Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MikroTik RouterBOARD RB931-2nD, hAP mini, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 3xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

RB931-2nD nebo-li hAP mini je velmi malý 2GHz AP/Router s 81mm výškou, který je určený do domácnosti nebo kanceláře, kde převažují zařízení připojené přes Wi-Fi. Pro připojení do internetu a připojení pevných počítačů do sítě poslouží trojice 100Mbps ethe...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.74 EUR 16.49 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti ETH-SP-G2 - ethernetová přepěťová ochrana, max. 10kA

UBNT ETH-SP-G2 je přepěťová ochrana od výrobce Ubiquiti networks pro venkovní jednotky. Jedná se o účinnou ochranu zařízení (včetně PoE napájených zařízení) s rychlostí připojení až 1 Gbps, které umožní přesměrovat škodlivé elektrostatické výboje a přepět...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.04 EUR 10.85 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Synology DS216se DiskStation

Synology DiskStation DS216se je dvoušachtové NAS zařízení nenáročné na rozpočet, ideální pro váš první cloud nebo snadný a plně vybavený souborový server. DS216se, jehož součástí je i DiskStation Manager, nabízí díky vestavěným aplikacím a šikovným přídav...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
132.94 EUR 159.53 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti PowerBeam 5 AC, AirMax AC anténa 620mm

NanoBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena, instalace v terénu je nyní rychlejší a pohodlnější, pro zajímavost bych zmínil tlačítko pr...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
168.28 EUR 201.94 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL WRE2206, Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater, Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS b

Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater, Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS button, WEP/WPA/WPA2 Až o 30 % silnější bezdrátové pokrytí Tlačítko WPS pro rychlé a snadné nastavení Wi-Fi extenderu Dioda indikující sílu signálu p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25.33 EUR 30.40 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock 19” Patch Panel 24 Port Cat.6 black

Tento Patch Panel od Delocku může být namontován do 19” racku. Pomocí zářezového nástroje můžete nainstalovat do LSA bloků až 24 síťových kabelů. Specifikace • Konektory: externí: 24 x RJ45 jack interní: LSA block • Pro montáž do 10” racků,

Cena bez DPH /  Cena s DPH
56.41 EUR 67.69 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N3024F L3 24x1GbE SFP 2xCombo 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU air 1x AC PSU

Dell Networking N3024F L3 24x1GbE SFP 2xCombo 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking IO to PSU air 1x AC PSU 24 portů SFP, 1000 Mb, s automatickou detekcí Dva integrované 10GbE porty SFP+ Dva kombinované GbE porty pro média, flexibilní pro metalické i op

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 111.54 EUR 2 533.85 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear AC1600 WIFI ROUTER

WiFi Technology 802.11ac Dual Band Gigabit WiFi Performance AC1600 WiFi (300+1300Mbps)† WiFi Range Large homes WiFi Band Simultaneous dual band 2.4 & 5GHz Number of Ethernet Ports Five (5) 10/100/

Cena bez DPH /  Cena s DPH
71.76 EUR 86.11 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RB760iGS, hEX S, 5xGLAN, SFP, USB, L4, PSU

RB760iGS neboli hEX S je 5-portový Gigabitový router pro místa, kde není zapotřebí bezdrátové připojení. Ve srovnání s obyčejným hEX modelem má model hEX S také port SFP a výstupní PoE-Out na portu č.5.Jedná se o cenově dostupný, malý, snadno ovladatelný,...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
46.36 EUR 55.63 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 5 portů 10/100 Mbit p

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.89 EUR 9.47 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fast Ethernet PCI Card 10/100Mbit Realtek WOL

PCI karta Ethernet 10/100 Mbit čipset Realtek 8139D, možnost WOL na PCI 2.2 20 / 200 Mbit full duplex Fast Ethernet PCI Card 10/100MBIT, Realtek8139D,1 RJ-45, WOL for PCI 2.2 • Realtek Chipset • IEEE 802.3 and IEEE 802.3u compatible • 20 / 200 Mbit f...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.65 EUR 7.98 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Switch

Cenově výhodné gigabitové připojení pro stolní počítače Díky novým stolním gigabitovým přepínačům D-Link s vysokou hustotou portů nebyl upgrade vašich počítačů na gigabitové připojení nikdy tak cenově výhodný a snadný jako nyní. Tyto stolní gigabitové

Cena bez DPH /  Cena s DPH
72.48 EUR 86.98 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-16 Smart switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA

Cena bez DPH /  Cena s DPH
101.40 EUR 121.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-48 Smart switch, 48x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

DGS-1248T spojuje snadnost instalace s výjimečným výkonem a sadou funkcí. Obsahuje 48 10/100/1000BASE-T portů a 4 rozšiřující combo SFP sloty. DGS-1248T je zkonstruován s cílem umožnit snadný a ekonomický přechod z platformy 10BASE-T nebo 100BASE-TX na 10...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
261.88 EUR 314.26 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Netgear ProSafe 24x 10/100 Smart Switch with 4 Gigabit Ports and 24 Ports PoE

ProSafe 24x 10/100 Smart Switch with 4 Gigabit Ports and 24 Ports PoE PROSAFE 24x10/100 SMART SWITCH with FULL POE PROSAFE™ 24+4 10/100 SMART SWITCH WITH FULL POE FS728TP Full 24 10/100 Smart Switch with 24 PoE Ports Four gigabit ports for hi

Cena bez DPH /  Cena s DPH
323.77 EUR 388.52 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Blank Patch Panel, 16 port, nestíněný, 1U, černý

Neosazený patch panel pro 16 keystone bez vyvázání DIGITUS Modular Patch Panel, unshielded 16-port, Blank, 1U, Rack Mount Color black RAL 9005 • Patch Panel for Keystone Jacks • Unshielded • Suitable for 483mm (19") Rack Mount • 1U • Color bla...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.26 EUR 3.91 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus 19" vyvazovací panel klecový 1U, černý

kovový panel s kovovovými úchyty Suitable for all 483mm (19") applications in every cabinet. Insertable for cable management. o Fixing at 483mm (19") mounting angles o Sheet steel o Removable front shield o Color black RAL 9005 1U cable manage

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.79 EUR 18.95 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Linksys WRT54GL 54Mbps Wi-fi Linux Router w/4port

The Linux-based Wireless-G Linux Broadband Router was created specially for hobbyists and wireless aficionados. Add wireless capability to your wired network and enjoy the convenience that comes when you eliminate cables. Add wireless devices to your netw...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
49.41 EUR 59.29 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel ES1100-16P, 16-port 10/100Mbps Ethernet switch, 8x PoE (802.3af), Green (802.3az), 19" rackmount

16-port 10/100Mbps Ethernet switch, 8x PoE (802.3af), Green (802.3az), 19" rackmount Zelená síť ES1100-16P pamatuje na ochranu přírody a současně nabízí Ethernetové rychlosti 10/100M, které se stávají nutností pro síťové aplikace příští generace. Obsahuj...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
150.66 EUR 180.79 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL ZyWALL IPSec VPN Client 5Pack, GreenBow, W2K, XP32bit, Vista 32/64bit, Windows Server 2003 32bit, 2008 32/64bit,

ZyWALL IPSec VPN Client 5Pack, GreenBow, W2K, XP32bit, Vista 32/64bit, Windows Server 2003 32bit, 2008 32/64bit, W Jednoduchý a bezpečný přístup do firemní sítě odkudkoli - Přehledný průvodce instalací a panel připojení - Podpora Windows 2000, XP 32bit, ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
236.61 EUR 283.93 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
iCard 1-year IDP for USG 50

iCard 1-year IDP for USG 50

Cena bez DPH /  Cena s DPH
55.84 EUR 67.01 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-10P L2/L3 Smart+ PoE switch, 8x GbE PoE+, 2x SFP, PoE 65W, fanless

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA

Cena bez DPH /  Cena s DPH
124.77 EUR 149.72 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1100-24 24-port 10/100/1000 EasySmart Switch

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for traffic segmentation AutoSurveillance VLAN for eas...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
89.08 EUR 106.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DES-105/E 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Unmanaged Switch

Plug and Play operation 5 Fast Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with metal

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.15 EUR 13.38 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. The perfect converter solution for various fiber media Transforms wire based network media to fiber optic High quality and excellent ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
35.82 EUR 42.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Synology DS115j DiskStation

Kompaktní, lehký a energeticky úsporný DS115j je ideální pro domácí uživatele, kteří si hlídají svůj rozpočet a hledají jednoduchý NAS server s mnoha funkcemi. Zálohujte snadno dokumenty, sledujte živé přenosy z kamer nebo si vytvořte osobní cloud pro sdí...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
85.01 EUR 102.01 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear 1PT AC1200 WIFI RANGE EXTENDER

Product Number: EX6150 WiFi Technology: 802.11ac WiFi Performance: AC1200 (300 Mbps+900 Mbps)† WiFi Band: Dual Band 2.4 & 5GHz Number of Ethernet Ports: One (1) 10/100/1000 Ethernet ports with auto-sensing technology Number of U

Cena bez DPH /  Cena s DPH
57.44 EUR 68.93 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL ZyWALL USG40, Security Firewall, VPN: 10x IPSec/ 15x SSL (5 default), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x OPT, 1x U

Security Firewall, VPN: 10x IPSec/ 15x SSL (5 default), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x OPT, 1x USB, Fanless, Wireless Controller for up to 10 (default 2) WAC6xxx/NWA3000-N/5000-N series of APs, Optional: IDP, Antivir, Antispam, Content Filtering, no ra...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
331.90 EUR 398.28 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL ZyWALL USG40 UTM BUN, Security UTM solution: Firewall, VPN: 10x IPSec/ 15x SSL (5 default), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ,

Security UTM solution: Firewall, VPN: 10x IPSec/ 15x SSL (5 default), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x OPT, 1x USB, Fanless, Wireless Controller for up to 18 (default 2) WAC6xxx/NWA3000-N/5000-N series of APs, included 1-year licenses of IDP, Antivir (Ka...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
409.28 EUR 491.14 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netis 150Mbps Wireless N Router 1T1R

• Wireless-N router s rychlostí až 150Mbps • Multi-Wireless přenosové režimy: AP, WDS, AP + WDS, Client, Repeater • Snadné nastavení zabezpečení sítě díky šifrovacímu tlačítku WPS • Jedna pevná 5dBi anténa • Snadné nastavení a instalace díky instalačnímu...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.41 EUR 12.49 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterOS Level 4

Licenční klíč pro Vámi nainstalovaný RouterOS pro RouterBOARD nebo x86 platformu. •Naistalujete RouterOS •Z levého menu - System - License zkopírujte SOFTWARE-ID. •Objednejte si patřičnou licenci na našem e-shopu (level 4 až 6) a do poznámky uveďte jestl...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.94 EUR 32.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-24, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (G

28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, fanless, 19" rackmount Smart managed switch with essential L2 features GbE RJ-45, GbE combo (RJ-45/SFP)...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
166.36 EUR 199.63 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1920-24HP, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), PoE 802.3at (Hi

28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount Smart managed switch with essential

Cena bez DPH /  Cena s DPH
366.50 EUR 439.80 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-48, 50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 8

50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount Smart managed switch with essential L2 features GbE RJ-45, GbE combo (RJ-45/SFP)...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
336.47 EUR 403.76 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netis 150Mbps Wireless N Router 1T1R, odnímatelná anténa

• Wireless-N router s rychlostí až 150Mbps • Multi-Wireless přenosové režimy: AP, WDS, AP + WDS, Client, Repeater • Snadné nastavení zabezpečení sítě díky šifrovacímu tlačítku WPS • Jedna pevná 5dBi anténa • Snadné nastavení a instalace díky instalač

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.88 EUR 13.06 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Linksys USB3GIG-EJ USB3.0 GIGABIT Ethernet Adapter

Enhance the power of your Netbook or Mac with wired Gigabit and USB 3.0 connections. Compact and convenient for travel. Learn More •Gigabit Ethernet Port •USB 3.0 Capable •Works with MacBook Air, Chromebook or Ultrabook •Easy Setup ADD WIRED INTERNET C...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.20 EUR 18.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh Pro (802.3af PoE/802.3at PoE+)

UAP-AC-M-PRO je výkonný bezdrátový access point 3x3 MIMO s modulační rychlostí až 450 Mbs pro pásmo 2.4 GHz (802.11b/g/n) a až 1300 Mbps pro pásmo 5 GHz (802.11a/n/ac). Díky své robustnosti, vysokému výkonu a odolnému provedení je vhodný pro venkovní inst...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
146.63 EUR 175.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Synology router RT2600ac

• Dvoujádrový procesor s frekvencí 1,7 GHz zajišťuje nekompromisní výkon • Výkonná rádia 4x4 802.11ac wave 2 s technologií MU-MIMO a průlomovou rychlostí bezdrátového přenosu 2,53 Gb/s • Funkce Smart Connect umožňující plynulý přechod mezi maximální ryc

Cena bez DPH /  Cena s DPH
214.64 EUR 257.57 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Turris Omnia 2 GB Wi-Fi, 5x GLAN, 1x SFP, 2x USB 3.0, 3x miniPCI-e

Domácí router je nezbytný pro připojení k Internetu, ale většinu času je nevytížený a jen spotřebovává proud. Proč ho nevyužít i jinak? Díky výkonnému hardware zvládne Turris Omnia spoustu dalších věcí i při gigabitovém provozu. Můžete ho využít jako domá...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
279.15 EUR 334.98 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
QNAP TS-231P Turbo NAS server, 1,7 GHz DC/1GB/2x HDD/2xGL/USB 3.0/Raid 0,1/iSCSI

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ NAS server, který je nejen výkonný, ale také jednoduchý pro použití. Mezi funkce patří záloha dat, synchronizace, vzdálený přístup, c

Cena bez DPH /  Cena s DPH
187.44 EUR 224.93 EUR
SKLADOM :  Áno 
 
 

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu