal a venkovních ploch . Optický zoom je nastaven přímo na ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
176.30 EUR 211.56 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik CRS125-24G-1S-RM with Atheros AR9344 CPU, 128MB RAM, 24xGigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5, LCDpanel

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nová řada Cloud Core Switchů pracujících na třetí síťové vrstvě a oživené RouterOS. Switch osazen čtyřiadvaceti gigabitovými ethernet porty, jedním SFP...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
144.36 EUR 173.23 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD with Atheros AR9344 CPU, 128MB RAM, 24xGigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5, LCDpan

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nová řada Cloud Core Switchů pracujících na třetí síťové vrstvě a oživené RouterOS. Switch osazen čtyřiadvaceti gigabitovými ethernet porty, jedním SFP...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
164.54 EUR 197.45 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
WD My Cloud 3TB Ext. 3.5" RJ45 (GLAN), USB 3.0, 2xDualCore CPU

Uloží všechno. Přístup odkudkoliv. Konečně - dejte svým zákazníkům kompletní řešení pro ukládání všech souborů na jednom místě, k nimž můžete přistupovat odkudkoliv - z PC, tabletu nebo chytrého telefonu. Automatické zálohování souborů Vás přesvědčí o max...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
152.68 EUR 183.22 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti AirGateway Long Range, vnitřní mini AP/Router, 2,4Ghz, 802.11n

Unikátní miniaturní řešení AP/Router výrobce Ubiquiti. Jednoduchým připojením k PoE adaptéru tak dostanete "neviditelné" AP, které Vám spolehlivě pokryje minimálně jednu místnost WiFi signálem. Jedinečný produkt v podání výrobce Ubiquiti Vám umožní jednod...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.39 EUR 32.87 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing Prioritize Multimedia Streams for Optimized Video and Online Gaming Enjoyments The ZyXEL GS-105S 5-Port Desktop Gigabit ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.00 EUR 18.00 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL NAS326, 2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual Core CPU 1.3GHz, 512MB DDR3 memory, 2 SATA II 2.5"/3.5"HDD

2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual Core CPU 1.3GHz, 512MB DDR3 memory, 2 SATA II 2.5"/3.5"HDD, RAID 1/0, JBOD, 2x USB 3.0 + 1x USB2.0, 1Gbps LAN, DLNA, FTP, BitTorrent Client, ownCloud/Dropbox/Memopal, HDD not included, smart fan Zero-confi

Cena bez DPH /  Cena s DPH
101.09 EUR 121.31 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1510-52 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 2 10G SFP+ and 2 SFP ports (smart fans)

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
595.28 EUR 714.34 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP TS-251+ Turbo NAS server, 2,4 GHz QC/2GB/2x HDD/2xGL/HDMI/USB 3.0/Raid 0,1/iSCSI/DO

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Čím dál tím více uživatelů, kteří se setkávají se zvýšenou poptávkou po ukládání a sdílení dat a zpracování multimédií očekává systém NAS...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
332.49 EUR 398.99 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
QNAP TS-451+ Turbo NAS Server, 2,4 GHz QC/2GB/4xHDD/2xGL/HDMI/USB 3.0/R0,1,5,6/iSCSI/DO

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Čím dál tím více uživatelů, kteří se setkávají se zvýšenou poptávkou po ukládání a sdílení dat a zpracování multimédií očekává systém NAS...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
443.34 EUR 532.01 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps, bez ext. napájení, černý

MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps, bez extexrního napájení, černý Kompaktní USB HUB vhodný například k notebooku nebo stolnímu PC pro rozšíření počtu USB 2.0 portů nebo připojení počítače do 'sítě/Internetu přes RJ-45 port.. Baleno...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.60 EUR 12.72 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti PowerBeam5 AC 300mm, venkovní, 5GHz AC, 2x 22dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC

PBE-5AC-300 je vhodné zařízení pro PtP spoje se ziskem antény 22dBi z ACčkové řady, která doshauje velice vysokých přenosových rychlostí a stabilního spojení i v zarušeném prostředí. Jednotka je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX AC a je určena pr...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
92.11 EUR 110.53 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti LiteBeam M5-23, venkovní, 5GHz, 23dBi, AirMAX

LiteBeam M5-23 je nejnovější a nejlevnější klientská jednotka (zařízení umí pouze módy klient a klient router / WISP) vytvořena z lehkých a kompaktních materiálů. Jednotka byla navržena pro nejlepší poměr ceny/výkonu v pásmu 5GHz. Celosvětové bezlicenční...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
44.28 EUR 53.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti PowerBeam5 AC 300mm, venkovní, 5GHz AC, 2x 22dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC

PBE-5AC-300 je vhodné zařízení pro PtP spoje se ziskem antény 22dBi z ACčkové řady, která doshauje velice vysokých přenosových rychlostí a stabilního spojení i v zarušeném prostředí. Jednotka je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX AC a je určena pr...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
109.52 EUR 131.42 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RBSXT5HacD2n, SXT Lite5 ac, 2x16dBi, 802.11ac, RouterOS L3, PoE, zdroj

SXT Lite5 ac je nové a cenově velmi příznivé zařízení podporující nejnovější 802.11ac normu. Jednotka je vybavena výkonným 650MHz procesorem, 64MB RAM, 10/100Mbps Ethernetovým portem a 5GHz vestavěnou směrovou 16dBi anténu s vyzařovacím úhlem 28°. SXT Li...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
54.00 EUR 64.80 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear VDSL MODEM

Product Number : DM200 Modem: VDSL/ADSL Number of Ethernet Ports: One (1) LAN Ethernet RJ-45 port Key Features High-speed VDSL/ADSL Internet access Compatible with VDSL, VDSL2, ADSL, ADSL2, & ADSL2+ Auto detection for universal DSL...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
44.39 EUR 53.27 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.24 EUR 13.49 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RBwAPG-5HacT2HnD-BE, venkovní AP, ROS L4, 1xGLAN, 2.4Ghz + 5GHz, Černá plast. krabice, nap. adap

RBwAPG-5HacT2HnD-BE je velice diskrétní venkovní bezdrátové zařízení pro připojení mobilních telefonů a počítačů. Ideální pro pokrytí části domu, zahrady nebo terasy. wAP disponuje jedním 10/100/1000Mbps Ethernetovým portem a umožňuje montáž na zeď. Vypa...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
76.63 EUR 91.96 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1420 5G Switch

Specifikace Diferenciátor Unmanaged 5-port desktop Gigabit Ethernet switch designed for small offices. Porty (5) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a procesor Packet buffer size: 1 Mb Čekací ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
30.07 EUR 36.08 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1420 24G Switch - JG708B

JG708B - Management: Unmanged - Layer 2: L2 switching - 24x 100/1000 RJ45 portů - Montáž do 19“ racku. Úchytky jsou součástí balení.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
131.58 EUR 157.90 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
ASUS RP-AC53, Dvoupásmový AC750 Wi-Fi Repeater

Dvoupásmový AC750 Wi-Fi Repeater Navyšte výkon vaší Wi-Fi sítě - Rozšiřte vaši dvoupásmovou síť 802.11ac Wi-Fi na rychlost až 733Mb za sekundu.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
50.04 EUR 60.05 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking N4032 24x 10GBASE-T Fixed Ports 1x Hot Swap Modular Bay 2x Power Supplies Included/3Yr ProSupport and N

Dell Networking N4032 24x 10GBASE-T Fixed Ports 1x Hot Swap Modular Bay 2x Power Supplies Included/Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service Parts Only Management Features Switch layer* L3 Switch type* Managed Quality of Service (

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5 852.75 EUR 7 023.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Service Processing AC Unit (vESC)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3 127.92 EUR 3 753.50 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Power Cords Cable,Europe AC PowerCable,250V10A,3m,PFSM,H05VVF

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.49 EUR 4.19 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
eSight eLTEDevcice Manager License-1 eCNS

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 212.98 EUR 2 655.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ServiceProcessing AC Unit (vESC)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7 743.53 EUR 9 292.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Signal Cable,ShieldedStraight Through Cable,20m,MP8-II,CC4P0.5GY(S),MP8-II,FTP

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.49 EUR 4.19 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi UAP AC Mesh 802.11AC Indoor/Outdoor Access Point, 24V/802.3af PoE

Popis produktu UAP-AC-M je bezdrátový access point 2x2 MIMO s modulační rychlostí až 300 Mbs pro pásmo 2.4 GHz (802.11b/g/n) a až 866 Mbps pro pásmo 5 GHz (802.11a/n/ac). Vzhledem k minimálním rozměrům je možné jednotku diskrétně včlenit do jakéhokoliv p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
90.89 EUR 109.07 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RBwAP2nD, venkovní AP, ROS L4, 1xLAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n, Bílá plast. krabice, napájecí adaptér

RBwAP2nD je velice diskrétní venkovní bezdrátové zařízení pro připojení mobilních telefonů a počítačů. Ideální pro pokrytí části domu, zahrady nebo terasy. wAP disponuje jedním 10/100Mbps Ethernetovým portem a umožňuje montáž na zeď. Vypadá velmi decentn...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
37.64 EUR 45.17 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Synology DS216play DiskStation

S 4K UHD transkódováním je DS216play jako stvořený pro multimédia DS216play je dvoušachtový a procesně výkonný NAS s funkcí převodu videa 4K Ultra HD, s nímž si můžete vychutnat záznamy ve vysokém rozlišení i všechny ostatní parametry plně vybaveného NAS...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
226.38 EUR 271.66 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock WLAN anténa RP-SMA 802.11 ac/a/h/b/g/n 4 ~ 7 dBi všesměrová s otočným kloubem

Anténu Wireless LAN lze připojit k přístroji s RP-SMA rozhraním, aby bylo možné odesílat a přijímat signály. Specifikace • WLAN anténa externí s kloubem, otočný • RP-SMA konektor • Frekvenční rozsah: 2,4000 ~ 2,4835 GHz, ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.46 EUR 10.15 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Synology DiskStation DS116

Synology® DiskStation DS116 je kompaktní 1šachtový server NAS s vynikajícím výkonem, který umožňuje novým způsobem ukládat, sdílet, přenášet a synchronizovat data v každodenním životě. Díky komplexním firemním a multimediálním aplikacím je zařízení DS116 ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
144.72 EUR 173.66 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti ETH-SP - ethernetová přepěťová ochrana

UBNT ETH-SP je přepěťová ochrana od výrobce Ubiquiti networks pro venkovní jednotky. Jedná se o účinnou ochranu zařízení (včetně PoE napájených zařízení) s rychlostí připojení až 1 Gbps, které umožní přesměrovat škodlivé elektrostatické výboje a přepětí p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.83 EUR 14.20 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu