Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Cena bez DPH /  Cena s DPH
131.15 EUR 157.38 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti EdgeRouter X SFP, 5x GLAN, 1x SFP WAN

Edge Router X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. Edge Router X-SFP je výkonný router od známého výrobce Ubiquiti z produktové řady EdgeM...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
58.98 EUR 70.78 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL WRE2206, Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater, Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS b

Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater, Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS button, WEP/WPA/WPA2 Až o 30 % silnější bezdrátové pokrytí Tlačítko WPS pro rychlé a snadné nastavení Wi-Fi extenderu Dioda indikující sílu signálu p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25.33 EUR 30.40 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Linksys WRT1200AC, SMART WI-FI ROUTER AC1200

Featuring 2 adjustable antennas and a powerful dual-core CPU that delivers best-in-class AC1200 speeds and performance. •AC1200 Wireless Speed •2 high-performance antennas •1.3 GHz dual core processor •4 Gigabit Ethernet ports •USB 3.0 Port •Combina

Cena bez DPH /  Cena s DPH
120.79 EUR 144.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1420-16G Switch - JH016A

Unmanaged Gigabit switch with 16 10/100/1000 ports. Plug-and-play, requiring no setup or administration. Fanless. Internal power supply. Porty (16) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 16 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a

Cena bez DPH /  Cena s DPH
122.12 EUR 146.54 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti Rocket5 AC Lite, venkovní, 5GHz AC, 2x RSMA, AirMAX AC

Díky patentované technologii AirMAX AC® je R5AC-Lite ideální pro nasazení v Point-to-Point (PtP) spojích u kterých se vyžaduje vysoká propustnost a maximální výkon. Point-to-MultiPoint (PTMP) spojení bude přidáno prostřednictvím budoucího upgradu firmwaru...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
99.19 EUR 119.03 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock PCI Express karta > 1 x Gigabit LAN +low profile

Delock PCI Express karta vám poskytuje síťové připojení s rychlostí přenosu až 1000 Mb/s. Specifikace • Konektor: externí: 1 x Gigabit LAN RJ45 samice interní: 1 x PCI Express x1, V1.1 • Chipset: Realtek • Datová rychlost přenosu: Ethernet až do 10...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.79 EUR 11.75 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SG110-24, 24-port Gigabit switch

Unmanaged Layer 2 switch Metal casing fan-less (bez ventilátoru)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
121.42 EUR 145.70 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty. Rozsah provozních teplot: -40C až +70C Nap...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
30.90 EUR 37.08 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RBwsAP-5Hac2nD, wsAP ac lite, ROS L4, bez nap. adaptéru

wsAP ac lite je perfektní access point pro prostory jako jsou hotely, nákupní centra, nemocnice, letiště apod.. Je osazeno do nenápadného pouzdra, které je vhodné pro montáž do standardních zásuvkových krabiček. Jednotka tak nepřitahuje zbytečnou pozornos...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31.33 EUR 37.60 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Cena bez DPH /  Cena s DPH
108.91 EUR 130.69 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB2011iLS-IN 1xSFP+10x LAN port, RouterOS Level4

RouterBoard Mikrotik RB2011iLS-IN je vylepšením RB2011LS-IN - přidává na portu 10 PoE výstup. je první RouterBoard s možností optického portu pomocí SFP modulu. Boxový router v kovovém case vínové barvy určený jako CPE do FTTx sítí. Tento model diponuje c...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
88.00 EUR 105.60 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing Prioritize Multimedia Streams for Optimized Video and Online Gaming Enjoyments The ZyXEL GS-105S 5-Port Desktop Gigabit ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.87 EUR 19.04 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock PCI Express karta > 2 x Gigabit LAN

Tato Delock PCI Express karta nabízí dvě síťová připojení s rychlostí přenosu dat až 1000 Mb/s. Specifikace • Chipsetem: Realtek • Konektor: externí: 2 x Gigabit LAN RJ45 samice interní: 1 x PCI Express x1, V1.1 • Datová rychlost přenosu...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
32.57 EUR 39.08 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-24, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (G

28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, fanless, 19" rackmount Smart managed switch with essential L2 features GbE RJ-45, GbE combo (RJ-45/SFP)...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
166.30 EUR 199.56 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti BulletM2 HP, miniaturní outdoor klient 2,4GHz 802.11n

BulletM2HP je miniaturním a nejrychlejším 2,4GHz outdoorovým klientem, který lze jednoduše připevnit přímo k anténě. Tím odpadá potřeba použití ztrátového koaxiálního kabelu! Díky integrovanému ukazateli intenzity signálu lze přímo na místě správně nasměr...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
58.35 EUR 70.02 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti POE-24, PoE adapter 24V/1A (24W), včetně napájecího kabelu

Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 1A. Maximální výstupní výkon je 24W.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.21 EUR 11.05 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Linksys SMB switch LGS116P 16-port Gigabit s POE

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. POWER WHERE YOU NEED IT PoE support lets you deploy ne

Cena bez DPH /  Cena s DPH
151.99 EUR 182.39 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-16G 16-Port GIGABIT DESKTOP SWITCH

D-Link GO-SW-16G 16-Port Unmanaged Gigabit Switch OVERVIEW The D-Link GO-SW-16G 16-Port Unmanaged Gigabit Switch and GO-SW-24G 24-Port Unmanaged Gigabit Switch each offer an economical way for SOHO and small to medium businesses (SMB) to deploy an energy...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
43.34 EUR 52.01 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-48, 50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 8

50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount Smart managed switch with essential L2 features GbE RJ-45, GbE combo (RJ-45/SFP)...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
336.42 EUR 403.70 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netis 300Mbps Wireless N Router 2T2R

• Wireless-N router s rychlostí až 300Mbps • Multi-Wireless režimy: AP, WDS, AP + WDS, Client, Repeater • Snadné nastavení zabezpečení sítě díky šifrovacímu tlačítku WPS • Dvě pevné 5dBi antény • Rychlá instalace a nastavení routeru díky instalačnímu

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.80 EUR 15.36 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fast Ethernet PoE af/at 4-Port Switch+ 1x Uplink 10/100Mbps, 62 watts PoE Power Budget, kovový plášť

Network switch with integrated Power over Ethernet (PoE) solution for optimum, inexpensive, and quick integration into small and mid-size networks The DIGITUS 5-Port Fast Ethernet Switch with four Power over Ethernet ports offers your network significan

Cena bez DPH /  Cena s DPH
40.78 EUR 48.94 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
D-Link DIR-869 AC1750 WiFi Gigabit Router

AC1750 WiFi Gigabit Router -New housing design -Built-in gigabit switch that support 10/100/1000Mbps. -IEEE 802.11ac standard certified and compatible to legacy IEEE802.11b/g/n -2.4 GHz (3x3) 11n wireless interface, up to 450 Mbps data transmission ra

Cena bez DPH /  Cena s DPH
87.54 EUR 105.05 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP TS-231P Turbo NAS server, 1,7 GHz DC/1GB/2x HDD/2xGL/USB 3.0/Raid 0,1/iSCSI

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ NAS server, který je nejen výkonný, ale také jednoduchý pro použití. Mezi funkce patří záloha dat, synchronizace, vzdálený přístup, c

Cena bez DPH /  Cena s DPH
187.44 EUR 224.93 EUR
SKLADOM :  Áno 
 
 

 
 
 
 
MikroTik RB952Ui-5ac2nD-TC, hAP ac lite tower, 5x LAN, 2.4+5Ghz, 802.11a/b/g/n/ac, USB, 1x PoE out

Dual Band WiFi router od MikroTiku s ozačením hAP ac lite tower případně RB952Ui-5ac2nD-TC v desktop provedení s 2 integrovanými rádiovými částmi s podporou 802.11a/b/g/n/ac umožňující současný provoz v obou pásmech. V pásmu 2,4 GHz je podporováno 2x2 MIM...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
40.06 EUR 48.07 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UVC-G3-DOME UniFi Video Camera Dome G3, IR

UniFi® video kamery G3 a G3 Dome představují novou generaci kamer od Ubiquiti Networks určené pro použití s Unifi Video softwarem. Tyto kamery nabízejí 1080p Full HD rozlišení a jsou určené pro použití ve dne i v noci. Software Pomocí mobilní aplikace Un...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
116.39 EUR 139.67 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP TS-531X-2G Turbo NAS server, 1,4 GHz QC/2GB/5x HDD/2xGL/2x10GL/USB 3.0/R 0,1,5,6/iSCSI

Technická podpora na tel. 800 118 629 HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Procesor: AnnapurnaLabs Alpine AL-314 Quad-core 1.4GHz ARM® Cortex-A15 s hardwarovým šifrováním Paměť: 2GB DDR3 (1 x 2GB) Maximum p

Cena bez DPH /  Cena s DPH
509.96 EUR 611.95 EUR
SKLADOM :  Nie
 
 

 
 
 
 
Zyxel WAH7706 v2, LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simu

LTE Portable Router, LTE CAT6 (300Mbps), Multi-mode & Multi-band, 802.11ac dual band WiFi, 32 simultaneuos clients, removable Li-Ion battery Plug-and-play 3GPP release 10, LTE category 6 with up to 300 Mbps data rates Multi-mode Multi-band design suppor...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
116.75 EUR 140.10 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik Cloud Core Router, CCR1009-7G-1C-1S+PC

Nová řada s označením CCR1009-7G-1C jsou RouterBOARDy, které vznikly na základě zpětné vazby od MikroTik zákazníků a přináší řadu vylepšení jako je o cca 10% vyšší teoretická propustnost, podpora 100Mbps SFP, přímé připojení rozhraní na CPU bez switch-chi...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
393.96 EUR 472.75 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Turris Omnia 2 GB Wi-Fi, 5x GLAN, 1x SFP, 2x USB 3.0, 3x miniPCI-e

Domácí router je nezbytný pro připojení k Internetu, ale většinu času je nevytížený a jen spotřebovává proud. Proč ho nevyužít i jinak? Díky výkonnému hardware zvládne Turris Omnia spoustu dalších věcí i při gigabitovém provozu. Můžete ho využít jako domá...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
278.69 EUR 334.43 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ASUS RT-AC52U B1 AC750 dvoupásmový gigabitový bezdrátový router pro domácí použití a cloud

802.11ac dvoupásmový bezdrátový router s rychlostí až 733 MB/s pro vysoce výkonný bezdrátový příjem Rozšířené pokrytí bezdrátové sítě s dvěma pevnými anténami s vysokým ziskem USB port pro síťovou tiskárnu, sdílení úložišť nebo připojení 3G/4G

Cena bez DPH /  Cena s DPH
49.51 EUR 59.41 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Hikvision DS-7604NI-E1/A Incoming bandwidth: 25Mbps,Outgoing bandwidth:80Mbps,up to 4-ch IP video, Alarm: I/O. 1 SATA interface

Incoming bandwidth: 25Mbps,Outgoing bandwidth:80Mbps,up to 4-ch IP video, Alarm: I/O. 1 SATA interface, standalone 1U case Nejlevnější Hikvision NVR řady 76xx. 4 kanál, který naprosto postačuje pro většinu isntalací. Podporuje všechny 2line Hikvision k

Cena bez DPH /  Cena s DPH
72.39 EUR 86.87 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DWM-222 4G LTE USB Adapter

Technical Specifications General Device Interfaces USB 2.0 SIM slot (6-pin) microSD card slot (microSD card not included, supports up to 32 GB) Broadband Wireless Support LTE/DC-HSPA+/HSPA/WCDMA GSM/GPRS/EDGE Radio

Cena bez DPH /  Cena s DPH
72.39 EUR 86.87 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Hikvision DS-2CD2055FWD-I(2.8mm) 1/2.5" Progressive Scan CMOS; H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG; Color: 0.01 lux@(F1.2, AGC ON)

1/2.5" Progressive Scan CMOS; H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG; Color: 0.01 lux@(F1.2, AGC ON), 0 lux with IR; 20fps(2560×1920), 25fps/30fps(2560×1440, 2048×1536, 1920×1080); 2.8mm lens optional; 120dB WDR; VCA functions; 3 streams; 3D DNR; BLC; ICR; EXIR ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
122.43 EUR 146.92 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear ARLO G4/LTE SOLAR PANEL

Description Connect the Arlo Solar Panel to your Arlo Pro or Arlo Go camera and never have to charge your battery again. The Arlo Solar Panel harvests power from the sun and with only a few hours of direct sunlight, keeps your Arlo Pro or Arlo Go batte

Cena bez DPH /  Cena s DPH
83.48 EUR 100.18 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Hikvision DS-2CD2335FWD-I(2.8mm) 3MP, 2048 × 1536, 25fps, 30m IR, obj. 2.8mm, IP67, H.265, PoE

1/2.8" Progressive Scan CMOS; H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG; Powered by Darkfighter technology,Color: 0.005 lux @(F1.2, AGC ON), 0 lux with IR; 25fps/30fps(2048×1536, 1920×1080); 2.8mm lens optional; 120dB WDR; VCA functions; 3 streams; 3D DNR; BLC; ICR...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
120.38 EUR 144.46 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Hikvision DS-7604NI-K1/4P NVR 4 kanálový - DS-7604NI-K1/4P, H.265, 4K, 4x IP kamera, 4x PoE, 1x HDD, HDMI, 1x LAN

1-ch 4K / 4-ch 1080P Hikvision 4 kanálové NVR se 4 napájecími porty pro IP kamery. Podpora kodeku H.265, podpora IP kamer s rozlišením až 4K(8Mpix). Samozřejmostí jsou audio I/O stejně tak alarmové I/O a také nově HDMI konektor s podporou rozlišení 4K.

Cena bez DPH /  Cena s DPH
114.92 EUR 137.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Hikvision IP bullet kamera - DS-2CD2025FWD-I, 2MP, 1920 × 1080, 25fps, 30m IR, obj. 2.8mm, IP67, H.265, PoE

Inovované modely 20xx s novým 2Mpix darkfighter snímačem. Tuto kameru lze použít téměř všude kde se hledí na cenu, ale při zachování rozumné kvality obrazu a provedení kamery. DS-2CD2025FWD-I/28 je 2 megapixelová venkovní bullet kamera značky HikVision

Cena bez DPH /  Cena s DPH
96.92 EUR 116.30 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link Archer T2UH Dual Band High Gain Wireless USB Adapter, 433Mbps at 5Ghz + 150Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, AC600

Bezdrátový vysoce výkonný USB adaptér s duálním pásmem AC600 Archer T2UH Bezdrátové připojení 600 (433+150) Mbit/s se standardem 802.11ac Externí anténa s vysokým ziskem, která znatelně posiluje sílu signálu USB adaptéru Volitelné dvoupásmové př

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.76 EUR 17.71 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link Archer C2 dual Gigabit router, 4x GLAN, 300 + 433Mbps AC900

Bezdrátový gigabitový router s duálním pásmem AC750 Archer C2 Podporuje standard 802.11ac – další generaci Wi-Fi Simultánní 2,4GHz 300Mbit/s a 5GHz 433Mbit/s připojení, celková dostupná šířka pásma 733 Mbit/s 2 odnímatelné externí antény poskytují

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31.91 EUR 38.29 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu